Forum dyskusyjne

aeroflot

kategoria podróże po świecie

Yavanna dołączył
25.04.2008

Yavanna 17:41 | 15.01.2010

Witam!
Czy ktoś z was orientuje się czy aeroflot dopuszcza zwrot zakupionych wcześniej biletów?
Teraz mają dobre ceny i chcę kupić bilety na kwiecień, ale trochę się obawiam. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
Bardzo proszę o pomoc :)

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 19:00 | 15.01.2010

W najtańszej taryfie tylko zwrot podatków i opłat lotniskowych, ale jak to jest w Aerofłocie to nie ma pojęcia. Zbyszek

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 08:20 | 16.01.2010

dobra cena to poniżej 2000zł ! czy tak jest bo w lutym leciałem do Bangkok aeroflotem i padaczka totalna syf brak TV muzyki za piwo płacisz totalna załamka !!
wybierasz sie w kwietni a więc wtym roku w tym czasie sa dwa świeta Tajski Nowy rok i nasz Wielkanoc tak więc ceny będa wyższe !!!
pozdrawiam
neronek
www.neronek.geoblog.pl 

Birma Tajlandia 2009
neronek5.blog.onet.pl/ 
Hongkong-Chiny -Tajlandia:
neronekbyd.blog.onet.pl/ 
Tajlandia -Kambodża-Laos:
darekneronek.blog.onet.pl/ 
Wietnam-Tajlandia:
neronek2.blog.onet.pl/ 
Singapur -Borneo- Malezja 2010
neronek41.blog.one 

Yavanna dołączył
25.04.2008

Yavanna 11:28 | 16.01.2010

Trochę mnie przestraszyłeś. Zwłaszcza tymi wyższymi cenami. Ale ja będę w Bangkoku dopiero 18 kwietnia, czyli już po Nowym Roku. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle.
Pozdrawiam

jacuerro dołączył
05.01.2010

jacuerro 12:07 | 16.01.2010

ja swoj wylot planowałem na początek marca.
szukałem różnych połączeń na flysiesta.pl
2 dni szukałem aż trafiłem za około 1950 w dwie strony 3-18marca
Za 5 minut to samo połączenie kosztowało już 2700.
Trzeba polować.. czasem pokazuje się coś taniego..
Ale też szybko znika, mi tak jedno sprzed nosa ktoś sprzątnął
bo się za długo wahałem..

hanskolo dołączył
22.12.2009

hanskolo 13:08 | 17.01.2010

z ciekawosci sprawdzilem teraz na southall travel-413 funtow do BKK(przez Bombay) z Londynu.mniej niz 2000 zl a tani bielt do Londynu to nie probolem z takim wyprzedzeniem.sprawdz ta opcje.pozdrawiam

Yavanna dołączył
25.04.2008

Yavanna 13:28 | 17.01.2010

Dzięki za podpowiedź, ale ja już kupiłam bilety poniżej 2000zł z Warszawy. Właśnie w aeroflocie.
Okazało się, że jeśli zrezygnuję z biletów wcześniej niż 24h przed wylotem, oni odbierają sobie od biletu 15 euro. Jeśli zrezygnuję np 10h przed odlotem to pobierają 25% jego wartości.
Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl