Forum dyskusyjne


Doha

kategoria podróże po świecie

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 09:09 | 12.01.2010

Przesiadamy się w Doha,mamy tam osiem godzin czasu!!!!!Co robić?Jest możliwość wyjścia na miasto?Jakie warunki czekania?


turkus dołączył
02.07.2006

turkus 09:38 | 12.01.2010

o wyjściu zapomnij, lotnisko nie powala, ale mam też dobrą wiadomość, jeśli czekasz powyżej 5 godzin i korzystasz z ich linii lotniczych masz prawo do darmowego posiłku, musisz pójść do baru na piętrze który jest za salką do modlitw, jest tam stolik, gdzie po okazaniu kart pokładowych dostaniesz talon. Jest też darmowa kafejka internetowa. Wiele razy dekowałem tam po kilka godzin, 8 to szmat czasu jak na to lotnisko.


Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 12:41 | 12.01.2010

obok salki do modlitw jest quaiet room - możecie się tam wyciągnąć na leżankach i zdrzemnąć, albo (z rok temu było to 25 usd) zapłacić i wejść do Oryx lounge - tam możesz siedzieć w nieskończoność. W cenie jedzenie (bufet) tv, internet, cisza i wygodne fotele, odrębna palarnia....acha i możecie wziąć kąpiel ;D.
Samo lotnisko fajne, bardzo je lubię.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl