Forum dyskusyjne


www jaknajdalej pl Zamieść swoją relację

kategoria podróże po świecie

AMi dołączył
31.10.2005

AMi 20:33 | 22.10.2006

Cześć! Cały czas rozbudowuję swoją stronę www.jaknajdalej.pl  i chciałbym, żeby stała się ona portalem wymiany informacji o miejscach i podróżach dla jak największej liczby polskich globtroterów!

Zapraszam wszystkich, których pasją jest podróżowanie, do zamieszczania na www.jaknajdalej.pl  swoich relacji z wszelkiego rodzaju wypraw i wyjazdów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych!

Uważam, że udana i pełna wrażeń podróż jest osiągnięciem, z którego należy być dumnym. Poza tym publikując swoje doświadczenia, dajemy tym, którzy będą wędrować naszymi śladami, szansę piękniejszego i pełniejszego podróżowania, odwiedzenia miejsc, które nas zauroczyły, a o których nie ma ani słowa w komercyjnych przewodnikach.

Wiem coś o tym, bo obecnie też kompletuję informacje o Namibii, do której lecę już za 38 dni :-) i relacje indywidualnych osób z podróży po tym wspaniałym kraju są dla mnie bezcenne!

Oto link do przykładowej relacji mojego kolegi z praktyk na Spitsbergenie: jaknajdalej.pl/content/view/106/0/ 
Krzysiu niedawno wrócił, więc ostateczna wersja jego wspomnień cały czas się pisze, ale już same zdjęcia zapierają dech w piersiach.

Nie ukrywam, że celem tej inicjatywy jest również próba zdobycia środków na kolejne wyprawy. Nie chcę ustalać żadnego sztywnego cennika, z każdym, kto zechce umieścić na mojej stronie swoją relację, będę rozmawiać indywidualnie. Wiem również po sobie, że dla podróżującego studenta każdy grosz jest ważny i przeznaczany na realizację marzeń, tak więc nie wykluczam również darmowego zamieszczania relacji. Zobaczymy czy pomysł chwyci. W razie czego prowadzę własną działalność gospodarczą, więc na wszystkie usługi wystawiam faktury VAT.

Kontakt ze mną: amen8@wp.pl, gg: 280 70 25 lub prze Skype’a: amipoznan.

Pozdrawiam wszystkich!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl