Forum dyskusyjne

Jaki przewodnik turystyczny poza Lonely Planet

kategoria podróże po świecie

Yavanna dołączył
25.04.2008

Yavanna 19:36 | 29.12.2009

Bardzo proszę o podpowiedź. Potrzebuję dobry przewodnik po Tajlandii w języku polskim.

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 08:35 | 30.12.2009

niestety jedynie LP zawsze brałem Pascala ale to ostatnie wydanie to tragedia !!! syf syf syf bardzo sie zawiodłem to wypasiona księga dla jakiś wypasionych bogaczy nie jak kiedyś dlatego nie kuj tego syfiaskiego Pascala !
pozdrawiam
neronek
www.neronek.geoblog.pl 

Birma Tajlandia 2009
neronek5.blog.onet.pl/ 
Hongkong-Chiny -Tajlandia:
neronekbyd.blog.onet.pl/ 
Tajlandia -Kambodża-Laos:
darekneronek.blog.onet.pl/ 
Wietnam-Tajlandia:
neronek2.blog.onet.pl/ 
Singapur -Borneo- Malezja 2010
neronek41.blog.onet.pl/ 

Yavanna dołączył
25.04.2008

Yavanna 22:37 | 30.12.2009

Dziękuję serdecznie za odpowiedź, mimo że trochę mnie podłamała. O wiele bardziej komfortowo czułabym się czytając ważne dla mnie informacje w języku polskim.
Pozdrawiam :)

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 00:06 | 31.12.2009

jest jeszcze jedna opcja - zrób go sama :D. Mając jakiś plan podróży i wiedząc co masz chęć zobaczyć, wygrzeb relacje z Tajlandii z portali podróżniczych + dołącz info z internetu. Mnie zawsze śmieszą lekko ludzie, którzy z nabożeństwem tachają pod pachą LP jak biblię, potem wszyscy jadą jedną trasą, śpią w hotelach polecanych, jedzą w knajpach "sprawdzonych". Robi się wyjazd zorganizowany bez przewodnika...z przewodnikiem. Pomijam już to, że i tam nie wszystkie info są aktualne... a ceny dziwnym trafem szybko urosły od czasu publikacji, taki to miało demoralizujący wpływ na restauratorów i hotelarzy:D. Możesz się nim podeprzeć...ale wyjazd oparty na jednym żródle to rezygnacja z przygody i satysfakcji odkrywania. Pozdrawiam :D.

Yavanna dołączył
25.04.2008

Yavanna 11:16 | 31.12.2009

Chyba masz rację. W Internecie znalazłam bardzo dużo wiadomości i porad dotyczących Tajlandii, trzeba tylko usiąść i uporządkować wszystko.
Pozdrawiam serdecznie :)

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 13:40 | 31.12.2009

Jestem w przedzień wyjazdu do Tajlandii i Laosu. Przeczytałem od deski do deski National Geographic i z czystym sumieniem mogę Ci go rekomendować, wszystko jasno, ciekawie, niezłe mapki z trasami np. jak poruszać się po Parku Historyczny Sukothai a wszystko okraszone ładnymi fotkami. Jeśli nie uda Ci się zdobyć NG spróbuj Berlitza - też ciekawie i przejrzyście. Info dotyczące cen hoteli, przejazdów i jedzenia znajdziesz w necie, np na portalu Transazja.pl. Pozdrawiam i w drogę:]

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 21:05 | 05.01.2010

Zwiedzajac Tajlandie,a szczegulnie Laos atrakcje same szukaja ciebie.Niejednokrotnie zmienialismy nasz plan na miejscu gdyz ciagle dochodzilo cos nowego,to nam ktos cos polecil,to znalezlismy interesujaca broszure...badz calkowicie z biegu wpadalismy na nowa atrakcje.Najwazniejsze to wytyczyc sobie orientacyjna trase i najwazniejsze pkt wyprawy...i pelen spontan.pozdro Jacko

hanskolo dołączył
22.12.2009

hanskolo 12:27 | 07.01.2010

przykra prawda.co by nie mowic zlego o LP to jednak gdy jestes w ciaglym ruchu i czasem ladujesz gdzies pozno lub nad ranem LP sprawdza sie w 100% pomijajac pewne male rozbieznosci cenowe lub w komforcie.

hanskolo dołączył
22.12.2009

hanskolo 14:51 | 07.01.2010

zapomnialem dodac!wszytkie przewodniki tylko nie Natinal Geographic-w zyciu wiekszej zenady nie spotkalem!a najlepiej samemu posprawdzac i ewentulanie w naglych potrzebach LP.

mors dołączył
15.01.2007

mors 13:11 | 10.01.2010

Dobrym uzupełnieniem LP będzie Podróże marzeń.W przystępny sposób ujęto co i jak zwiedzać?Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl