Forum dyskusyjne

Lot do Limy przez Nowy Jork-czy nie za bardzo utrudniam sobie

kategoria podróże po świecie

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 16:20 | 20.12.2009

Mam do wyboru albo lecieć przez barcelonę do limy albo przez nowy jork z tym,albo w barcelonie albo w nowym jorku-zamierzam spędzić ok 3 dni,koszt porównywalny,przewrotnie przez nowy jork nawet tańszy.Zastanawiam się tylko czy nie komplikuję sobie bardziej życia haha.Byłem w nowym jorku ale nigdy na lotnisku i w okolicach.Wypowiedzcie się czy czasami nie ładuję się w jakieś g..no i czy nie wybrać jednak przez barcelonę?Wizę mam.

rumcajs_ dołączył
07.09.2006

rumcajs_ 10:07 | 21.12.2009

jedyna komplikacja z ktorej musisz sobie zdawac sprawe to brak przechowalni bagazy na nowojorskich lotniskach, druga rzecz na ktora prpopnuje zwrocic uwage to lotniska, sa 4 lduze otniska w nowym yorku i okolicach, niektore oddalone od siebie o dosc spory kawalek. poza tym w nowym yorku jest pare zeczy do obejrzenia. czasami korzystne loty do peru sa rowniez przez miami, a tam jest wiecej ciekawostek

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 11:01 | 21.12.2009

ja leciałabym przez Barcelonę - miasto piękne, ludzie normalni. W Stanach nawet jak masz wizę, to i tak pieprznik i histeria na lotnisku - co psuje humor i nie nastraja pozytywnie do zwiedzania,a NY raczej wielu rozczarowywuje. Ja po wielu wysłuchanych krytycznych komentarzach dotyczących przesiadki w Miami wybrałam Amsterdam i było ok :D.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 14:27 | 21.12.2009

dzieki za info,juz przemyslałem,wczoraj patrzyłem to z ny potrzebowałbym o wiele więcej czasu niz przez barcelonę i zrezygnowałem,w sumie teraz jest jakas wielka promocja-lot kosztuje 2400 z barcelony.Pozdro

rumcajs_ dołączył
07.09.2006

rumcajs_ 23:13 | 21.12.2009

jaka linia ma promocje z barcelony?
Jarek

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 00:28 | 22.12.2009

pewnie Iberia, ale autor zapewne odpowie Ci dokładniej :D

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 08:41 | 23.12.2009

lecisz klm-em i chyba taca przez panama city powrót,na stronie klmu nie ma takiego połaczenia,wyszukiwarka momondo.com-wyszukuje loty od kilku lat ale trafiłem na tą wyszukiwarke teraz i naprawdę jest super.Z ta promocja trzeba pokombinować-jest dostępna tylko w kilku dniach ostatnich sierpnia i chyba 1 i 2 września.Jest najtańsze jakie znalazłem,tańsze jest jedynie połaczenie z berlina do nowego jorku i nowego jorku do limy ale nie łączysz lotów tylko wysiadasz w ny i przesiadasz się dalej.Wychodzi wtedy ok 2500 zł z berlina do limy przez nowy jork-tak własnie chciałem lecieć ale na ny potrzebowałbym conajmniej 3 dni +przesiadka,więc zrezygnowałem,tym bardziej że w ny byłem.Pozdro!!!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl