Forum dyskusyjne


Alpin Sklep

kategoria sprzęt turystyczny

kraj Polska

pryzmi dołączył
26.11.2005

pryzmi 20:54 | 18.10.2006

Jeśli ktoś będzie kupywał sprzęt w sklepie dawnego alpinusa (przy SGH) stanowczo odradzam. fakt ze jest to jeden z niewielu wyspecjalizowanych sklepów, gdzie można dostać rzeczy nawet takiej firmy jak Mamut. Jednakże jeśli nie chcący kupicie wadliwy produkt to możecie się pożegnać z jakąkolwiek reklamacją. Włącznie z tym że sklep podany do sądu konsumenckiego nie wyraził zgody na postępownie. Dochodziłbym swoich racji w śądzie powszechnym, ale sami wiecie jak działją sądy w Polsce, a poza tym koszty byłyby nieporównywalnie wysokie.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl