Forum dyskusyjne


przejazd Delhi - Jaipur

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Marek B. dołączył
14.12.2009

Marek B. 11:19 | 15.12.2009

Ląduje w Delhi o 6.30 i chcę jak naszybciej wyjechac do Jaipuru. Jak wydostać się z lotniska bez zbytniego naciągania i gdzie szukać autobusów do Jaipuru? Z gory dziękuję za wszelkie odpowiedzi.


casuelle dołączył
11.12.2009

casuelle 14:14 | 15.12.2009

Na lotnisku od razu skieruj sie do stanowiska taxi pre paid. To jedyny sposób na przejazd taksówką za z góry ustaloną cenę, bez naciągania i negocjowania. Korzystają z tego również miejscowi. Wykupujesz przejazd, dostajesz karteczke i informacje gdzie masz sie udać i jak wygląda samochód. Dajesz karteczkę Panu kierowcy i odjeżdżasz/ A dokąd? Proponuje kierunek dworzec. O 8.20 masz pociąg do Jaipuru, który jedzie 5 h 20 min i kosztuje 168 rs. Polecam od razu zrobić rezerwację na www.cleartrip.com  zakładka trains. Nie polecam jazdy autobusem. Rzuca niemiłosiernie, jest mniej bezpiecznie no i jedzie sie dłużej.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl