Forum dyskusyjne


przejazd Orccha - Khajuraho

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Marek B. dołączył
14.12.2009

Marek B. 20:13 | 27.12.2009

Będę jechał w 5 osób z Agry do Khajuraho Chcę po drodze zobaczyć Orcche, ale tego samego dnia. Jak jest z przejazdem Orccha - Khajuraho Czy złapię jakis autobus po południu w Orccha, czy przejazd Agra-Khajuraho i zwiedzanie Orccha w jeden dzień jest do zrobienia???


mehran dołączył
04.12.2009

mehran 08:04 | 28.12.2009

Z samej Orcchy raczej na 100% nie ma autobusów do Khajuraho, na początek musicie dojechać z Agry do Jhansi tam złapać transport do Orcchy zwiedzić Orcche pojechać z powrotem do Jhansi tam dostać się do autobusu do Khajuraho. Sama podróż Agra-Orccha i Orccha-Khajuraho zajmie co najmniej 9 godzin żeby to miało jakiś sens musicie wyjechać z Agry tak żeby być w Jhansi z samego rana.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl