Forum dyskusyjne


Z Chin do Australii

kategoria podróże po świecie

Vincent50 dołączył
30.12.2009

Vincent50 20:40 | 31.12.2009

Za rok mam zamiar wybrać się do Chin, na razie zakładam Hongkong z tamtąd chciałbym uderzyć na stopa w stronę Australii przez Wietnam, Laos, Tajlandię, Malezję i Indonezję. Nie wiem jeszcze jaki minimalny budżet powinienem załorzyć i jakie czynniki wziąść pod uwagę, myślę że 2 miesiące chciałbym poświęcić na to aby dostać się do Australii. Co o tym wszystkim myślicie?! Piszcie wszystko co w tym temacie moglibyście wiedzieć, z góry dzięki za rady!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl