Forum dyskusyjne

Kreta na własną rękę

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

Bartekwakacjenakrecie dołączył
27.01.2010

Bartekwakacjenakrecie 22:33 | 27.01.2010

Witam wszystkich serdecznie jeżeli macie w planach wybrać się na Kretę to serdecznie zapraszam na moją stronę którą stworzyłem z myślą o tanim i przyjemnym wypoczynku na Krecie nazwa strony to www.wakacjenakrecie.com,  można tam znaleźć wiele ciekawych informacji o wyspie, wiele zdjęć, oferty hoteli, oraz dużo innych cennych informacji odnośnie Krety, strona ta będzie bardzo pomocna dla wszystkich którzy lubią podróżować na własną rękę, jeżeli ktoś by miał jakiekolwiek pytania odnośnie wakacji na Krecie to śmiało zapraszam mój kontakt można znaleźć na stronie.

Zaprtaszam i Pozdrawiam Bartek
www.wakacjenakrecie.com 

autoway dołączył
20.06.2006

autoway 22:32 | 14.02.2010

Wynajem/Wypożyczalnia aut Grecja - AUTOWAY POLSKA Kreta, Rodos, Korfu, Zakynthos, Halkidiki, Santorini, Ateny
Zapraszamy do wypożyczalni samochodów na terenie Grecji - AUTOWAY POLSKA:
www.autoway-polska.com 
www.autokreta.pl 

Kreta, Rodos, Korfu, Zakynthos, Halkidiki, Santorini, Ateny

oferujemy:
pełne ubezpieczenie aut, nowe samochody, brak limitu km, brak udziału własnego, foteliki dla dzieci, brak kaucji, bezpłatną dostawę pod hotel/lotnisko, 24-godz serwis drogowy.

Rezerwacje w Polsce i po polsku.
Kontakt
info@autoway-polska.com
www.autoway-polska.com 
www.autokreta.pl 

Hakunamatataa dołączył
24.01.2012

Hakunamatataa 11:55 | 13.05.2012

Cześć, co do noclegów to polecam wszytskim stronę www.edom.pl 
Jesli ktoś lubi jeździć na własną rekę mają dużo apartamentów i domków do wynajęcia za śmieszne peniądze.

jarecka dołączył
20.07.2013

jarecka 15:11 | 20.07.2013

ja ostatnim razem jak byłam Krecie to udało się nam kupić lasta w grecos holiday i za śmieszne pieniądze spędziliśmy udany urlop, nie zawsze na własną rękę wychodzi taniej, czasami warto przekalkulować czy kupienie wycieczki np. last minut nie wyniesie nas taniej.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 21:44 | 20.07.2013

Do kurortów warto kalkulować, wszędzie indziej taniej jest na własną rękę. Nigdy biuro turystyczne nie zorganizuje Ci tańszej imprezy (poza kurortami, tu jest różnie).
Zbyszek

mafa dołączył
17.07.2013

mafa 15:46 | 22.07.2013

Właśnie marzy mi się Kreta na przyszłe wakacje :). Dzięki za link.

jarecka dołączył
20.07.2013

jarecka 18:33 | 24.07.2013

no właśnie różnie z tym bywa, tak jak wspominałam mi się udało spędzić z grecosem naprawdę udane i tanie wakacje, ale warto szukać samemu okazji.

litka dołączył
17.07.2013

litka 13:39 | 27.07.2013

Jeszcze mogę polecić jeden bardzo ciekawy i przydatny link podczas planowania podrózy na Kretę. Oprócz krótkiej charakterystki Krety, są tutaj zawarte najwazniejsze atrakcji turystyczne które warto dowiedzieć, wraz z dokładnym opisem każdego miejsca, co znacznie ułatwi nam planowanie tego co chcielbyśmy zobaczyć najbardziej, podaje link:www.travelin.pl/region/kreta 

jarecka dołączył
20.07.2013

jarecka 20:24 | 10.08.2013

tak jak mowie roznie to bywa, ja bylam zadowolona z wakacji zorganiozowanych przez grtcos, nie wiem czy na wlasna reke udaloby mi sie znalezc tansza oferte all inclusive.

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 12:02 | 11.12.2013

Nie z all inclusive, ale przed sezonem Kretę "złożyłem" za 400 zł - bezpośredni przelot + hotel. All inclusive mnie nie interesuje bo w hotelu byłem na kolacje, a resztę dnia w trasie.

Moje TOP na Krecie:
www.wakacjeipodroze.com/item/101-kreta-najpiekniejsze-miejsca 

intopassion dołączył
02.01.2014

intopassion 19:32 | 02.01.2014

Jeżeli ktoś planuje kretę to polecam zdecydowanie takie miejsce noclegowe :) można poczuć się jak w domu!
intopassion.pl/villa-maria-villa-creta-wlasna-willa-na-wakacje/ 

ZwiedzamyKrete.pl dołączył
25.03.2014

ZwiedzamyKrete.pl 14:49 | 25.03.2014

Z racji, że link do przewodnika z pierwszego postu nie działa pozwolę sobie dodać link do przewodnika po Krecie: www.zwiedzamykrete.pl/ 
Sama przeliczając koszty czy jechać z biurem czy na własną rękę to okazało się, że bardziej opłaca się upolować last minute w niskiej cenie w biurze podróży, bo cena miejsca w samolocie jest zbyt droga by było to opłacalne (chyba, że udało się komuś wcześniej znaleźć promocję na bilety lotnicze).

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 19:45 | 25.03.2014

Nie generalizowałby aż tak bardzo ... Wszystko zależy od tego kiedy się leci i skąd szuka wylotu i jakiego standardu oczekuje na miejscu. Lecąc wczesną wiosną lub późną jesienią można trafić na wyjątkowo niskie ceny biletów z Berlina i z południa Polski jeśli dobrze pamiętam też już lata jakiś Ryan Air Wówczas ceny hoteli są na tyle niskie, że żadne biuro nie jest w stanie przebić takiego pakietu - patrz link kilka postów wyżej.

Natomiast w lipcu i sierpniu, z rodziną i dobrymi hotelami faktycznie pakiet z biura podróży często wyjdzie taniej.

giorgio1 dołączył
14.05.2013

giorgio1 18:10 | 27.03.2014

Bravo kudik,wszystko w temacie.
W połowie października mieliśmy objazdówkę-przelot,7 noclegów
codziennie w innych częściach zachodniego wybrzeża,
jeepa na cały pobyt,co najmniej raz dziennie jedliśmy w tawernach.
Na wszystko straciłem 1600zł,było nas dwoje czyli koszty razy dwa.
Kreta pod każdym względem jest nie do pobicia,
jest wręcz idealna też pogodowo,ale po sezonie i samodzielnie.

prekat dołączył
28.04.2007

prekat 14:32 | 23.05.2014

Na Kretę można też jechać autem - Oczywiście podróż dłuższa, ale za to jaka niezależność i jeśli ma się nieco wiecej czasu to po drodzę da sie sporo ciekawych miejsc odwiedzić :)
Dla ciekawych, świeże poradnik : Grecja autem z Polski i Promy na Kretę:
wedrowniccy.pl/ 

linanina dołączył
22.11.2014

linanina 21:36 | 08.05.2015

Od jakiegoś czasu razem z mezem sami planujemy wycieczki, wolę mieć kontrolę i wybór co chcę zobaczyć, gdzie pojechać itd… część wycieczek jest ( według mnie) źle zorganizowana. Biura zazwyczaj Nie patrzą na potrzeby turystów….Ja korzystam ze strony traveloppa bo zawsze znajduję tam terminy wycieczek które mi odpowiadają. Nie ukrywam, że pracę mam dość problematyczną jeżeli chodzi o branie urlopów np. w wakacje. A tam mogę ustawić sobie wczasy pod siebie.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl