Forum dyskusyjne

tanie latanie

kategoria podróże po świecie

agn dołączył
19.01.2007

agn 22:12 | 24.01.2010

mam takie pytanie ( jak ladnie rymuje!) - od jakiegos czasu szperam we wszystkich mozliwych wyszukiwarkach tania opcje lotu do indonezji. biore pod uwage dolot do bangkoku, kuala lumpur, singapuru lub dzakarty. niestety - air asia cos zawodzi, a reszta promocji - i to nie jakichs zabojczych - konczy sie w polowie czerwca, my natomiast planujemy wylot lipcowy. czy ktos wie, czego mozna sie spodziwac dalej? czy szukanie biletu w marcu to nie jest za pozno, czy w ogole wtedy pojawiaja sie jeszcze jakie promocje w liniach lotniczych? bede bardzo wdzieczna za wszystkie wskazowki i podzielenie sie doswiadczeniem w tej materii :) pozdrawiam.

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 22:31 | 24.01.2010

Trzeba polowac na promocje cały czas.Niestety lipiec to srodek sezonu na Indonezję.Dobra cena to ponizej 2300-2400 zł.Dobra wiadomosc to,ze z kolei lipiec e bangkoku to pora deszczowa,wiec..Ja spokojnie poczekałbym na jakas okazje.Przewaznie kupuje bilet 1-4 tyg.przed wylotem..W 2009 kupiłem bilet 3 dni przed wylote.Etihad z Frankfurtu.Super linia,dojazd koleja na terenie Niemiec gratis..Placilem okolo 2150 zł.
Powodzenia!K

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 21:23 | 25.01.2010

Zapisz się na newsletter do różnych linii lotniczych, będziesz na bieżąco z promocjami. Ja w ub. roku leciałem Lufthansą z Krakowa do Singapuru za 1700 zł, a dalej do Jakarty poniżej 300 zł RT. Cała podróż poniżej 2000 zł.

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 23:13 | 25.01.2010

Ja obstaje przy Emiratach,co miesiac promocyjne trasy,najlepiej zalozyc sobie newsletter i czekac,bilet kupuje roznie ale raczej nie dalej jak 2 miesiace przed.wylotem Dusseldorfu placilem kolejno do Bkk 460 e w 2007
Guangzhou w Chinach za 480 2008 i 2009 do Bkk za 416 e. Airbusem 380 .linia serwuje jedzenie i napoje alkocholowe w kategorii "no limits" nie to zebym byl pijakiem...ale mily bonusik ;-)))

agn dołączył
19.01.2007

agn 00:07 | 26.01.2010

mogę pić wodę z kranu, byle by mnie bezpiecznie do...wieźli? dolecieli? :) spróbuję z newsletterem, ale promocje na lipiec to z tego, co zdążyłam do tej pory wyczytać, raczej kazuistyka... ;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl