Forum dyskusyjne


Bankok - Siem Reap - tani bilet

kategoria podróże po świecie

Tejla dołączył
11.08.2006

Tejla 14:01 | 06.10.2006

czy wiecie gdzie tanio znalźć bilet lotniczy z Bankoku do Siem Reap? może jakaś stronka albo biuro w Bankoku?


ludger dołączył
27.07.2005

ludger 19:31 | 07.10.2006

Wejdz na /www.khaosanroad.com/ tam masz biura turystyczne oferujace bilety.Ja polecalbym Ci autobus do Siem Reap,ja jechalem nim w ubieglym roku.Kosztuje tylko 300Baht (samolot ok 6000) i jest calkiem wygodny.wyjezdzesz ok.siodmej rano i wieczorem jestes w Siem Reap,majac w tym ok.trzech godzin postoju na granicy.Gdybys zdecydowal sie na jazde autobusem nie daj sie naciagnac przewodnikowi z autobusu na zalatwianie wizy Kambodzanskiej.Kiedy autobus zatrzymuje sie przed granica ,przewodnik rozdaje formularze i zada 30 USD za zalatwienie wizy,co jest zwyklym naciaganiem bo na granicy placisz tylko 10 USD i zaraz wystawiaja Ci wize bez czekania. Pozdrawiam


fotocd dołączył
06.02.2006

fotocd 09:42 | 26.10.2006

nie pakuj się w samodzielne kupowanie biletów, jak będziesz w BKK to na Khao San Rd. jest biur od groma sprawdź kilka ofert i wybierz średnią cenę nie najtańszą, oni załatwiają wszystko i jak podsumujesz to cena zapłacona w tajskim biurze będzie ok 40% niższa niż ty zapłacisz indywidualnie bo ty jesteś biała twarz pamiętaj o tym i ty masz kasę,Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl