Forum dyskusyjne

Słowacki Raj - noclegi

kategoria podróże po świecie

konik dołączył
20.06.2004

konik 16:21 | 11.07.2004

Hej
gdzie znalezc dobry nocelg w Slowackim Raju? Chodzi mi o miejscowosc. Zeby bylo blisko do tras turystycznych a przy tym w milej okolicy a nie centrum jakiejs wioski.

JK

OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 20:39 | 12.07.2004

Czesc
Sprobuj na hory.sk, ja nocowalem w Hrabusowicach bardzo ladn miejscowosc i wszedzie blisko

agga dołączył
21.10.2002

agga 20:32 | 13.07.2004

ostatni dom w Hrabusowicach jest super, za platem zaczyna sie Slowacki Raj widac Tatry i Niskie Tatry. To zdajsie dom p. Jozefa, jak znajde adres to Ci podam. Ma fajne pokoje z widokiem wlasnie na Tatry1 Przy dobrej pogodzie oczywiscie

Fenrir dołączył
30.11.2003

Fenrir 23:40 | 25.07.2004

Wydaje mi się, że to nie są "Hrabusowice" tyl;ko Hrabusice;) Ale tylko mi się wydaje.
Warto tam przenocować, b0o jest mnóstwo różnych możliwości i mnóstwo tras do zwiedzania. Jesli jedziesz tam autobusem z Popradu, to kup bilet do miejscowości Hrabusice-Myto. Stamtąd jest najbliżej. Jesli się nie mylę, to kemping nazywa się Podlesok. Ale można tam znalleźć kilka innych ciekawych propozycji. I raczej tańszych;) Trzeba poszukać.
Pozdrawiam

OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 19:41 | 26.07.2004

Camping jest polozony OK ale kreci sie tam sporo ludnosci Romskiej i bynajmniej czasami bywa nieprzyjemnie, lepiejpensjnat zdecydowanie wybrac

agga dołączył
21.10.2002

agga 09:04 | 28.07.2004

Zgadza sie lepiej wybrac kwaterke.

jacekdz dołączył
14.06.2007

jacekdz 09:15 | 14.06.2007

Zobacz w wyszukiwarce "chata zaja banic" to w samym Cingov , warunki świetne .

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl