Forum dyskusyjne


jest ktoś zainteresowany podróżą do Kambodży

kategoria podróże po świecie

ronnyhook dołączył
01.10.2006

ronnyhook 13:47 | 01.10.2006

szuakm osoby chętnej na wyjazd do Kambodży a dokładniej mam zamiar zwiedzić całą Azję Południowowschodnią, planuje wyruszyć w terminie styczeń-marzec i szukam osoby która chciałaby się zabrać ze mną zawsze w dwie osoby raźniej, osoby zainteresowane prosze o kontakt: ronnyhook@o2.pl
pozdro dla Globtroterów


ronnyhook dołączył
01.10.2006

fotocd dołączył
06.02.2006

fotocd 09:50 | 30.10.2006

oczywiście że jestem , byłem tam i mam cudowny sposób na całkowity zwrot kosztów ale ........... wiesz ze zawsze są jakieś ale, pierwszym to finanse obecnie krucho drugim to czas, miesiąc to mało żeby tam poby to trzeba 2-3 miesiące, ostatnio byłem 7 miesięcy i było cudownie, birma , laos, kambodza, tajlandia i wietnam, bosko napisz co planujesz ........... może ............Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl