Forum dyskusyjne

Brazylia - sprawdzone noclegi Manaus Rio De Janeiro Sao Paulo Salvador Iguacu inne

kategoria podróże po świecie

halihead dołączył
27.01.2010

halihead 18:44 | 17.02.2010

witam serdecznie lecimy w marcu do Brazylii trasa, loty, zaplanowane czas na noclegi biorąc pod uwagę że lecimy z 10- io miesięcznym dzieckiem wolałbym sprawdzone hostele i hotele.Proszę o pomoc!! Miasta jak w tytule w Salvadorzę będziemy 5 dni i chcielibyśmy zaliczyc jakąs okoliczną plażę może znacie adresy w pobliskich miejscowościach...wpisałem inne by Post służył innym w szukaniu i podzieleniu się adresami noclegów mam nadzieję ze mój wątek nie jest repliką już istniejących jeżeli jest proszę o linki:)

aaleksandraa dołączył
07.01.2009

aaleksandraa 20:23 | 17.02.2010

Halihead,

podlaczm sie do Twojego watku :) zamierzam byc w wymienionych przez Ciebie miastach w kwietniu (poza SP)

z gory wszystkim dziekuje :)

A.

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 01:19 | 18.02.2010

Tylko do wtorku można kupić w Lufthansie bilet Warszawa-Sao Paulo za 1979 zł. A do Meksyku jeszcze taniej: 1801 zł.

lynx dołączył
22.08.2010

lynx 00:09 | 23.08.2010

Witam!
Ja takze poszukuje adresow sprawdzonych hosteli w Rio.
Co prawda bylem juz w Rio trzy razy ..., hm .... ale do tej pory nie musialem sie martwic o zakwaterowanie,wyzywienie itp....Zima 2011 tzn. w styczniu ,lutym lub nawet w marcu zamierzam ponownie zobaczyc Styczniowa Rzeka ale juz na wlasna reke.
W przyszlosci nawet nosze sie z zamiarami zamieszkania w Rio,ale nie bede zapeszal , bo nigdzie nie jest tak rozowo jak nam sie wydaje.
Ciekaw jestem tez kosztow przelotu?.,znalazlem jakies oferty w internecie za ok 3.000zl ale ciekaw jestem jakie koszty sa w rzeczywistosci.
Pozdrawiam.

halihead dołączył
27.01.2010

magdabis dołączył
18.01.2004

magdabis 16:23 | 23.08.2010

W Rio polecam hotel Marajo na Lapie. Rua Joaquim Silva 99. 65 reali za dwójkę z łazienką i klimą. Centralna lokalizacja, pokoje na bardzo dobrym według mnie poziomie. Nie wiem czy znajdziesz w Rio coś za podobną cenę w takim standardzie.

lynx dołączył
22.08.2010

lynx 01:26 | 17.09.2010

Dzieki za odpowiedz!
Mam tylko pytanko czy cena tego hotelu Marajo to ze sniadaniem?,ile moze orientacyjnie kosztowac pojedynczy pokoj?
Czy zdarzaja sie tam kradzieze(plaga poludniowoamerykanskich hoteli oraz miejsc dla potencjalnych turystow).
Na poczatku chcialbym sie zatrzymac w ktoryms z hosteli na trzy,cztery tygodnie a pozniej jesli szczescie dopisze wynajac jakes nieduze mieszkanie.Co prawda nielatwo znalezc odpowiednie lokum za przyzwoita stawke w okolicach Copacabany i Botafogo tak przynajmniej informuje mnie znajoma brazylijka z Rio.Dalej od centrum wiadomo- taniej ale bardziej niebezpiecznie,fawele itd.. Mnie osobiscie podoba sie tansza okolica (chyba dlatego ze wieczorami na ulicach spi wielu bezdomnych) mianowicie jest to okolica przeciecia sie dwoch wielkich ulic Branco i Vargas oraz tereny Praca Maua.Wieczorami nie sa to ogolnie bezpieczne miejsca ale ja tam spedzilem wiele czasu czesto bardzo poznymi wieczorami lub nawet w nocy.
Czy znasz moze jakies niedrogie hostele w tej wlasnie okolicy?
Dzieki wielkie za wszelkie informacje sa mi bardzo pomocne,a do Rio to najwczesniej moze jakos w styczniu,lutym ,mam nadzieje.Bede takze potrzebowal jakies tanie loty,ale narazie to musze popytac moich znajomych z Rio o wiele innych rzeczy...
Pozdrawiam!
W kontakcie!

lynx

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 12:26 | 17.09.2010

Ace Backpackers Youth Hostel, Rio de Janeiro, Brazil
Rua Sao Clemente 23 1st Floor, Botafogo, Brazil.
ok.30 $ za dwójkę.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl