Forum dyskusyjne

przelot do tajlandi

kategoria podróże po świecie

paluch dołączył
11.07.2006

paluch 17:26 | 06.01.2010

jak najtaniej w sierpniu dolecieć do tajlandi??

arkadjusz dołączył
29.12.2007

arkadjusz 20:26 | 06.01.2010

gdzieś czytałem, że najtaniej z londynu do kuala lumpur i dalej do bangkoku.

paluch dołączył
11.07.2006

paluch 20:34 | 06.01.2010

Kosztuje około 2000 ale ja chciałbym znaleźć około 1800zł

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 21:12 | 06.01.2010

To niski sezon na Bangkok.Czekaj na promocje,przegladaj strony lini lotniczych,szukaj na wyszukiwarkach,zapisz sie na newslettery.Jezeli chcesz leciec z Niemiec lub Anglii,to raczej nie bedzie problemu z taka cena.

hanskolo dołączył
22.12.2009

hanskolo 12:23 | 07.01.2010

sprawdz z Londynu.polecam agencje Southall Travel-mozna trafic tanie bilety.jest jeszcze indyjska linia Jet Airways(przez Bombay) ceny rewelacyjne.sprawdz rowniez Air Asia z Londynu do Kuala Lumpur(do Malezji nie trzeba wiz) i potem zlap tani lot tez Air Asia albo wsiadaj w pociag z KLL do BKK-tani,podroz juz jest atrakcja a po drodze masz sporo atrakcji w Malezji i poludniowej Tajlandii.
powodzenia

tybbet dołączył
22.03.2009

tybbet 16:58 | 29.01.2010

potwierdzam poprzednie info. z londynu do KL lata airasiax z KL do BK tez i to za grosze. Serwis do dupy ale stewardesy sliczne. poszukaj tez na terminala itp pozdro
malem.fotolog.pl/ 

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 11:28 | 30.01.2010

Nie za grosze, tylko za funty:)
Poza tym taką składankę trzeba dokładnie przemyśleć.
Pół roku temu znajomi połakomili się, że tak będzie taniej, ale po doliczeniu wszystkich kosztów: dolot do Londynu, noclegi w Londynie, transfery pomiędzy lotniskami, różne dopłaty za bagaż, wyżywienie i inne usługi w samolocie, okazało się, że zapłacili więcej niż ja za lot z Krakowa do Singapuru Lufthansą. Ich podróż trwała 2 dni dłużej, była droższa i bardziej męcząca.

Jamajka76 dołączył
17.01.2010

Jamajka76 14:50 | 01.02.2010

Hey, ja mieszkam w UK i tak sie akurat sklada, iz 28 marca lece do Bangkoku ale nie z Wielkiej Brytanii tylko z Polski. A dlaczego, poniewaz przelot z Wawy do Bangkoku byl o 200 funtow tanszy anizeli z Glasgow do BKK. Jezeli wybierasz sie w podroz w okresie, podczas ktoregow UK sa szkolne przerwy, to masz martne szanse na znalezienie taniej oferty z UK. Ten narod ma to do siebie, ze kazda przerwa jest wykorzystywana na wypoczynek a najlepiej robi sie to w cieplych krajach z dala od codziennie zachmurzonego nieba i nieskiej temperatury.
A bilety mozesz sprawdzic na www.cheapflights.co.uk,  www.ebookers.co.uk,  www.travelzoo.co.uk,  www.klm.com,  ewentualnie na travelsupermarket.com.

A tak na marginesie to faktycznie w przewazajacej czesci roku wiekszosc przelotow, pakietow wakacyjnych, etc jest zdecydowanie tansza niz z Polski. Nie wspomne juz o jakosci uslug :-)
Pozdrawaim

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 15:28 | 01.02.2010

Bo to była świetna promocja Lufthansy, za 1770 zł. Też z niej skorzystałem tylko z Warszawy do Singapuru. Mam nadzieje, ze w tym roku też coś w takiej cenie do Azji będzie. A dobra cena do Bangkoku to 1800 zł Aerofłotem.
Pozdrawiam Zbyszek

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 21:01 | 01.02.2010

Aeroflot też nie jest zły, pod warunkiem, że nie trzeba długo czekać w Moskwie i że trafi się na jakiegoś boeinga. Raz leciałem IL96, trudno było trafić na swoje miejsce, bo numerki były zamocowane tak jak kiedyś w autobusach z tyłu siedzeń i nie wiadomo było do których foteli się odnoszą. A jedna z toalet była zamykana na haczyk jak w wychodku, bo zamek się zepsuł:) I chodząc po samolocie trzeba było uważać żeby sie nie potknąć o pełne i puste butelki, które pomiędzy łykami rosjanie stawiali na podłodze bo tak wygodniej...

anulka08 dołączył
29.01.2010

anulka08 13:43 | 02.02.2010

a ja własnie kupiłam bilety do BKK z Berlina przez Katar :-) za niecałe 2 tyś. Jedyny minus że w Katarze czekamy na następny lot 8 godzin. Dobra książka i parę batoników i jakoś przetrwamy:-)

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 14:03 | 02.02.2010

No oczywiście jak mieszkasz w Berlinie to nie opłaca ci się lecieć z Polski, tak jak Polakom nie opłaca się lecieć z Berlina, bo to przedłuża podróż i zwiększa koszty. Przed chwilą sprawdzałem i Warszawa-Bangkok Aeroflotem w kwietniu kosztuje 1950 zł. W innych miesiącach są podobne ceny.

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 14:26 | 02.02.2010

W 70% przypadków opłaca się lecieć z Niemiec.Przyczyna jest prosta - zazwyczaj wyloty z Berlina/Frankfurtu są znacznie tańsze niż z Warszawy.

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 14:28 | 02.02.2010

Mieszkając np. w Poznaniu i majac do wyboru lot Qatar Airways z Berlina lub Aeroflot z Warszawy w podobnej cenie,wybór jest całkowicie oczywisty..

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 15:44 | 02.02.2010

To nie takie proste. Każdy ma inne wymagania. Z Poznania rzeczywiście taka sama droga do Warszawy jak i do Berlina, ale więcej osób mieszka poza Poznaniem niż w Poznaniu:) Każda sytuacja jest inna. Np większość lotów Lufthansy jest droższa z Niemiec niż z Polski. Tańsze są głównie linie bliskowschodnie, amerykańskie, azjatyckie. Dla jednego ważna jest tylko cena, choćby trzeba było koczować całą noc na lotnisku a dla kogoś innego bardziej liczy się wygoda i czas. Dla ciebie wybór Qatar-Aeroflot jest oczywisty i dla mnie też. Do Warszawy mam bliżej niż do Berlina, poza tym mam karty Platinum FB i Senator M&M, stąd oczywistość mojego wyboru:)

kondzia dołączył
19.12.2008

kondzia 11:28 | 07.02.2010

Hej, my lecielismy wizzair do ltn ( 160 zl w obie strony z wawy: bagaz 10 kg na poklad, 15 cargo) pozniej za 30 zl bus z ltn do lodnynu victoria easybusem -rezerwacja wczesniej-cena w obie strony. za 7 funtow jezdzilismy po londynie metrem i wieczorem na hethrow metrem tez juz na tym samym bilecie, powrot z heathrow na vitoria 4 funty.
bilet do bangkoku przez bahrajn placilismy w promocji jakiej 2 m-ce wczesniej 1750 zl ( 20 kg cargo bagaz) gulf airem.
Nie polecam leciec z Londynu air asia i do kuala lumpur bo na ich samolocie sa takie odstepy miedzy fotelami jak w low costach czyli ciasnota,
a podroz do bangkoku jest dluga i niestety trzeba miec troche wygody bo nogi puchna strasznie, ja niestety nigdy nie spie w samolocie wiec nie wyobrazam sobie takiej niewygody-lepiej troche doplacic.
mozna tez leciec bezposrednio z wawy klm-em przez amsterdam za 2300 zl w obie strony i nie stresowac sie ze z Polski do londynu jakiej opoznienie albo skasuja lot samolot sie zepsul albo sniegu napada w Londynie i nie przyjmuja samolotow.
Jak znajdziesz promocje z Polski to nie ryzykuj.
W luton spalismy w hotelu 5 min pieszo od lotniska za 180 zl za pokoj ( bez sniadania)
wiec doliczajac do kwoty 1750 zl kwote dodatkowa dojazdu do londynu wychodzi jakiej 350 zl wiec dojazd wyszedl ok. 2100 zl
doradzam wyjazd z Polski jesli jest mozliwosc wczesniejszej rezerw. biletu

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl