Forum dyskusyjne

sama z dzieckiem

kategoria podróżowanie z dziećmi

paula dołączył
18.06.2006

paula 21:49 | 24.10.2006

szukam info od kogos kto podrózował z dzieckiem w azji, afryce lub innych wyspach i wysepkach. Chciałabym wybrac się w pojedynke z 4 latka na pare miesiecy i zwiedzic troche swiata. Czy ktos moze ma takie doswiadczenia i chcialby sie nimi podzielic? dodam ze interesuja mnie podróze po najnizszych kosztach. pozdrawiam

northway dołączył
05.11.2003

northway 09:42 | 27.10.2006

www.tropikey.com/onas.htm 
Polecam tą stronę: "Julia, Sylwia i Bartek - rodzina miłośników dalekich podróży w tropikalne rejony świata..." podróżują z dzieckiem i sami organizują takie wyprawy, jak również pomagają zorganizować lub zabierają ze sobą.

Nerga dołączył
26.03.2007

Nerga 14:51 | 20.08.2007

witam ja byłam sama z dzieckiem tez cztero latkiem fakt ze tylko na dwa tyg w Egipcie i to 5*hotelu z biurem podróży Alfa Star ale cala wycieczkę zniósł bardzo dobrze ale mam wrażenie ze jeśli chcesz obciąć koszty do minimum to niestety ale dzieciaczek sie na to nie nadaje żeby nocowac w hostelach nigdy nie wiadomo jak z opieka medyczna szczerze odradzam...polecam raczej wycieczkę z biurem podróży gdzie będzie miał odpowiednia opiekę i atrakcje:) pozdrawiam:)

Skarpa_eu dołączył
01.06.2011

Skarpa_eu 16:01 | 13.06.2011

A nie boisz się lecieć z takim maluchem z dala od domu. Jak moje dzieci były małe to jeschałam najdalej 200 km od domu, by nie męczyć maluchów drogą a i mieć kontakt z cywilizację, lekarzem , apteką jakby co. Uważam, że nasze MAzury są rewelacyjne. w szczególności na przełomie sierpnia i września. spokój, ryby, grzyby, grill.uwielbiam. zresztą znam taki ośrodek www.skarpa.eu,  który jest naprawdę fajny w bardzo przyzwoitej cenie.

mlabieniec dołączył
25.09.2008

mlabieniec 22:12 | 14.07.2011

a ja polecam taki wyjazd. 4-letnie dziecko to juz nie niemowlak - bedzie latwiej. Ja podrozuje z 6 letnia coreczka i rocznym synkiem - i nie narzekam. Milo jest miec dzieci przy sobie. One szybko sie dostosowuja do warunkow i przy mamie czuja sie dobrze. Zycze powodzenia i pozdrawiam serdecznie, Magda.

Dahlia dołączył
08.08.2010

Dahlia 00:38 | 26.07.2011

ja jezdze z moim maluchem bardzo duzo - czesto sama, lacznie z Aryka. Wszystko zalezy od dziecka - jak znosi podroze. Jesli lubi, to czemu nie. Jesli nie przepada, to wowczas tylko jest 'ciaganie' go ze soba. Wg mnie - tak zorganizowac wyjazd, zeby maluch tez z niego czerpal przyjemnosc. No i zeby bylo bezpiecznie - czyli jak do Afryki, to z zachowaniem pewnej ostroznosci i przestrzeganie zalecen, porzadne przygotowanie - i wychodza wakacje jak z bajki :))) Polecam!!!

Nasze rodzinne podróze dołączył
15.08.2014

Nasze rodzinne podróze 13:25 | 15.08.2014

Zazwyczaj sama podrózuje z córka. Na nasza pierwsza samotna wyprawebez taty wybralysmy sie do Barcelony (Zara miala wtedy niecale 3 latka). Samotnie zwiedzilysmy tez prawie cala Chorwacje (mieszkalysmy tam przez 7 miesiecy). Wtym roku (Zara ma 4 lata) bylysmy same na Teneryfie. Corka uwielbia wycieczki i podróze. Staralam sie ja zarazic miloscia do podrózowania od kiedy tylko pamietam i chyba mi sie to udalo. Nasza najdalsza wyprawa to Indie i Dubaj, ale tam polecielismy z tata. Podróze z dzieckiem to wcale nie jest meczarnia. Nic nie sprawia mi wiekszej radosci niz usmiech corki na widok czegos nowego.

DWW dołączył
13.04.2013

DWW 20:28 | 07.02.2015

Gratuluję wszystki odwagi - my ZAWSZE jedziemy razem, niezależnie ilu nas jest, może nie daleko i zawsze ja narazie jakiś cywilizowany kraj, ale dziecko w wieku pół roku spokojnie daje radę np w Chorwacji, Hiszpani czy na Węgrzch. Młody człowiek wbrew pozorom potrzebuje znacznie mniej zachodu i atrakcji niż ten trochę starszy - chyba, gdyż te doświadczenie jeszcze pzred nami.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl