Forum dyskusyjne

PORADY I RELACJE Z PODRÓŻY DOOKOŁA ŚWIATA

kategoria podróże po świecie

monikaszy dołączył
01.09.2007

monikaszy 19:09 | 08.12.2009

Zapraszam na moją stronę z relacjami z moich podróży po świecie - tanio z plecakiem i dla każdego! Znajdziecie tu porady dla planujących jakąkolwiek podróż indywidualnie oraz artykuły i zdjęcia. Możecie też podzielić się swoimi reportażami i informacjami
monika-szyszlowska.com/index.php 

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:22 | 08.12.2009

geeeee zaaaaaaa co za strona nawet dla siebie znalazlem pozyteczne rady :
"# Wieczorem nie wracaj samotnie pijany/a z baru!
# Pij z umiarem - pod wp�ywem alkoholu jesteś naj�atwiejszym �upem! " bosze ile ja ryzykowalem na tym swiecie :-((

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:37 | 08.12.2009

tak mi sie przypomnailao ze kolega markoo napewno nie czytal twoich porad przed podroza i do dzisiaj na Caye Caulker jak slysza polakow to wszystkie bary zamykaja w poplochu :-)))

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 13:31 | 09.12.2009

Wieczorem jak bede mial troche wiecej czasu to poczytam. Teraz mam 2 uwagi odnosnie stronki, zmien kodowanie znakow bo mi sie wysypalo na PL znakach, a druga to ze zdj na gorze stronki zaslania menu ;-)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl