Forum dyskusyjne

Dresiarskie komentarze i życzenia świąteczne

kategoria podróże po świecie

swift dołączył
27.02.2007

swift 11:48 | 26.12.2009

jochar ( 2009-12-25 21:08:05 )
No no,ptaszek się idealnie wystawił, tylko ile Ty na niego czekałeś ,ile rozstawiałeś i dostrajałeś swój drogi sprzęt, nawet zupełny laik dysponując takim sprzętem wykonałby dobrą fotkę więc sorry stary ale ta ocena jest dla ciebie dla Twojego sprzętu daje 5,pozatym wystarczy wejść na Twoją stronę i poczytać od razu wiemy z kim mamy do czynienia ja myślę ,że z egoistycznym zapatrzonym w siebie DUPKIEM ,pozdrawiam życząc wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.
Takie właśnie ciepłe życzenia wraz z komentarzem przesyła niejaki JOCHAR. Pozwoliłem sobie zamieścić ten komentarz ponieważ fotka zimorodka z powyższym tekstem została "zajedynkowana" i momentalnie uciekła do archiwum. A fotki jochara to słynne zdjęcia mostu gdzieś tam

Bonifacja dołączył
08.10.2008

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 13:19 | 26.12.2009

Kochany Jocharze,również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.Przede wszystkim abyś zmądrzał i nie psuł nam wszystkim przyjemności na Globie!!Życzę Tobie,abyś znalazł inne miejsce w internecie,bo tutaj chyba niezbyt do nas pasujesz.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 13:22 | 26.12.2009

Swift,napisz do Admina,aby zbanował jochara i równocześnie usunął jedynkę.Jest to możliwe,do kiedyś usunął pomyłkową ocenę i tamto zdjęcie wróciło do top100.WOLNOŚĆ DLA ZIMORODKA!!

swift dołączył
27.02.2007

swift 16:04 | 26.12.2009

Podsyłam jeszcze jeden komentarz "kolegi" ,który wczoraj zalogował się na Globie i na priva rozsyła inektywy
Witam.
Z Panskiego komentarza do mojego zdjecia rozumiem,ze trzeba fotografowac tylko ptaszki.Gdyby w czasach Chrobrego mial ktos aparat to zapewne byly by to rewelacyjne zdjecia. Jezeli chodzi o Walęse-/ TW" Bolek"/,to tez byly by ciekawe zdjecia, jak pali swoje akta.
Z chama nigdy nie zrobi sie pana,nawet jezeli bedzie mial najllepszy aparat na swiecie.
Grzegorz
Od siebie chciałem dodać, że na Globa wstawiłem około setki zdjęć i chyba 10 były z ptakami. A Wałęsie nie takie tegie umysły ( IPN, Kaczyńscy, sądy , niejaki Grzegorz) nigdy nie udowodniły agentury. I gdyby nie on to do dzisiaj chodziłbyś kolego w czerwonym krawacie i wymachiwał chorągiewką na cześć ZSRR

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:42 | 26.12.2009

czlowieku ty chyba jeszce nie wytrzwiales albo ci sie forum pomylilo od gorzaly a najlepiej wejdz na moje zdjecia i nawstawiaj tam jedynek zanim admin cie za wszarz wezmie i wykopie stad C nobym godom !! :-))

Bonifacja dołączył
08.10.2008

Bonifacja 19:22 | 26.12.2009

Matko kochana - tu naprawdę co poniektórzy za ocenę zdjęcia są w stanie poderżnąć sobie gardła.Emski ma rację.Chyba się tym, nielicznym na szczęście, forum pomyliło.I w ogóle o co chodzi????Artyści z bożej łaski.Czy ktoś z nich się może pochwalić np.indywidualną wystawą,wernisażem, publikacjami w profesjonalnych wydawnictwach? A na durne krytykanctwo radzę spuścić zasłonę milczenia.Tyle tu jest pięknych zdjęć z ciekawych zakątków świata, z przyjemnością je oglądam i nie mam zamiaru nikomu żadnych jedynek wystawiać,bo jak już pisałam wcześniej - dzielimy się z resztą wrażeniami i widokami jakie mieliśmy szczęście przeżywać i oglądać.Cholera - czy tak trudno to zrozumieć?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl