Forum dyskusyjne


Goa airport - gdzie nocować

kategoria podróże po świecie

trevor dołączył
16.02.2009

trevor 16:02 | 01.02.2010

witam - ląduję na Goa po północy - kto poleci mi jakieś tanie spanie (może w Vasco da Gama?) i najlepszy transport do gokarny?


sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 23:46 | 01.02.2010

Gdzie nocować - nie wiem, ale z lotniska Diabolim jeżdżą taxi-busy, a ceny do poszczególnych miejscowości masz na tablicy przed wejściem, Do Palolem to koszt 990 rp (w zeszłym roku). Tobie radzę żebyś pojechał do Margao (myślę że coś ok. 600-700 rp) i złapał tam poranny pociąg na południe (sprawdź czy na 100% zatrzymuje się w Gokarnie). Wiem że to może byc męczące, ale w tym wypadku to chyba szybko znaczy dobrze. Stacja w Gokarnie jest daleko od miasta, ale riksze wyjeżdżają ponoć na każdy pociąg. Nie pamiętam jaki koszt, po prostu się targuj.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl