Forum dyskusyjne

kwiecień 2 tygodnie 2 dni NY 5 na zachodnim wybrzezu 5 LasVegas

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

Luk dołączył
06.12.2009

Luk 00:30 | 06.12.2009

Z góry uprzedzam ze moja oferta to profanacja idei turystyki, wiec jak jestes gorliwym ortodoksem podrozowania - nie trac czasu na dlasza lekture tej depeszy. Do sedna - szukam osoby/ekipy na krótki, 14-16 dniowy wypad do usa. Pracuje w Polandzie, mam 29 wiosen na karku, powodzi mi sie zawodowo, ale nie dostane dluzszego urlopu;) pierwszą czesc tego wyjazdu chce poswiecic na 'zwiedzanie' - najpierw NY, potem przelot do LasVegas, wypozyczenie auta i przejazd 5-6 dni północ-zachód w opcji noclegów w wydaniu 'ekonomicznym' (zeby nie powiedziec ascetycznym) w tym spanie w samochodzie na strzezonych parkingach:))), potem powrót do Vegas i 5 dni beztroskiego, imprezowego hulania. Zamierzałem cały wypad zrobić sam lub ze znajomymi, ale jak znam zycie wymiękną (lub beda mieli problemy z wiza), pewnie tez jak połowa piszących sie na tą opcję po przeczytaniu posta. Niemniej zainteresowanych - zapraszam:) wydaje mi sie ze 2000$ to minimum na ten trip. przynajmniej tyle wydal moj ojciec rok wczesniej (tylko on nie zasosował wersji 'combo' z opcja imprezowania). zostawiam maila. wiecej informacji udzielam droga elektroniczną. pozdrawiam Lukas /e-mail: lukska[tutaj.wstawiasz.małpę]gmail.com

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:53 | 06.12.2009

jak ci sie "powodzi zawodowo" to czemu chcesz spac na kierownicy ? musi co jakis cheapo :-)) tutaj nie ma takiej instytucji jak strzezone parkingi a jak sa to przewanie naleza do firm ktore nie pozwalaj nocowac na nich a wiec pozostaja ci Rest Area przy autostradach :-))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl