Forum dyskusyjne

ODWIEDZAJCIE CHINY

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:08 | 29.12.2009

chinski rezim ludobojczy potrzebuje waszych organow !!! Ostatniej nocy rozstrzelali durnia ktory dal sie wrobic w przemyt . Od nowego roku pewnie wprowadza obowiazkowa doplate/deposit do visa za kule zeby nie obciazac rodziny. To w South America powinni takich wyrokow wykonywac dzisiatki w tym paru polakow ktorzy gnija w wiezieniach Columbii i Mexico. ODWIEDZAJCIE CHINY !!!! to piekny kraj ...tylko czloweik tam jest wart tyle co sciera do podlogi ale to juz po tym jak mu sie wytnie wszysko co nadaje sie na sprzedaz a wiec odwiedzajcie w ciszy spokoju z usmiechem to piekny kraj :-)) ohh i zdjecia wlasnie nie zapomnijcie zamieszczac setki zdjec

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 15:21 | 29.12.2009

Tak popieram ten szczytny cel, jakim jest wspieranie turystyki tego pieknie rozwijajacego sie kraju,za namowa Tybetanczykow ktorzy w piesniach chwala wiekszego brata,dobrowolnie poddali sie aneksji.Kraina mlekiem i miodem plynaca, gdzie ludzie maja dobra prace za solidna porcje batow.Gdzie za drobne przewinnienie dostaje sie strzal ostrzegawczy w tyl glowy.Ale co tam sami jestesmy winni ubierajac sie w metki "made in China" sami kupujemy sobie kule...

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 19:08 | 29.12.2009

a może trochę spokoju
w naszym pięknym kraju różne organizacje rozczulają się nad "udręką" bandytów osadzonych w więzieniach a mało kto interesuje się losem ich ofiar
polskie sądy zgodnie z polskim prawem wyrzucają ludzi z ich domów oddając je (domy) dawnym właścicielom i nikt nie mysli o tych często starszych ludziach
itd itd
powiecie że to nie ta miara, to prawda ale swoje opinie kształtujecie na podstawie medialnych doniesień
kto z Was był w Chinach?

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 19:17 | 29.12.2009

Należałoby omijać także pozostałe kontynenty , nie pomijając np.Australii , która pięknie potraktowała Aborygenów...a co z Indianami w obu Amerykach ? Lećmy kompleksowo , kraj po kraju ...każdy ma coś za uszami. Byłem w Chinach kilka razy i nie uważam ,aby powodziło im się źle , wręcz przeciwnie, kraj rośnie jak na drożdżach, samochody zastępują rowery , coraz więcej chińczyków widać poza granicami , chociażby na wakacjach.Krótko mówiąc - sztuczny temat .

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:34 | 29.12.2009

i dlatego trzeba olewac to co oni wyrabiaja w Tybecie i z Ujgurami dobrze ze mnie sie tam podoba ..prawda . A jak russkie nami za morde trzesli przez 60 lat to bylismy biednym uciemierzonym narodem i brdzo chcielismy zeby swiat nas widzial a w koncu jak nam dobrze to reszte mozna olac bo tam pieknie i dostatnio ...zapomnial wol jak cieleciem bul :-))

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 07:25 | 30.12.2009

szanowny emski
słuchasz medialnego bełkotu ale wysil się i rób to ze zrozumieniem treści

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 10:34 | 30.12.2009

Czy uważasz ,że to dzięki moralnemu wsparciu zagranicy a nie własnej przedsiębiorczości żyjemy teraz w wolnym kraju ? Owszem , musi być niezgoda na łamanie praw człowieka , ale przecież prawo jest prawem. Przemytnik wiedział co mu grozi. Nawiasem mówiąc - w USA wykonuje się również kary śmierci a to co wyrabiają z ludźmi w Afganistanie czy Iraku nie budzi twojego sprzeciwu ?

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 07:17 | 30.12.2009

temat może nie do końca sztuczny ale "wielki kraj to i wielkie problemy". W naszym pięknym kraju też łamane są podstawowe prawa obywatelskie gwarantowane w konstytucji i jakoś nie ma płaczu z tego powodu. Poza tym każdy kraj ma prawo do własnej ścieżki rozwoju a ocenianie tego przez innych do tego bardzo odległych kulturowo i mentalnie może prowadzić do skrajnych wniosków.
PS takich dróg jakie buduje się obecnie w Chinach, u nas nie będzie jeszcze za 100 lat

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 19:33 | 29.12.2009

Jacko byl w Chinach w zeszlym roku i podtrzymuje swoj wpis,nie winie ludzi tylko polityke panstwa...ktora jest wysoce nieetyczna i nie do przyjecia ...a kazdy wydany Juan wzmacnia pozycje Chin...Z drugiej strony to fakt swiatem rzadzi pieniadz a nie dobre gesty..

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 19:44 | 29.12.2009

wspominajac co Australia robila z aborygenami,USA z indianami Hitler z .....itd popadniemy w skrajnosc fakt jest oczywisty,dzisiejszej nocy Chiny zapisaly najnowszy kawalek historii udowadniajac nam ze pompowanie sztucznego wizerunku jest farsa.Pojecie jak prawa czlowieka sa ignorowane,lamane na kazdym kroku i jest to robione juz niemal oficjalnie.Jedni sie z tym moga zgodzic(poki temat nie dotknie ich bliskich) Ale na szczescie sa osoby ktore korzystaja z prawa do zademonstrowania wlasnego sprzeciwu.!!! Popularne ostatnio w mediach "Ja,jestem na NIE"

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 07:21 | 30.12.2009

świat jest cyniczny i nie zrobi nic poza pustym gestem "ja, jestem na nie"

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 10:32 | 30.12.2009

" Jak żyje statystyczny KOWALSKI a jak statystyczny chińczyk"
"Jakość dróg -podniesienie standardu statystycznego Kowalskiego i lepszy żywot Chińczyka "
Takie dwa fajne tematy :))))))))))))))))))))))))))

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 10:42 | 30.12.2009

Zapomniałam o najmniej ważnych tematach
"ilość uratowanych dzieci na skutek przedwczesnych porodów-ilość zamordowanych dzieci w szóstym miesiącu i wyżej lub zaraz po urodzeniu"
"Ilość i jakość kar bez sądów i wyroki "

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 11:38 | 30.12.2009

szanowna Qmoszko
statystyka to taka fajna dziedzina przy pomocy ktorej mozna udowodnić wszystko (prawie)
- jeśli Ty jeździsz mercedesem a ja rowerem to statystycznie oboje jeździmy samochodem na pedały

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 11:46 | 30.12.2009

Tutaj nie o statystykę mi chodzi,tylko o to co porównałam :)) A ja nie jeżdżę mercedesem,bo ta marka autka zeszła na psy :))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:40 | 30.12.2009

"Dzięki Carli Bruni-Sarkozy dwie Francuzki odsiadujące wyrok za przemyt narkotyków zostały zwolnione z więzienia na Dominikanie"
a zwyrodnialy rezim chinskich ludobujcow zastrzelil przyglupa tylko zeby sprzedac jego organy ODWIEDZAJCIE CHINY oni poytrzebuja waszych pieniedzy i organow na przeszczepy a jak trzeba to wam podrzuca do bagazu paczuszke w ramach zapotrzebowania na swierzutkie serce przeciez to dzicz horda azjatycka !!!

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 19:01 | 30.12.2009

szanowny emski
Twoja nienawiść do tego o czym nie masz pojęcia jest porażajaca, potrafisz tylko pluć
proponuję lekturę "Krzyżaków" i fragment w którym jeden z zakonników nazywa pojmanego Juranda psem
co odpowiedział Jurand?

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:25 | 30.12.2009

na pewno odpowiedzil mu Jurand ...pocaluj mnie w dupe :-)) Wieslaw

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 20:34 | 30.12.2009

Twoja szamotanina jest żałosna

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:40 | 30.12.2009

zycze ci w nowym roku zebys nie musial budowac tych wspanialych chinskich drog ktore tak zachwalasz powiekszajac rzesze wiezniow ktorzy tluka kamienie na drogach dla slawy ich chinskiego Tow Wieslawa a w ogole kto cie tak nazwal Wieslaw ? ja myslalem ze od czasow Tow Wieslawa to nie za bardzo popularne imie :-(( a moze dlatego ten oboz koncentracyjny made in china tak ci sie podoba :-))

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 13:38 | 01.01.2010

„To obrzydliwe, co oni zrobili” powiedział pewien Anglik w TVN. Tyle lat pouczaliśmy ich, że istnieją jakieś normy życia publicznego; tyle lat wbijaliśmy im do głowy, że sądy powinny być niezawisłe, a wyroki ich wykonywane; tłumaczyliśmy, że Rzymianie mądrze wprowadzili zasadę „Dura lex – sed lex” - a te Żółtki potraktowały to serio i gdy sądy skazały na śmierć Szejka Akmala za przemyt głupich czterech kilogramów heroiny, to ci nie zmienili wyroku i go wykonali!

Na "Europejczyku" !!! Rasiści!

Oburzające!

A przecież wiadomo, że w d***kracji, jeśli odpowiednio dużo ludzi prosi, by wyroku nie wykonywać – to się go nie wykonuje! Zresztą sędziowie już przy ferowaniu wyroku biorą pod uwagę opinię Władcy, czyli L**u – czytają gazety, zaprasza się „przedstawicieli L**u”, czyli przysięgłych (którzy potrafią uniewinnić oczywistego mordercę - jeśli tylko ma skórę tak czarną, jak przysięgli...). To jest d***kracja, do cholery!

Jeszcze prościej było w d***kracji d***kratycznej, czyli L**owej: wtedy wystarczała prośba jednego towarzysza Stalina, a wyroku nie wykonywano. Ba: sądy nie ośmielały się go nawet wydać – jeśli tylko podejrzewały, że tow.Stalinowi wyrok mógłby się nie spodobać!

I jak król brytyjski poprosił - to tow.Stalin często ułaskawiał. I dobrze było!

W Chinach brak d***kracji – nie tylko l**owej, nawet takiej zwykłej - oj, brak!

Na zakończenie mam jeszcze drobne pytanie. Protestujący przeciwko wyrokowi twierdzą, że ten „obywatel” (czy może poddany? – tacy też się jeszcze trafiają) brytyjski był chory psychicznie? A więc proszę mi odpowiedzieć: czy miał prawo głosowania w wyborach?

Podejrzewam, że nawet głosował. I sądzę, że na p.Gordona Browna.

zrodlo: korwin-mikke.blog.onet.pl/ 

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 21:32 | 01.01.2010

Generalnie smierc kazdego czlowieka nie jest niczym radosnym,gdy jest to wynikiem dzialania osoby trzeciej.Stad brak przyzwolenia nie powinien nikowgo dziwic a tlumaczenia ze to "margines"spoleczenstwa nie jest argumentem.Nie jestesmy od tego by decydowac o zyciu innych,na ten temat juz powstalo miliony publikacji,nic sie nie zmienia i nic sie nie zmieni,zycie toczy sie dalej....

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 09:54 | 02.01.2010

Akurat miałem przyjemność (?) poznać tego koleżkę. Potwierdzam że był bardzo mocno p*******ty.

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 16:35 | 03.01.2010

To tymbardziej powinni go uniewinnic ;-p...no chyba ze jest to okolicznosc za ktora dostaje sie "czape".biedny crazy...juz cyba Chinczyki cos na mnie smaruja...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl