Forum dyskusyjne


Darjeeling - Kathmandu w styczniu lutym

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

jacek_w dołączył
18.07.2008

jacek_w 18:33 | 15.01.2010

Cześć
czy był ktoś w Sikkimie i okolicach Kathmandu na przełomie stycznia i lutego? Zastanawiam się czy temperatury są na tyle znośne, że można tam śmiało uderzać, prognozy internetowe podają rozpiętość od 5stopni w nocy - ok.17stopni w dzień, jednak temperatura odczuwalna w partiach wyższych bywa ponoć dużo niższa i nisko wiszące chmury mogą dać w kość (kiepskie widoki, wilgotne powietrze). Czy ktoś podzieli się wrażeniami?


borsukwro dołączył
23.12.2009

borsukwro 21:22 | 15.01.2010

Ja węszę koło tego tematu - jadę do Sikkim na początku marca. Poszukaj temperatur dla Gangtok zrozumiesz jak jest "tam wyżej" :)

Zresztą mam takie przemyślenie - Sikkim wszystkie turystyczne strony www polecają  od marca. Ale dlaczego zapytałem sam siebie, przecież tam jest wtedy zimno ?!
Ano dlatego że dla hindusa z południa śnieg to niesamowita atrakcja a lokalne władze mają ambicje uczynienia z Sikkim hinduskiej Szwajcarii :D Daj znać jak tam jest jak już tam dotrzesz, ew pogadaj z lokalsami jak to wyglada w marcu, stawiam piwo za to info :DStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl