Forum dyskusyjne

plan podróży na 3 tygodnie

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

maro dołączył
25.08.2009

maro 20:04 | 28.12.2009

witam wyjeżdżam 10 lutego 2010 na trzy tygodnie w 4 osoby nigdy nie byliśmy w indiach czy możecie coś podpowiedzieć gdzie jechać ,co zwiedzać.
czy taki plan byłby dobry delhi varanasi,agra ,jajpur,udajpur no i 6 dni na goa.
podobno 12 luty w hardiwar jest duże święto

yachoo dołączył
07.09.2009

yachoo 11:02 | 29.12.2009

Witam, bylm w listopadzie na 3 tygodniowym urlopie w Indiach, przeogromny kraj, duzo ciekawych miejsc do zwiedzania. Moj plan podrozy oboejmowal miasta: Delhi, Rishikish, Badrinath (niestety dotarłem tylko do Joshimath, ale sama droga super, 8h gorska droga z pieknymi widokami), Ramnagar (Corrbet Park - zobaczyc Tygrysa), Delhi, Varanasi, Agra, Jaipur, Jaisalmer (Pustynia), Jodhpur, GOA, Mombai. Pierwsza czesc pokonalismy wynajetym samochodem, druga pociagami a na koniec przelot samolotem. Plan napiety, wyidzielismy tylko najwazniesze zabytki z kazdego miasta, ale widzialem gory, dzungle, pustynie, morze, miasta, kazdy region maksymalnie inna i to pod kazdym wzgledem. GOA to wczasy w tropiku - nie podroz po indiach, ale wato pare dni odpoczac, ja odpoczywalem 3 dni.

maro dołączył
25.08.2009

maro 11:40 | 29.12.2009

dziękuję za info a może masz jakieś nazwy hoteli gdzie mieszkales ceny ile trzeba zabrać dolarów ze soba na osobę

yachoo dołączył
07.09.2009

yachoo 15:50 | 29.12.2009

OK, mam sporo wizytowek, jak spisze to Ci podam kilka nazw. Spalismy w hotelach za 250 rupii jak i za 3000 rupii wszystkie maja jedna wspolna cecha, utytlana lazienka :). Nie bralismy dolarow, pieniadze przelalismy na konto bankowe Aliorbanku ( darmowe bankomaty na calym swiecie). Koszt podrozy moze byc rozny, spokojnie mozna sie zmiescic w kwocie 2500 zł, jadajac na straganach, w lokalnych jadlodalnich - ktore szczerze polecam, jedzenie przepyszne, wazne zeby nie pic wody z kranu i jesc czystymi paluszkami, podrozowac sleeper class i duzo sie targowac, a nie wchodzic do tzn fabryk :) i nie zaprzyjazniac sie z kierowcami riksz itp. Ehhh szkoda ze juz jestem w Polsce.

maro dołączył
25.08.2009

maro 16:33 | 29.12.2009

dzięki serdeczne i pozdrawiam

maro dołączył
25.08.2009

maro 19:34 | 29.12.2009

a może ktoś podpowie mi jak dostać się z varanasi do kathmandu

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 20:10 | 29.12.2009

Autobus lub bus do Sonauli/2-3 godz/,a potem bus,autobus do kathmandu/8-10 g/.Koszt około 10$

maro dołączył
25.08.2009

maro 08:14 | 30.12.2009

dzięki serdeczne trochę za dużo czasu a chcielismy zobaczyć trochę gór w naszej podrózy

maro dołączył
25.08.2009

maro 09:41 | 30.12.2009

a czy autobus może jezdzi w nocy ????

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl