Forum dyskusyjne


Sprzedam MALARONE

kategoria podróże po świecie

Marco Rinpo dołączył
03.07.2009

Marco Rinpo 23:38 | 28.12.2009

Witam, wróciłem z miesięcznej wyprawy po Indiach.Przed wyjazdem mój lekarz medycyny tropikalnej zapisał mi na receptę 3 op.tego medykamentu.Wykorzystałem tylko kilka tabletek, ze względu na bardzo niskie ryzyko wystąpienia malarrii. Pora deszczowa w tym roku w Indiach było sucha !!! a tym samym warunki nie sprzyjały rozwojowi komarów.Mam 2 op. po 12 szt. + 6 tabletek gratis, w oryginalnym opakowaniu GalaxoSmith, ważność do 02/2012. Cena za opakowanie to 140 zł.(Cena detaliczna w APTEKACH to 199,00 zł za opakowanie).Osoby zainteresowane proszę pisać na maila: marek-niezborala@wp.euStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl