Forum dyskusyjne


Przejscia graniczne Rosja-Mongolia

kategoria podróże po świecie

sasiad24 dołączył
06.11.2007

sasiad24 13:56 | 08.12.2009

Witam, czy ktoś posiada wiedzę na temat dostępności przejścia granicznego między Rosją a Mongolią w miejscowości Taszanta- Caagan Nuur??? W marcu chciałbym właśnie w tamtym miejscu wjechać do Mongolii. informacje na temat przejscia są praktycznie zerowe wiec jesli ktos kiedys tam był to proszę o jakieś info. Dzieki z góry.


Hrihorij dołączył
27.07.2007

Hrihorij 13:05 | 25.12.2009

Hej.
Przechodziłem to przejscie w lipcu 2009 roku. Przechodzi się bezproblemowo. W południe Mongołowie mają przerwę (sjestę) i trzeba czekać. Przechodzi się w ten sposób, że dogadujesz się z Mongołem i cię przewozi. Przy okazji pomaga załatwić formalnosci. Dobrze jest od razu jechać do Olgii bo wokół pustkowie a Caagan Nuur to nieciekawe miejsce. Warto się jednak tam zatrzymać i załatwić w jednostce wojsk pogranicza pozwolenie na przebywanie w strefie nadgranicznej. Jest wielokrotnie taniej niż w Olgii.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl