Forum dyskusyjne


Leki antymalaryczne

kategoria podróże po świecie

Marco Rinpo dołączył
03.07.2009

Marco Rinpo 13:30 | 26.12.2009

Witajcie,
wróciłem z miesięcznej podróży po Indiach. Przed wyjazdem moja Pani doktor medycyny tropikalnej zapisała mi 3 opakowania leku przeciw malarii. Wykorzystałem zaledwie kilka tabletek ze względu na małą liczbę komarów i tym samym niewielkie ryzyko wystąpienia malarii odstawiłem lek. Mam do sprzedania 2 opakowania Malarone 250 mg + 100 mg + 6 tabletek gratis!!! Cena opakowania (12 tab.) w aptece (lek zapisywany tylko na receptę) to 199,00 zł. Ja proponuję cenę za opakowanie 165 zł. Termin ważności leku upływa w lutym 2013.
KONTAKT: marek-niezborala@wp.euStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl