Forum dyskusyjne

JAIPUR - AirArabia

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Jakub Hołysz dołączył
17.01.2008

Jakub Hołysz 09:50 | 03.12.2009

Część

Wybieramy się na początku marca do Indii lecimy liniami AirArabia do Jaipuru. Na dzień dzisiejszy nasz plan się na tym kończy, gdyż jesteśmy na etapie wstępnego planowania wyprawy. Będziemy tam dwa tygodnie więc troszkę zobaczymy. Czy możecie mi podpowiedzieć co warto zobaczyć w tamtych rejonach Indii.
Delhi Agra ale co pyzatym warto zobaczyć. Może znacie jakieś atrakcje z których warto skorzystać. O jeździe słoniem już słyszałem. Często w przewodnikach nie wyczyta się tego co przynosi doświadczenie podróżnika.
Będę wdzięczny za wasze podpowiedzi i sugestie. Na koniec pytanko do osób podróżujących ta linią – co sądzicie o AirArabii?
Pozdrawiam
Kuba

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 12:25 | 03.12.2009

Linie jak najbardziej godne polecenia,na pokladzie tanie jedzonko,samoloty prawie nowe,punktualni.Co do trasy,to generalnie w Waszym przypadku wypadaloby zwiedzic caly Rajasthan/ladujecie w Jaipur/ i Waqsze wczesniejsze typy czyli Delhi i Agra.na wiecej nie starczy czasu...Powodzenia!K

Jakub Hołysz dołączył
17.01.2008

Jakub Hołysz 13:12 | 03.12.2009

hmmm też tak myśleliśmy jednak potrzebujemy jakichś konkretów - chodzi mi o dokładne miejsca. Jeśli to możliwe to prosiłbym o przedstawienie nazw miejscowości lub naprawdę wartych rzeczy które można zobaczyć Wiem, że w przewodnikach piszą ciągle o tych samych więc fajnie by było posłuchać kogoś obiektywnego.

Co do linii lotniczych to mam jedno pytanie czy przesiadałeś się może w Sheriach UEA mamy nam kilka godzin i nie wiem jak to wygląda bo ponoć lotniska nie opuścimy?

Będę wdzięczny za praktyczne info co dokładnie warte może imię taksówkarza ktoś zna który opowiada faj ne kawały. hmmm oczywiście się śmieję...

Bardzo dziękuję Ci za info i jeśli można to proszę o zdradzenie głębszych przemyśleń.

P.
")

mehran dołączył
04.12.2009

mehran 17:51 | 04.12.2009

Warto odwiedzić Jodhpur , Jaisalamer i Udaipur jadąc autobusem z Jodhpur do Udaipur trzeba zobaczyć świątynie w Ranakhpur. Jest też wiele innych ciekawych miejsc jak Pushkar , Mt Abu, Chittogarh.

sławek66 dołączył
05.07.2005

sławek66 20:50 | 04.12.2009

w sumie też bym to polecił, może jeszcze krótki wypad na pustynię w Jaisalmer i Amber Fort
zobacz sobie na moje zdjęcia nie są doskonałem ale wskazują na to co można zobaczyć w radżastanie

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl