Forum dyskusyjne

kto byl w Zimbabwe

kategoria podróże po świecie

usunięty/nieznany 10:19 | 22.01.2010

kto byl w Zimbabwe I moze cos podpowiedziec na temat tego kraju - obecna sytuacja, dostepnosc paliwa, jedzenia, kampingi, parki narodowe. bede wdzieczna za kazda podpowiedz. planowalismy tylko liznac zimbabwe od strony victoria falls ale teraz mamy ochote przejechac sie przez srodek tez I zwiedzic troche wiecej. jesli ktos byl to poprosze o kontakt.

dzieki z gory

pozdrawiam

paula

usunięty/nieznany 09:14 | 22.02.2010

ma ktos moze namary n zakwaterowanie w okolicy jeziora Kariba badz od strony zimbabwe badz od strony zambii? bede wdzieczna za info.

pozdrawiam

poni dołączył
10.02.2010

poni 10:34 | 22.02.2010

zapoznaj się ze stroną www.naszaafryka.pl  - tam pewnie znajdziesz wiele odpowiedzi na Twoje pytania, pozdrawiam, p

usunięty/nieznany 10:51 | 22.02.2010

dzieki poni. dobra strona jest tez forum lonely planet, ale I ona I ta co podales zle mi na telefonie sie otwiera, zbyt powolno I nie calkowicie, dlatego zadalam zapytanie tutaj. jako ze jestem wlasnie w podrozy ma ograniczony dostep do internetu. poczekam tuta cierpliwie moze znajdzie sie ktos kto byl I cos podpowie

poni dołączył
10.02.2010

poni 13:09 | 22.02.2010

powodzenia! Zimbabwe jest piękne. Ludzie bardzo prości i dobrzy:)

usunięty/nieznany 15:25 | 22.02.2010

a ty byles/bylas? mozesz cos poradzic, podpowiedziec? zwlaszcza odnosnie kampingow?

poni dołączył
10.02.2010

poni 19:53 | 22.02.2010

bylam u znajomych w czasie wyborow na prezydenta! - kraj byl nieco sparalizowany. Niestety nie wiem nic o campingach. Jesli chodzi o wymiane dolarow, to wtedy bylo ciezko (2008). Pytaj tych, co teraz byli w Zimbabwe. Powodzenia!!!

usunięty/nieznany 20:12 | 22.02.2010

dolar jest teraz od kwietnia zeszlego roku oficjalna waluta, akcepuja tez randy z RPA. mi chodzi o namiary na sprawdzone kampingi po to zeby wiedziec co oczekiwac (woda, elektrycznosc itp) paiwo jest juz dostepne wszedzie a I policja ponoc nie wola juz lapowek na kazdym kroku... tyle tylko ze przez te ich problemy wewnetrzne ostatnie to malo ludzi bylo w zimbabwe w ostatnich 2 latach I nie bardzo jest od kogo info wyciagnac.

Sklep.Badura dołączył
05.02.2010

Sklep.Badura 12:10 | 23.02.2010

Niestety nalezy pamiętac,że Zimbabwe miało ostatnio problemy wewnętrzne i trudno cokolwiek poradzic dla osób wybierających sie tam. Bardzo niewiele biur podróży oferuje wycieczki do tego kraju.

rafal9238 dołączył
23.03.2010

rafal9238 12:20 | 25.03.2010

ja byłem.co tam jest??NIC.tam poprostu niema niczego co znamy z krajów kurortów europejskich.piekne zachody słońca a no i naprawde zajfajne zwierzęta
pozdr

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl