Forum dyskusyjne


Gaudemus nie polecam

kategoria podróże po świecie

semiramida dołączył
21.11.2009

semiramida 12:10 | 22.11.2009

Bylismy z tym biurem w Peru 2008 i zdecydowanie odradzam biuro,zwłaszcz przewodniczkę .Nieprofesjonalne i lekceważące podejscie do uczestników,nieliczenie się z żadnymi sugestiami.
wyciąganie pieniędzy ,dopiero gdy grupa się oburzyła i zarządała rozliczenia oddano nam kasę,i to wcale nie mało.A na końcu pilot nas zostawił w Peru!!!tak,tak. Niby sprawy rodzinne,ale juz po przylocie( w Limie )opowiadała,ze ma zamiar odwiedzić rodzinę,bo jest peruwianką.W trakcie pobytu pisaliśmy maile do biura.A biuro nasze protesty zbyło.
Ostrzegam.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl