Forum dyskusyjne

Primus

kategoria sprzęt turystyczny

kraj Maroko

shamek dołączył
18.09.2006

shamek 00:41 | 18.09.2006

Yo! W przyszlym miesiacu wybieram sie do Maroka. Dokladniej na trekking po Atlasie wysokim. Mam male zapytusium, czy ktos sie orientuje, czy w Maroku, w okolicach Marakeszu istnieje mozliwosc zakupu kartuszy z gazem do palnika Primus? Bo do samolotu z tego co wiem, raczej kartuszy takowych nie wniose.

shamek dołączył
18.09.2006

shamek 17:49 | 18.09.2006

Ludziska, pomocy...:) Mysle, ze ktos sie orientuje w tej sprawie. Z tego co wiem jest jakis sklep ze sprzetem tur. w Imlilu, ale nie mam pojecia co tam mozna kupic. Jesli z kartuszy gazowych nici, to musze sie zaopatrzyc w jakis palnik typu multifuel. Z gory dziekuje za pomoc.

yokayoka dołączył
22.08.2006

yokayoka 11:53 | 19.09.2006

Cześć z tego co wiem to można w Imlil kupić różne rzeczy, które wyprzedają turyści wracający z Atlasu . Pewności, ze będą tam butle nie ma. W każdym razie o takie rzeczy jest tam dosyć trudno. Pozdrawiam ! A propos bedę w Maroko tzn .15 pażdziernik( około ) Djebel Toubkal

shamek dołączył
18.09.2006

shamek 15:26 | 19.09.2006

Czesc. W koncu ktos sie odezwal.:) Czyli z gazem raczej kiepsko, bo nie sadze zeby ktos sprzedawal po powrocie z gor kartusze. Chyba, ze puste.:)) Ja bede w tych okolicach 7-17 pazdziernik, wiec moze sie spotkamy. Chociaz w gorach bede raczej przed 15-tym, a ostatnie pare dni planuje spedzic w Marakeszu. Pozdrawiam.

yokayoka dołączył
22.08.2006

yokayoka 09:07 | 20.09.2006

Ceść.Shamek małe sprostowanie do Ciebie. W Maroko będę 8-20 paż. a w okolicach Toubkala około 14 paż., będę miał telefon (512260105) a Ty ?
Jeżeli się nie spotkamy to chociaż się pozdrówmy się smsem w czasie wędrówki ! Pozdrawiam

shamek dołączył
18.09.2006

shamek 19:24 | 20.09.2006

Witam Yokayoka. Faktycznie idea wyslania pozdrowienia ze szlaku jest niezla. (0044) 7886516930 - to moj nr (angielski, bo od jakiegos czasu tu mieszkam). Z tego co sie orientuje moge miec problem z roamingiem (ten operator tak ponoc ma), ale w razie jakby co Twoj nr bede mial i sprobuje sie skontaktowac z tel. mojej kobiety, z ktora bede w Moroku. A Ty bedziesz podrozowal sam (sama)?

shamek dołączył
18.09.2006

shamek 19:27 | 20.09.2006

Ha, wlasnie luknalem w Twoje dane i juz wiem, ze Ty to on:), a dokladnie Norbert. Do nastepnego zatem. Pozdrawiam.

yokayoka dołączył
22.08.2006

yokayoka 09:18 | 21.09.2006

Cześć, będę podróżował z kolegą. Kiedy wylatujesz ? Pozdrawiam.

piotr4x4 dołączył
18.09.2006

piotr4x4 09:42 | 21.09.2006

Cześć w Imlil kupisz od arabów, oni skupują wszystko od turystów. Jeździmy tam terenówkami i mamy zawsze swoje, ale jak będziesz pieszo to musisz mieć jakieś znajomości wśród tubylców. Jak popytasz to ci skołują, najlepiej im pokaż o co chodzi. Uważaj bo oni nas od niedawna (niestety) utożsamiają z wojną w Iraku nie zjeżdżaj z utartych szlaków! Najlepiej popytaj w Marrakeszu tam dostaniesz napewno

shamek dołączył
18.09.2006

shamek 17:49 | 22.09.2006

Do yokyoka. Lece 7-go X z Londynu do Marakeszu. Bede w Maroku 10 dni, niezbyt dlugo, ale mysle ze wystarczy na mala przebiezke po Atlasie. Ograniczenie czasowe wynika z powodu pracy, ale nie ma co narzekac, bo dwa tygodnie temu zaliczylem juz jedne wakacje:)

yokayoka dołączył
22.08.2006

yokayoka 21:37 | 22.09.2006

do shamek. No widzisz ja mam podobną sytuację, bo też jestem zobligowany pracą, ale cóż zrobić cieszmy się z tego co mamy. Pozdrawiam serdecznie !!!