Forum dyskusyjne


Polski Beachbar w Kambodży

kategoria podróże po świecie

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 21:26 | 03.12.2009

Poniższy tekst umieściłem już jako artykuł,ale wiem,że szukając info na temat kraju,który chce się odwiedzić szpera się też na forum po nazwie kraju,dlatego dubluję ten wpis.Myślę,że jeśli ktoś będzie w tej okolicy,warto odwiedzić Monikę i Kema.
W moich podróżach po Azji spotykałem od czasu do czasu Polaków-najczęściej turystów zorganizowanych,nieraz podróżujących na własną rękę.Teraz jednak chcę Wam opowiedzieć o spotkaniu przemiłej Polki,która postanowiła zrealizować marzenie i osiąść na rajskiej plaży.I swoje plany spełniła.Poznaliśmy Ją na południu Kambodży.
Nasza nowa znajoma nazywa się Monika i ze swoim chłopakiem Kemem prowadzą super restauracyjkę SUNSHINE CAFE na najpiękniejszej i najspokojniejszej plaży Otres Beach w Sihanoukville .Od trzech lat od podstaw zbudowali swoją restaurację i z powodzeniem obsługują turystów,oferując przepyszne jedzenie.Można również u nich przenocować w bardzo prostych klimatycznych pokojach na poddaszu.Dla bardziej wymagających pdróżników znajdą zakwaterowanie u swoich znajomych.
Moni i Kem posiadają również własną łódź Helena,organizują całodzienne wycieczki na okoliczne wysepki oraz krótkie rejsy o zachodzie słońca.
W naszej tegorocznej włóczędze po Wietnamie,Kambodży i Tajlandii trzydniowa przerwa na wypoczynek na spokojnej i idyllicznej plaży z bardzo długą płycizną pozwoliła na naładowanie akumulatorów do dalszej podróży.
A teraz szczegóły
SUNSHINE CAFE Moni i Kema oferują cztery pokoje na poddaszu za jedyne 5$ za noc,łazienki i prysznice wspólne.
Restauracyjka oferuje przepyszne kambodżańskie jedzenie!!!SPRAWDZONE!!!
Świerze rybki i owoce morza!!
Plażowy bar i tropikalne koktajle!!!

Dojazd z Phnon Phenh do Sihanoukville koło 4-5 godzin autobusem,cena 4,5$ do 7$,taxi 50$-60$
Z Sihanoukville Bus Station na Otres Beach SUNSHINE CAFE można dostać sie TukTukiem za 5$ a motorkem za 2$
Do Moniki można zadzwonić na tel. kom. (00855) 12 82 84 32
Mail HAPPYMONNIE@GMAIL.COM Uwaga,Monika sprawdza maila raz na tydzień!!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl