Forum dyskusyjne

Ile będą kosztowały bilety do meksyku z rocznym wyprzedzeniem

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

wiolaczek dołączył
30.11.2009

wiolaczek 20:36 | 30.11.2009

Mam pytanko. Ile będą kosztowały bilety do meksyku z rocznym wyprzedzeniem? I ile bedzie mi potrzeba pieniedzy na taką 2 tygodniową podróż? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam
Wiola

Toms dołączył
07.09.2008

Toms 04:46 | 01.12.2009

najczesciej bilety to ok 3 tysiecy ,ale byla promocja ponizej dwojki.W Meksyku sastosunkowo drogie przejazdy, a tanie zakwaterowanie i wyzywienie mam na mysli przejazdy na duze odleglosci.Takze ceny sa rozne Ja na polodniu placilem 5 dolcow za nocleg w Meksyku miescie ponad dwa razy wiece.Takze trtille w Meksyku sa np 3 razy drozsze.zaplanoj trase to wtedy mozna bedzie latwiej zaplanowac.Ja wydaje srednio 50 dolcow na dzien.ale przejazd z np Cancun do Meksyku to ok 100 dolcow.Pozdrawiam.Tomek

gingus dołączył
15.06.2009

gingus 16:30 | 01.12.2009

Hej, roczne wyprzedzenie, a miesieczne czesto sie nie rozni. Ja np kupowalam bilet w styczniu na sierpien, moj brat postanowil sie przylaczyc i kupil w czerwcu w tej samej cenie. Kosztowaly ponad 3000. We wrzesniu, pazdzierniku itd zdarzaja sie promocje, zwlaszcza Lufthansy.

Toms dołączył
07.09.2008

Toms 02:07 | 02.12.2009

Jest jeszcze jedna rzecz czy mozesz leciec przez Stany.Najtansze loty sa przez Atlate, Maiami lub Nowy York.Ja zawsze miescilem sie w tej sumie ,a nie oszczedzalem zbytnio.Poludnie to dla mnie Chiapas.Yukatan a zwlaszcza cankun sa duzo drozsze.Pozdrowienia.Tomek

roterka dołączył
16.10.2007

roterka 14:34 | 02.12.2009

mnie takze udało sie kupic bilety do 3tys pln. Łaczac Yukatan z kilkoma dniami zwiedzania w NY i Miami. Bilety kupilam 7miesiecy wczesniej. w zeszlym tygodniu za taka opcje rzadali juz 9tys. Wylot oczywiscie z Berlina. Pozdrawiam.Agata
PS.gdy wroce (w styczniu) napisze ile kosztowal mnie pobyt na Yukatanie. Nocleg w Tulum wynosi 25$ doba/os - ale to domek na plazy

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 15:02 | 09.12.2009

Ja wydałem ok 8tys za 3 tygodnie w meksyku ale...ok 500 $ to pamiątki,dwie wody toaletowe ok 150$,także można taniej,myślę,że spokojnie za 6800-7000 bez drastycznych cięć bo pewnie i taniej też można.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 15:03 | 09.12.2009

Oczywiście te 8tys to ze wszystkim razem z lotem 3100 zł

mi__ dołączył
07.12.2009

mi__ 16:40 | 19.12.2009

nam sie udalo 6 tys wrz z biletami i wszystkim na 3 tyg
szczegolowy opis podrozy na
www.freetimepassion.wordpress.com 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl