Forum dyskusyjne

wcześniejszy zakup biletów w LionAir

kategoria podróże po świecie

bardo dołączył
20.09.2008

bardo 13:48 | 18.02.2010

Mam pytanie, do tych co juz byli w Indonezji, czy bezpiecznie jest kupić z wyprzedzeniem przez internet bilety na przeloty pomiędzy wyspami Indonezji, bo róznie o tych liniach slyszałam, czy tez dopiero na miejscu, i czy będzie do bez wpływu na cene??? :)

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 19:02 | 18.02.2010

Z moich doświadczeń wynika ,że nie ma potrzeby kupowania biletów ZNACZNIE wcześniej , tydzień wystarczy . Nam bilety kupowała właścicielka resortu, w sumie cenowo chyba wyszło dla nas na to samo , ale ona mogła zarobić parę złotych na prowizji :)
pozdrawiam
Marek

bardo dołączył
20.09.2008

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 20:03 | 18.02.2010

Jest różnica w cenie. Za bilet z Jakarty do Makassar kupiony 2 tygodnie przed odlotem płaciłem ok 40 $, a na powrót kupowałem bilet na lotnisku tuż przed odlotem za ok 90 $. Czasem wygodniej jest zapłacić więcej, jest się wtedy niezależnym, można w każdej chwili zmienić trasę, zostać dłużej w ciekawym miejscu, skrócić pobyt w mniej ciekawym lub zamienić deszczowe miejsce na słoneczne :)

bardo dołączył
20.09.2008

bardo 09:01 | 19.02.2010

dziękuję za informacje. Baska.

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 16:39 | 19.02.2010

Masz rację , mnie chodziło raczej o to ,że nie ma zwyczaju kupowania biletu na pół roku wcześniej , tak jak to sie praktykuje u nas czy na tanich liniach w Europie.Też jestem zdania ,że nie należy czekać na całkiem ostatnią chwilę .

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl