Forum dyskusyjne

liczba zdjęć - pytanie do Admina

kategoria podróże po świecie

usunięty/nieznany 16:21 | 14.12.2009

drogi Adminie

czy możesz mi wytłumaczyć dlaczego wojPRA może dodawać więcej niż 10 zdjęć za jednym zamachem a ja nie????

piekne są jego zdjęcia, nie przeczę, ale nie sądzę żeby więcej niż 10 zdjęć w jednym temacie jednorazowo było dobrym pomysłem.

Ja właśnie chciałam dodać swoją mała serię afrykańską i nadal mam limit do 10 zdjęć.
czy jest jakaś opcja którą można uaktywnić żeby to zwiększyc???

nie czaję o co tu biega czasami

emski dołączył
13.12.2003

emski 18:38 | 14.12.2009

jest bardzo prosta opcja ktora dziala :-))

radek_lew1 dołączył
11.05.2009

radek_lew1 23:01 | 14.12.2009

no 10 przed północą i dziesięć po :))))))))

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 23:09 | 14.12.2009

Radku ale mamy takich co 20 za dnia daje ;) nie zauważyłeś? na szczęście wszystkie na poziomie:)

radek_lew1 dołączył
11.05.2009

radek_lew1 23:37 | 14.12.2009

no to dołączam się do pytania jak to możliwe :)) :))

wojPRA dołączył
18.11.2009

wojPRA 23:59 | 14.12.2009

OK. Czas przerwać te dyskusję. Jestem sprawcą całego zamiszania więc mam mam obowiązek wyjasnić skoro zamieszanie robi się GLOBalne. Przypadkowo, podczas wykonywania legalnych czynności GLOBalnych, natrafiłem na luke w systemie. Taka dziura w płocie. Kilka razy wlazłem przez nią - to prawda - ale po to żeby się upewnić, że dziura jest jest chcilowa, czy na stałe i nikt o niej nie wie. Dziś - po kolejnej próbie potwierdzającej, że dzira jest - napisałem do admina i powiadomiłem go fakcie istnienia włazu. Poprosiłem o kontakt, jeśli jest zainteresowany w załataniu dziury. Czekam. Natomiast Was Drodzy Globowicy zapewniam: już więcej nie skorzystam z tego obejścia i będę tylko i wyłącznie wchodził do Globa Trotera, jak Bóg przykazał i jak wszyscy - otwartym wejściem głównym. Pozdrawiam Was cipepło.

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:05 | 15.12.2009

nie wiem czy znalazles ta sama dziure co ja ? ale dziura jest z tym ze ja siedzilem cicho a to ze wzgledu ze szanuje zasady ....czasami :-)) ale raz czy dwa sprobowalem i nikt sie nie strzelil:-)

usunięty/nieznany 07:24 | 15.12.2009

wojPRA, Twoje fotki są rewelacyjne więc się tłumaczyć nie musisz, wszyscy jednak pamiętamy że były momenty kiedy byliśmy zasypywani słabej jakości zdjęciami po 10 dziennie z jednego i tego samego czasami kraju, do znudzenia... no a gdyby taka osoba znała obejście to dawałaby też ile wlezie... myślę że 10 dziennie to i tak sporo i akurat wystarczająco żeby nie zanudzić nikogo tematem.

wojPRA dołączył
18.11.2009

wojPRA 10:35 | 15.12.2009

Emski, ja też nie wiem czy trafiliśmy na dziurę wspólną, włażąc przez nią nie natrafiłem na Ciebie :-) Ja też szanuję zasady i stąd moja wczorajsza mea culpa i deklaracja, że z dziury korzystał już nie będę, nawet jeśli adminy płotu nie naprawią. Nie jest moją intencją zawalić bazę swoimi zdjęciami (choć czsem - przyznam - mam kłopot w wyborem 10-ciu, a lubię serie i taka dziura na własność kusi i nęci). Problem w tym, że - mam nadzieję też nikt się nie zastrzelił - powstał jazgot. I żeby go powstrzymać powiedziałem, co wiem. I tyle.

Pauliqa, Miło słyszeć opinię na temt moich zdjęć. Dziękuję. Pewnie, że nie muszę się tłumaczyć, ale z imienia i nazwiska (a raczej z nika) zostałem zmuszony do złożenia wyjaśnień - cała dyskusja zaczęła się od: "wojPRA może, a ja nie". Stąd też moja deklaracja, że dziura już mnie nie interesuje. Jeśli dziur jest więcej albo ta "moja" okazuje się dziurą powszechnie wykorzystywaną, to już rzeczywiście wymagana jest interwencja adminów. Miejmy jedna nadzieję, że znalezienie obejścia nie jest taki proste, i nie każdy je wytropi.

pozdrawiam wszyskich
wojPRA

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 21:25 | 15.12.2009

A Admin....... jak zwykle :-))))))

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 23:19 | 15.12.2009

Witam

a Admin ? ... jak zwykle odpowiada po zapoznaniu sie z kulisami akcji "dziura" ;-)

dla wyjaśnienia napiszę, że limit dzienny 10 zdjęć został wprowadzony jakiś czas temu na prośbe użytkowników, miało to na celu zapobiec zalewowi nie zawsze "jakościowych" zdjęć. Myślę, że spełniło to własnie takie oczekiwania.
Zgadzam się, że są autorzy zdjęć, którzy mogliby dodawać po 50 zdjęć dziennie i każdy oglądałby je z zapartym tchem i może nawet odrobiną zazdrosci ;-)
Dlatego przymierzamy się do wprowadzenia "przywileju" dodawania większej ilości zdjęć użytkownikom, którzy ... no właśnie- nad tym warunkiem pracujemy ;-)

pozdrawiam
GlobAdmin

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 09:52 | 16.12.2009

No teraz to zostanę posądzona o konszachty z Adminem na 100%.
Ale ja wcale nie odczyniam modłów to ZWYKŁY zbieg okoliczności, że po moim wpisie ON wraca do żywych :-))))))

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 20:44 | 16.12.2009

zdało to egzamin.... jak przejść omijając zaporę wiemy, ale skoro napisane 10, to szanujemy te ustalenia. Nie sądzę, że jest dobrym pomysłem robienie wyjątków... bo przy założeniu 10 zdjęć dziennie jest to 310 zdjęć miesięcznie, a oglądanie nawet najpiękniejszej górki z 15 stron jest po prostu nudne - jeśli się to rozłoży na kilka dni, to już to jest strawne. Lepiej zastanowić się nad systemem oceniania, bo reszta Globa funkcjonuje bez zarzutu..... i śmiem twierdzić - TA ważniejsza część - pozdrawiam.

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:10 | 16.12.2009

zadnych wyjatkow !!! dyscyplina i to dyscyplina nalozona przez samego autora 10 dziennie i this is it !! bo sie zacznie zalew papieru toaletowego niektore servisy ograniczaja nawet do kilku zdjec co p[are dni :-)) tak ze nie musze ogladac kolejnej palmy z polinezji codziennie :-))

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 21:21 | 16.12.2009

Emski - tu nie ma żartów :D - zaczną się jaja kolejne... jak jemu wolno, to czemu nie mnie etc..no 300 pocztówek z jednego kraju na miesiąc to mało???niby można omijać (co skwapliwie czynię), ale ile stron można pominąć :D)))))))))))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:33 | 16.12.2009

ale ja nie zartuje tylo stwierdzam ze to idiotyczny pomysl !!! :-)) temu damy a temu nie damy ...kto da ? kto bedzie decydowal ? a moze kto da wiecej ? :-)))) kolejny pretekst do awantur

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 21:44 | 16.12.2009

też mi się wydaje, że kosztem tej energii Admin może przemyśleć system plusikowy - więcej zdjęć dziennie nie ma potrzeby.... a to ograniczenie w stosunku do tych "gawędziarzy bez umiaru" zdało egzamin, reszta i tak dbała o dobre samopoczucie innych - nie jest to chyba odkrywcze ale z każdego wyjazdu dłuższego przywozimy po kilka tysięcy zdjęc - nie dodajemy ich nie ze względu na jakość, a na cierpliwość oglądających i szacunek dla czasu jaki naszej "tfurczości" poświęcają :D

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:51 | 16.12.2009

o to to chodzi i z okazji nowego roku mam zyczenia dla O Admina ...zycze seobie zeby wprowadzil system plusa zamiast punktacji i zycze sobie zeby zrobil cos z tym mydlem na ktore przerabia zdjecia a jak ktos woli zamiast mydla przerabia na papier do d.... taka jest jakosc tych zdjec ale o tym juz bylo nie raz ale sprobowac mozna :-))

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 22:03 | 16.12.2009

pukajcie a będzie Wam otworzone............ czy jakoś tak to szło :D. Nawet jak trzeba będzie liczniki wyzerować - my się nie obrazimy. Jakość zdjęć w Galerii spadła na łeb, na szyję mimo tego, że klony się uspokoiły. Forum, artykuły, drogowskazy chodzą jak należy..... odrobina wysiłku i Galeria, która jest siłą napędową Globa też może zrobić się interesująca - jak już nie o nas, to pomyśl Ojcze Adminie o reklamodawcach ;D

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 00:12 | 20.12.2009

niestety przypadkiem dzisiaj mój świstak znalazł norkę w systemie, ale nie zamierzam jej wykorzystywać do zalewania galerii fotkami. myślę, że limit 10 zdjęć na dzień jest OK, bo jakoś mobilizuje do autoselekcji. Aby podnieść poziom galerii może warto by z niej usuwać automatycznie np. zdjęcia, które po powiedzmy 3 miesiącach mają średnią ocen poniżej 3? Jeśli mowa o innych limitach to wproadziłbym tez limit dodawania zdjęć z jednej wyprawy (państwa, miejsca) np. do 30 sztuk, bo nawet najpiękniejsze góry oglądane w kilkunastu podobnych ujęciach się znudzą. Innym problemem jest to, że np. ja nie mogę edytować napisanych wcześniej artykułów, pojawia się błąd 404, a Pan Admin nie raczył na to do tej pory odpowiedzieć dlaczego? Uważam też że komentarze pod zdjęciami powinny służyć omawianiu zdjęć a nie "gdakaniu", do czego powinien służyć moduł jakiegoś gadu gadu dla gdakaczy..., więc tu też możnaby wprowadzić limit np. max 3 komenty pod jednym foto przez 1 użytkownika. z innymi sugestiami może poczekam, bo Admin i tak ma co robić z tym powyżej...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl