Forum dyskusyjne

Wietnam Halong Bay - prosze o rade

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

Jamajka76 dołączył
17.01.2010

Jamajka76 14:44 | 18.01.2010

Czy macie moze jakies sprawdzonego lokalnego tour operatora, ktory organizuje niedrogi 2 dniowy trip po Halong Bay? Najtaniej udalo mi sie znalezc za $120 od osoby. Czy macie cos tanszego?

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 14:55 | 18.01.2010

Dwudniowa impreza ze spaniem na łodzi z Sinh Cafe 52 USD.
Pozdrawiam, Zbyszek

Jamajka76 dołączył
17.01.2010

Jamajka76 16:23 | 18.01.2010

Zbyszku, a jaki standard miala ta lodz? I czy posilki byly wliczone w cene?

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 16:53 | 18.01.2010

Łódka miała dobry standard, kajuty dwójki z klimą, łązienką i ciepłą wodą, ilość osób na łódce max. 12, jedzenie w cenie imprezy nawet bardzo dobre, bez napojów, do tego oglądanie jaskini i kajaki. Uważaj ponieważ wiele firm podszywa się pod Sinh Cafe, które teraz nazywa się The Sinh Tourist. Adres w Hanoi to 52 Luong Ngoc Quyen Str. e-mail: hanoi@thesinhtourist.vn, drugi adres 64 Tran Nhat Duat Str. Mają wiele różnych wersji tej imprezy, ja wybrałem ta z kajakami. Jeżeli płacisz dongami wychodzi 50 USD, dolara przeliczali po 17500, a można było wymienić również po 18000 dongów. Impreza warta zaliczenia szczególnie jak się trafi w pogodę. Zaopatrzcie się w napoje alkoholowe, niestety będziecie musieli je spożywać w kajutach ze względu na zakaz picia przywiezionego alkoholu na pokładzie. Ale na łódce można kupić piwo w rozsądnej cenie. Zbyszek

Jamajka76 dołączył
17.01.2010

ludwik sutryk dołączył
28.12.2009

ludwik sutryk 23:26 | 18.01.2010

50 USD jak pisał Zbyszek to rozsądna cena, którą i ja zapłaciłem. Podobnie było też na statku. Warunki bardzo fajne . W Wietnamie byłem w marcu 2009 r. w Saigonie 35 stopni, a w Ha Long 15. Polecam cienką kurtkę ortalionową i sweter, bardzo często jest tam wietrznie. Uwaga na przeterminowane produkty sprzedawane z łudekn (nawet piwo). Powodzenia!!

kalessin4 dołączył
24.07.2007

kalessin4 16:13 | 19.09.2010

chcę wykupić w Hanoi dokładnie taką wycieczkę do Ha Long - 2-dniowa ze spaniem na łodzi i kajakami. Na stronie Sinh Cafe kosztuje ona ok. 130USD, a nie 50-55USD. O co chodzi? czy na miejscu podadzą mi tą niższą cenę?
Czy dam radę wykupić tą wycieczkę z dnia na dzień czy może być problem z miejscami (nie mam możliwości wykupić wczesniej)?
Jeśli nie da się z Sinh Cafe - znacie inne budżetowe firmy godne polecenia? (zależy mi na kajakach)

polvietcom dołączył
24.08.2009

polvietcom 04:27 | 19.01.2010

120$ od osoby, to bardzo dużo...
Koledzy na forum dobrze podpowiadają, skorzystaj z biura które jest sprawdzone. Jest sporo innych biur, na których możesz się sparzyć lub nie.
Jak ja byłem studentem, to za taką samą wycieczkę płaciłem 18$...

jamesu dołączył
07.12.2008

jamesu 22:31 | 19.09.2010

w hanoi w polowie sierpnia wycieczki do Halong Bay byly w wiekszosci hosteli od 25 do 70 dolarow za 2 dni. Te za 70 dolarow sa na dobrej lodzi z wieloma atrakcjami, co sprowadza sie do tego, ze jest dyskoteka i imreza z napitymi angolami. te ponizej 40 dolarow moga miec nie wystarczajacy standard. Ja wykupilem 2 dniowa wycieczke za 40 dolarow i jestem zadowolony. wyzywienie, kajaki, jaskinie, towarzystwo, lodka i pogoda bez zarzutu. nie ma sensu zamawiac nic z Polski!!!tam jest tego pelno. wystarczy przespacerowac sie po kilku agencjach czy hostelach polecanych przez Lonely Planet. Nie pamietam nazwy mojego hostelu, ale mial cos z Bachpackers' ... powyzej 100 to tylko 3dniowki ..2 dni wystarcza, bo ta wyspa, na ktorej sie jest trzeci dzien nie ma zbyt dobrych notowan

polvietcom dołączył
24.08.2009

polvietcom 05:46 | 20.09.2010

Teraz kurs wymiany jest 19500. Zobacz jaki kurs Ci zaoferuja i pomysl czy nie placic w USD!!!
Ceny zaleza od standartu. Aha i pomysl nad kajakami, poniewaz pogoda moze byc kiepska a w zatoce mozna trafic na silny prad!!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl