Forum dyskusyjne

Rosja Karelia noclegi ceny

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

krysob dołączył
26.04.2007

krysob 21:36 | 04.02.2010

Wybieram się tego lata do Rosji. Znalazłem stronę Republiki Karelii i Kraju Krasnodarskiego, a na nich adresy hoteli, baz turystycznych. Ceny dość wysokie. Standart pod nowych ruskich.W związku z tym mam pytanie ,czy w miejscowościach turystycznych w Rosji, tak jak w Polsce, można łatwo znależć noclegi w kwaterach. Interesują mnie mniejsze miejscowośći w Karelii , na wybrzerzu czarnomorskim, na Kaukazie i Uralu. Będę wdzięczny za informacje na temat cen w tanich hotelach, turbazach, kwaterach. Jeżeli ktoś zna ciekawe strony, to również będę wdzięczny.

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 23:41 | 28.06.2010

Trochę szeroko chcesz zwiedzać tę Rosję, jak jesteś zainteresowany Uralem, byłem w Pripolarnym Uralu (Inta, 2008 rok, więc w miarę aktualne), w Karelii dawno więc raczej się przyda

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl