Forum dyskusyjne

Dzięki Bardzo pomogliście mi zidentyfikować przypadek ewe1977

kategoria podróże po świecie

Carbuch Waldemar dołączył
12.01.2010

Carbuch Waldemar 13:38 | 27.01.2010

Myślałem początkowo,że to jakaś figura na globie !A dzięki Wam,okazało się,że to całkiem wesoła psotnica,która co dopiero dostała pióro na atrament i robi sobie po fotkach beztroskie kleksy.Dla dodania tajemniczości ,nie komentuje swoich wyczynów,bo chyba nie ma,lub gorzej nie potrafi,rzeczowo argumentować trafionych,jak nasze moździerze w Afganistanie,cywilnych celów.A na dodatek ,ta milusińska ,potrafi być grzeczna:najpierw z dużą dozą delkatności wykręciła i wykrzywiła moje nazwisko: z Carbuch na Cybuch,ale już w kolejnej korespondencji ,publicznie przeprosiła,... żeby nikt jej ,broń boże ,nie podejrzewał o chamstwo.Pędzi sobie ten zefirek po fotkach,chlapie kleksami i odważnie deklaruje gotowość do swojego zdania.Przejrzałem furę jej ocen.Swoje utwory fotograficzne wystawia,zby inni migli się wyżyć,PRZEZ CO DAJE SYGNAŁ do uznania jej wyczynów.Dzięki paru rozsądnym głosom,do dania głosu przez ewe1977,skutecznie wyleczyłem się,żeby na to niezwykle mało interesujące zjawisko zwracać dalszą uwagę !

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 14:28 | 27.01.2010

Uch !! Ciekawe na jak długo się wyleczyłeś z naszej Ewki ? Ziomal ,ale Ewka wcale nie jest taka zła !! Tutaj gorsze eksponaty grasują :)))) Tak że ziomal nic się nie bój wszystko jeszcze przed Tobą :)))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:22 | 27.01.2010

77 to juz historia onatutaj ma stale miejsce nawet nikus sie podciagnal do 4rek a :-)) a 77 twardo kleksi jedyna metoda to (+) i po 77 :-))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl