Forum dyskusyjne

Dubaj - wiza

kategoria podróże po świecie

usunięty/nieznany 13:23 | 01.12.2009

czy ktoś może leciał kiedyś Emiratami przez Dubaj i zatrzymał się na parę dni? ciekawi mnie ile kosztuje wiza 2-3-dniowa załatwiana przez nich. ktoś może wie? wiem że są wizy bądź 30 dniowe bądź 96 godzinne, ale sporo kosztują. byłam w biurze emiratów w Cape Town, i oni twierdzą że z paszportem z Unii Europejskiej nie będziemy CHYBA musieli płacić, w co nie chce mi się wierzyć, więc wolałabym potwierdzić z kimś kto był na kilka dni aby na taki krótki stop-over w Dubaju

Dzięki

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 15:48 | 01.12.2009

Polacy musza posiadac wize,jest ona nadawana droga elektroniczna.najlepiej skonsultowac sie z placowka dyplomatyczna ZEA w warszawie,wyslac formularz z dowodem wplaty.numer wizy otrzymuje sie mailem a sama wize otrzymuje sie juz w Dubaju na lotnisku.nieraz przy dluzszym pobycie miedzy dwoma lotami jest szansa na darmowa wize...jak bylo w moim przypadku,ale to dluzsza historia.a i jeszcze jedno samotne dziewczyny starajace sie o wize maja troszke bardziej pod gorke..ale warto probowac bo Dubaj robi wrazenie...

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 16:13 | 01.12.2009

a i jeszcze jedno..koniecznie zaloz sobie na stronie Emiratow konto SkyWards maja atrakcyjny program i naprawde niezle premie ;-)

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 15:27 | 08.12.2009

a w Dubaju bylem 28 pazdiernika tego roku wiec info na temat wiz jak najbardziej aktualne.

Karol24 dołączył
15.06.2012

Karol24 17:28 | 20.06.2012

Wie ktoś jak jest z przesiadką w Dubaju? Przy zakupie 2 biletów na 2 różne linie przy odprawie lotniskowej i bagażu w Dubaju czy potrzebuję wizy? Lecę z Pragi przez Dubaj do Katmandu. Przerwa między lotami to 17 godzin.

Batida dołączył
08.08.2013

Batida 18:19 | 08.08.2013

Jak zostajesz na lotnisku to nie potrzebujesz wizy. Jeśli chcesz się wydostać z lotniska to najlepiej bukować bilety przez Emirates, dostaniesz darmową wizę i w miarę możliwości nocleg. Szczegóły znajdziesz tutaj: www.time4travel.pl/bilety-lotnicze/dubai-stopover/ 

Karol24 dołączył
15.06.2012

Karol24 17:42 | 20.06.2012

Wie ktoś jak jest z przesiadką w Dubaju? Przy zakupie 2 biletów na 2 różne linie przy odprawie lotniskowej i bagażu w Dubaju czy potrzebuję wizy? Lecę z Pragi przez Dubaj do Katmandu. Przerwa między lotami to 17 godzin.

mono01 dołączył
18.10.2011

mono01 00:09 | 24.06.2012

Będziesz musiał odebrać bagaż w Dubaju i nadać go ponownie do Kathmandu a co za tym idzie opuścić strefę tranzytową w związku z tym potrzebujesz wizy

swerd dołączył
02.01.2010

swerd 13:23 | 01.10.2012

a ja mam pytanie troche z innej beczki. lecę do sydney etihadem z przesiadką w abu dhabi. na lotnisku będe max 2 godziny. czy będzie problem z taka podróżą skoro mam w paszporcie wizę izraela?

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 18:52 | 09.08.2013

A nie da się odprawić bagażu od razu do Kathmandu? Sprawdź niektóre linie będące w alliansie mogą to robić.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl