Forum dyskusyjne

Dinolandia z dziećmi

kategoria podróżowanie z dziećmi

wesoła podróżniczka dołączył
23.11.2009

wesoła podróżniczka 10:54 | 23.11.2009

Witajcie,
ostatni weekend spędziłam razem z dziećmi w niesamowitym i "budzącym grozę" miejscu, w Parku Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie. Mój starszy syn bardzo interesuje się dinozaurami i razem z przewodniczką parku oglądał wszystkie eksponaty. To bardzo fajny pomysł, ponieważ dowiedział się wiele ciekawych informacji na temat tych niesamowitych stworów. Zwiedzaliśmy również Jaskinię Tajemnic. Z naziemnych atrakcji, zagraliśmy jeszcze w Mini Golfa. Jestem zaskoczona, oczywiście tak miłą obsługą. Z dodatkowych atrakcji skorzystaliśmy ze Zjazdów Tyrolskich, a właściwie tylko ja z mężem, dzieciaki są jeszcze za małe. Dla większych pociech jest mały Park Linowy. W czasie kiedy zjeżdżaliśmy, naszymi dziećmi zajmowały się Animatorki, fajne rozwiązanie. Dzieciaki początkowo trochę się bały, ale dziewczyny świetnie sobie z nimi poradziły. Na miejscu jest różnież restauracja z pysznym jedzeniem i również z miłą obslugą. Polecam wszystkim to miejsce. Super sposób na spędzanie wolnego czasu z dziećmi.
A czy Wy macie jakieś doświadczenia z Dinozaurami?

nadia27 dołączył
07.02.2010

nadia27 11:29 | 07.02.2010

Dinolandia to wspaniały pomysł nawet na zimową rozrywkę z całą rodzinką!!! Byłam tam wczoraj i bardzo mi się podobało a zwłaszcza teraz po sezonie jak nie ma dużego ruchu i można w spokoju obejrzeć eksponaty i zjeść przepyszne jedzenie w restauracji, moje dzieciaki wybrały dinopakę (nareszcie koniec wypraw do mcdonalda) z zabawką a ja pyszne pierogi ruskie. Świetny klimat i fantastyczna obsługa spraiwaja że warto tam wrócić!!

PODRÓŻNIK1596 dołączył
25.10.2013

PODRÓŻNIK1596 15:58 | 04.09.2014

Zgadzam się z opinią, dla nas właśnie teraz po sezonie letnim odwiedziny takich miejsc ma sens. Ludzi mało, cena niższa, bez kolejek i zamieszania.
polecam.

P.S mnie najbardziej podobała się jaskinia tajemnic.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:03 | 08.02.2010

Polecam Park jurajski w Bałtowie k. Ostrowca Swietokrzyskiego. Oprócz dinozaurów w skali 1:1 można latem skorzystać z wielu innych atrakcji, w tym splyw tratwa.

Skarpa_eu dołączył
01.06.2011

Skarpa_eu 15:48 | 13.06.2011

Słyszałam o tego typu parkach, ale z racji tego że mam córeczkę, która stawia na kubusia Puchatka to jeszcze tam nie zawitaliśmy. My wolimy spokojny wypoczynek, las, woda, grzyby, ryby ( choć to raczej mąż). Zresztą, od lat jeździmy do ośrodka www.skarpa.eu  i nie wiem, czy kiedyś odważymy się pojechać gdzieś indziej.

crazyknight dołączył
11.06.2011

crazyknight 15:58 | 13.06.2011

ja bylem z dziecmi w dinoparku kolo sochaczewa. dzieci byly zachwycone, dodatkowa atracja byl punkt archeologiczny i poszukiwaczy zlota (gdzie dzieci szukaly to skamienialosci, to zlota). na koniec pamiatki i dobre jedzenie. park co prawda jest tam maly, ale nam to nie przeszkadzalo i bawilismy sie doskonole

Marcelinka dołączył
18.01.2012

Marcelinka 14:16 | 18.01.2012

W Dinolandii byłam w te wakacje razem z rodziną. Moje dzieci oprócz zwiedzania dinozaurów mogły również pobawić się na statku pirackim. Wtedy odbywała się właśnie piracka impreza. Świetny pomysł.
Jeżeli chodzi o moją ocenę parku. Miejsce godne polecenia. Dinozaury wyglądające jak żywe, piękne alejki. Ceny trochę wysokie, ale tak jest w sumie w każdym parku. Na szczęście jest opcja biletu rodzinnego.
Przez atrakcje i zabawy nawet nie wiem, jak mina ten dzień.

Joga-weda dołączył
15.12.2011

Joga-weda 19:01 | 18.01.2012

A wchodziliście do Parku Miniatur zaraz obok? Co o nim myślicie? Polecacie? słyszałam same dobre opinie! Ale chyba najładniej jest w lecie, no nie?

Nasze rodzinne podróze dołączył
15.08.2014

Nasze rodzinne podróze 13:28 | 15.08.2014

Dinolandii jeszcze nie odwiedzilismy, mamy w najblizszych planach park w Inwaldzie i w Malborku. Jak bylo opowiemy po powrocie.

Nosi mnie dołączył
29.10.2014

Nosi mnie 15:36 | 17.11.2014

W Ogrodzie Zoologicznym w Gdańsku znajduje się malutki dinopark, na który składa się 12 (jeśli dobrze pamiętam) dinozaurów w skali 1:1. Nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, ale wśród eksponatów przebiega małpi gaj. Huśtanie się na linie tuż pod ogromnym dinozaurem wśród ciszy (dinopark znajduje się na uboczu zoo) Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jest jednym z lepszych wspomnień z moich tegorocznych wakacji w Trójmieście.Jak ktoś będzie w oliwskim zoo, polecam zajrzeć.

PODRÓŻNIK1596 dołączył
25.10.2013

PODRÓŻNIK1596 12:55 | 28.03.2015

Dinolandia jest rewelacyjnym rozwiązaniem na niedzielny wypad z dziaciakami.
Mieszkamy blisko bo w Wadowicach dzięki temu możemy często korzystać z uroków tego miejsca.
Mimo iz dzieci były tam juz kilkakrotnie wciąż chcą tam wracać-to chyba o czymś świadczy:)
jako Mama tej dwójki maluchów z całą serdecznością polecam to miejsce.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl