Forum dyskusyjne

panie Carbuch

kategoria inne

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 14:47 | 22.01.2010

Panie Carbuch, takie zdjecia jak to:

www.globtroter.pl/zdjecia/69627,polinezja,francuska,raiatea,lag  una,na,lagunie.html

i to

www.globtroter.pl/zdjecia/69622,polinezja,francuska,bora,-,bora  ,,przybrzezny,bulwar,targ,rybny.html

nadaja sie do albumu rodzinnego a nie tutaj.

Wiadomości, czyli listy od Globtroterów...
od: Carbuch Waldemar
do: ewe1977
data: 2010-01-21 16:33:19
tytul: Dobra wiadomość !
treść: Podaj adres ,to prześlę ci paczkę węgla,żebyś nie paskudziła tak bardzo moich zdjęć !

Wiadomości, czyli listy od Globtroterów...
od: Carbuch Waldemar
do: ewe1977
data: 2010-01-21 16:35:12
tytul: Masz u mnie rewanż !
treść: czekam na udane łowy ! Też potrafię dobrze oceniać !

A co do rewanzu - moje zdjecia sa wlasnie po to zeby rozni frustraci mieli sie gdzie wyzyc i nie musieli paskudzic innych zdjec:)

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 18:34 | 22.01.2010

Oj nieładnie nieładnie Panie Waldku tak do kobiety napisać.Trzeba przeprosić.Ewka znana jest ze swojej surowości tak że nie pyskować a nad jakością fotek popracować.No i zrezygnować z umieszczaniem zdjęć rodzinnych czy ze znajomymi.Taki coś umieszczamy na Naszej Klasie.

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 08:48 | 23.01.2010

Miluś czy nasza Ewka nie jest czasem za wyrywna ? :)) I jak widzę jasno i dokładnie się przedstawiła ,jej wypowiedź na końcu jest obraźliwa :((( Może nie dostatecznie jasno na temat rewanżu ??? Ewka w galerii ma też PAPIER TOALETOWY :(((( Szkoda czasu :((( MIŁEGO DZIONKA :))

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 10:31 | 23.01.2010

Qmoszka,ja tam Ewkę zaakceptowałem,jej sposób oceniania jest surowy ale naprawdę przewidywalny,jest konsekwentna w swoim działaniu.Nie sądzę,aby Jej wypowiedz była obraźliwa,ale to moja subiektywna ocena.Bardziej mnie razi określenie "papier toaletowy"gdybyś w ten sposób określa moje-wiem sam,że słabe-fotki,to bym uznał to określenia za obraźliwe.

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 11:01 | 23.01.2010

No to wypowiedz się odnośnie stwierdzenia jej "że po to ma w swojej galerii..." Też Ewkę akceptuję ,ale skoro mamy wszystkich "nowych" jakoś zaznajamiać ze zwyczajami na globie ,to chyba powinni dostać pouczenie a nie jazdę z ocenami ,to jest moje zdanie. A takie sprawy nigdy się nie skończą ,ocenianie właśnie to powoduje. Nie sądzisz że FRUSTRAT jest bardziej obraźliwym określeniem (dotyczy osoby) ?? :((( Też mi się nie podoba PAPIER TOALETOWY ,ale sądzę że w tym przypadku emski chciał określić ilość dodawanych (słabszych jakościowo) fotek.A tak z innej beczki może ,próbowałeś ogladać wszystkie dodawane fotki ?? Bo ja próbowałam ,lubię oglądać,mam czas na to ,ale wysiadłam po 2 dniach :((Teraz czekam aż inni zrobią selekcję lub oglądam wybranych autorów:(( Zwróć uwagę że raczej NOWI nie reagują na prośby o zmniejszenie ilości jak się grzecznie prosi :((( Nie bronię emskiego ,bo ma czasem pomysły,ale i Ty też ,wtrącasz swoje 5gr nie czekając na rozwój,lub tak jak w tym przypadku :((( Sorki ale sama miałam z tym doświadczenie :((( Pozdrawiam :))

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 11:19 | 23.01.2010

Świeżyzna jest niewinna,bo skąd mają znać zasady,których trzeba przestrzegać??? Nowi użytkownicy powinni automatycznie otrzymywać wiadomości z dekalogiem po wstawieniu pierwszej fotki-nowi przecież nie czytają starych wątków na forum,gdzie to było tysiące razy wałkowane.Czyli w skrócie Admin śpi a na Globie wszystko po staremu.

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 11:23 | 23.01.2010

No to zbędna jest ta upierdliwa wymiana ,jaka teraz tutaj (na globie) jest :(( Jedni obwiniają drugich,awantury ,wypominanie. DO DUPY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sorki ,ale gorzej nie powiem :((

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 12:11 | 23.01.2010

Barbi,co ten mróz Ciebie tak pesymistycznie nastroił?Jak by na Globe tak kiepsko było,to byś tutaj nie siedziała!!

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 12:28 | 23.01.2010

Wiesz co ? Nawet nie mam ochoty rozmawiać o tym z iloma osobami bardzo miło mi się rozmawia ,na rozmaite tematy.A odnośnie Twojej uwagi ,chyba jest źle,że starasz się często włączać jako rozjemca :((( U mnie jest -13 ile u Ciebie ??

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 12:56 | 23.01.2010

U mnie zimno jak cholera!!Za tydzień będę miał plus 30 i to mnie trzyma przy życiu!!

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 22:51 | 24.01.2010

Niestety ewe po raz kolejny pokazała, że jest tu tylko po to by się sama mogła wyżywać na innych... a nie po to by dac się wyżywac na jej fotkach, jak sama dorobiła sobie teorię do idei... a coś takiego jak wrzucanie na forum prywatnego maila to juz przegięcie...

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 02:11 | 25.01.2010

Sam jestes przegiety, widze ze ci sie nudzi...

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 09:07 | 25.01.2010

nudzi mnie jedynie takie zachowanie jak twoje ewe... poza tym mam bardzo nie nudne życie :)

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 10:17 | 25.01.2010

Tkos nie zapominaj że należy teraz używać bardzo dużo głosek Ą i Ę :))) :(((( To ja dalej idę w pierze marznąć :(((

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 23:32 | 25.01.2010

W zasadzie to o osobach srednich,szarych sie nie pisze,emocje wzbudzaja tylko ludzie jaskrawi i ci...przejaskrawieni ;-) wiec jesli o kims sie tu pisze i komus wstawia oceny i komentarze...to tak jakby go ozywiamy,i dodajemy energii...i to cala tajemnica,jedni zyskuja nasza uwage bo sa cool(zdecydowana wiekszosc) inni cool...nie sa i musza "prowokowac" a zycie toczy sie dalej.ale naprawde wszyscy sa na Globie potrzebni...ale zmiksowalem ;-)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:26 | 26.01.2010

absolutnie sie zgadzam jak to kiedys jeden z wielkich powiedzial .".najgorzej ja jak o tobie przestaja juz mowic" :-))) dobrze czy zle ale mowic :-))

usunięty/nieznany 20:44 | 26.01.2010

mnie się podba rozsądne i spokojne podejścia maria, choć nie zgadzam się z jego oceną ewe... A wracając do tematu - nowe osoby generlanie nie zadają sobie trudu by sie dobrze zapoznać z regulaminem- raczej oglądają galerie.. max 2 strony i chlast swoje 10 arycdzieł - więc jakieś uwagi jeśli nie z automatu (o>Admin) to od nas się czasami należą

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl