Forum dyskusyjne


Szukam chętnych

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

chetnypodrozy dołączył
25.01.2010

chetnypodrozy 21:53 | 25.01.2010

Witam! Szukam osób chętnych na wyjazd do Indii w miesiącu lipiec/sierpień. Chciałbym wyjechać na około 3 tygodnie. Interesuje mnie poznanie kultury, religii tego kraju. Jeżeli są jacyś chętni to prosiłbym o kontakt. Podróż ma być że tak powiem lekko "ekstremalna" znaczy kupujemy bilet w 2 strony a zakwaterowaniem martwimy sie na miejscu. Oczywiście wcześniej przygotujemy plan co warto zwiedzić i gdzie sie poruszamy.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl