Forum dyskusyjne

Przelot Wietnam - Luang Namtha - Siem Reap

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

dexmania dołączył
09.07.2005

dexmania 15:43 | 06.10.2006

Czesc :) Mam prośbę o poradę w sprawie ww. przelotów....

Lecimy do Wietnamu w pażdzierniku. Lecimy do Hanoi, a potem (po 2-3 dniach) chcemy skoczyc z Hanoi do Luang Namtha w Laosie. Potem planujemy dostac sie do Vientiane (transport kombinowany: woda, ląd) a stamtąd kolejny lot do Siem Reap (Angkor Wat). A potem do Wietnamu przez delte Mekong'u, a potem w górę do Hanoi i potem do domu :). W sumie mamy ok 20 dnia na ta trasę, dlatego aż 2 przeloty, bo mało czasu....

Plan wydaje sie w porzo, tylko że mamy problem z tymi przelotami. Dostałam oferte ale jakąs strasznie drogą - ponad $200 jeden przelot!!! A miało byc tak tanio.... a tak przynajmniej wynika z relacji ;)

Czy Ktos ma jakies namiry do agencji w Wietnamie z tanimi biletami w ww. kierunkach? Wiem że najtańsza jest linia Lao Airlines i nawet wchodziłam na ich strone ale rezerwacja przez internet nie działa... nie widac także cen :(

Czy bilety lepiej kupic na miejscu czy jeszcze w Polsce?

z góry dziekuje za Wasze rady :)

Pozdrawiam
Iza

anag dołączył
14.04.2006

anag 20:35 | 06.10.2006

Po pierwsze gratuluje wyboru trasy:))
Jest bardzo tanio i relacje nie klamia (ja wydawalam w Laosie 10 USD dziennie i wcale nie oszczedzalam!), pod warunkiem, ze przemieszczasz sie ladem lub latasz na trasach obslugiwanych przez tanie linie lotnicze. Lao Airlines nie wyprobowalam osobiscie, ale po komentarzach osob, ktore to zrobily, chyba bym sie nigdy na to nie zdecydowala:))
Tak sobie mysle, ze w 20 dni moglibyscie poradzic sobie w zasadzie bez przelotow. Nie wiem, czy inni sie ze mna zgodza, ale gdybym miala wybor wolalabym zajrzec do Luang Prabang i Vang Vieng zamiast do Luang Nam Tha... Po drodze z Vientiane do Siem Reap warto zatrzymac sie przed granica z Kambodza i spedzic pare dni na '4 thousand islands'.
Troche czasu mozna 'zaoszczedzic' w Wietnamie, gdzie maja bardzo przyzwoite pociagi i w zwiazku z tym mozna przemieszczac sie noca i nawet sie wyspac. Niestety nie ma o tym mowy w Laosie albo w Kambodzy.

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 13:00 | 25.02.2008

Witam
Ja leciałem z Siem Reap do Luang Prabang z przesiadką w Vientian łączny bilet 160$ z opłatami linie Lao Air ten samolot z Siem Reap do Vientian międzynarodowy to jeszcze ujdzie ale ten lokalny upsss ale jakoś sie udało
więcej w moim blogu zapraszam:
neronek

Hongkong-Chiny -Tajlandia:
neronekbyd.blog.onet.pl/ 

Tajlandia -Kambodża-Laos:
darekneronek.blog.onet.pl/ 

Wietnam-Tajlandia:
neronek2.blog.onet.pl/ 

ludger dołączył
27.07.2005

ludger 20:22 | 07.10.2006

Sinhcafe jest jedna z najtanszych agencji turystycznych w Hanoi./www.vietnamfreedomtour.com/tourprograms.htm/sprzedaja bilety lotnicze takze,ale musze Cie zmartwic,biletow miedzynarodowych nie oplaca sie kupowac w Vietnamie,sa drogie.Ja lece do Vietnamu w listopadzie i kupie bilety w Bangkoku,tam jest troche taniej,ale dla Ciebie nie jest to interesujace poniewaz lecisz bezposrednio do Hanoi.Pozdrawiam

renche dołączył
11.11.2005

renche 21:11 | 07.10.2006

zgadzam się z anag:)
ja też uważam, że lepiej spedzić czas w Luang Prabang i Vang Vieng zamiast w Luang Nam Tha... jeżeli nie są tam planowane wyprawy do rezerwatu.
Pozatym zyskujemy trzy dni na inne atrakcje kochana dexmanio:)))

sebolx dołączył
02.08.2003

sebolx 20:15 | 18.10.2006

Ja kupiłem wszystkie bilety w Polsce. Polecam strony tanich linii w tamtym regionie:
www.airasia.com 
www.jeststar.com 
www.bangkokair.com 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl