Forum dyskusyjne


Indie pazdziernik 2010

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

slawo dołączył
12.01.2010

slawo 11:46 | 12.01.2010


Witam! W pazdzierniku wybieram się na 3 tyg.do Indii.To moja pierwsza wizyta w Azji,więc towarzystwo by było wskazane i mile widziane.Mój wyjazd ma charakter nisko budżetowy,na poznawaniu Indii od podszewki (ludzie,kultura,religia).Nastawiam się na przygodę i co dzien przyniesie,transport na miejscu to pociąg,autobus,ewentualnie wypożyczenie samochodu,noclegi raczej w tanich hotelach.Parę słów o sobie..mam 41 lat,jestem osobą spokojną,niekonfliktową,nie grymaszę,lubię ludzi,podróże,fotografię,jestem ciekawy Świata.Jeśli chodzi o zarys trasy to myślałem zobaczyć trochę Delhi,Agrę,Amritsar(święte miasto sikhów),Haridwar(jedno z siedmiu świętych miast hindusów) oraz jak najwięcej zobaczyć Radżastanu,może jeszcze jakiś Park Narodowy,ale to zależy od czasu i chęci.Jeśli ktoś jest chętny na wspólną podróż to byłoby fajnie....mój mail stary.wilk@o2.pl
PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl