Forum dyskusyjne

malaria

kategoria inne

kraj Indie

grazia dołączył
05.01.2010

grazia 11:32 | 05.01.2010

witam, wybieram się w styczniu na zorganizowany wyjazd ok Delhi i Bombaj, czy leki przeciwmalaryczne w tym czasie są konieczne? czy komary w styczniu występują? czytałam o Malarone ew. Doxycyklina, czekam na porady, pozdrawiam,

grazia dołączył
05.01.2010

grazia 22:41 | 05.01.2010

naprawdę nikt nie wie czy w styczniu są w Indiach komary? u nas nie ma...to wiem...i nie jestem farbowaną blondynką...;) 12 tabletek Malarone kosztuje 180pln... litości...

medard dołączył
04.11.2008

medard 00:16 | 06.01.2010

"nie jestem farbowaną blondynką" ----naturalna?
pieknie :)))

yachoo dołączył
07.09.2009

yachoo 01:10 | 06.01.2010

Czesc, komary szczegolnie wystepuja w porze deszczowej, styczen to nie ten okres, mysle ze szkoda kasy, gosc z GOA opowiadal ze malaria tam wystepuje, ale szczegolnie latem i w duzych miastach.

grazia dołączył
05.01.2010

grazia 10:11 | 06.01.2010

dzięki:) tak myślałam...pozdrawiam serdecznie:)

rpyszna dołączył
08.10.2008

rpyszna 11:18 | 14.01.2010

Byłam 3tygodnie w grudniu,komary owszem są ,na malarie nic nie brałam może miałam szczęście,ale leki na malarie też nie są obojętne dla organizmu .

grazia dołączył
05.01.2010

grazia 13:05 | 14.01.2010

dobrze piszesz:) poczytałam i porozmawiałam z osobami podróżującymi po świecie i okazało się, że nawet profilaktyczne branie Malarone nie zabezpiecza w 100% przed zachorowaniem; poza tym najlepiej działają indyjskie antybiotyki a medycyna jest tam na niezłym poziomie, pozdrawiam:)

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 10:42 | 15.01.2010

nie potrzebujesz w tym okresie, poza tym transmisja azjatyckiej malarii jest relatywnie niska, na wszelki wypadek weź repellenty z jak największym % skłądnika DEET

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl