Forum dyskusyjne

Brak Znajomych

kategoria podróże po świecie

emski dołączył
13.12.2003

emski 14:41 | 20.02.2010

chcialem przeprosic moich kochanych znajomych za usuniecie ich z "listy znajomych" tzn ze nie wzrucilem ich do listy nieznajomych :-)) ale jak zobaczylem liste wyborcza znajomych z okregu wyborczego Wloszczowa to mi wlosy na glowie deba stanely i nasunal sie jeden wniosek ja w tych "wyborach" udzialu brac nie bede. Kiedys to forum egzystowalo bez znajomych bez nieznajomych po prostu istnialo mniej lub bardziej spokojnie. Dziesiatki nieznajomych znajomych potrafilo sie skrzyknac ez zadnych list i wyrugowac stad no rozne klony klikacze i inne gnomy tutaj bywajace i co ciekawe kompletnie bez udzialu milosciwie nas olewajacego Admina. Tearz juz zadza nowe podzialy nowe listy nowe dekamerony ktorych i tak nik nie przestrzega a i ja osobiscie mam go gleboko w tym niezbyt pachnacym miejscu :-)) Niech go przestrzegaja ci co go wymyslili. Dla mnie "liste" znajomych tworza ci co chca na niej bywac, odzywac sie , usmiechac sie do siebie i smiac sie z siebie i z innych i przezyc ten czas tutaj na wesolo bez kompleksow i z pozytkiem dla nas wszystkich. I to jest lista moich znajomych a jak ktos odczuwa potrzebe bycia w podzialch lepszych gorszych znajomych czy nieznajomych lub bardziej mniej ulubionych czy srednio ulubionych no to do tego wlasnie ma listy wyborzce okregu Wloszczowa ale sorry moj pociag na tej stacji sie nie zatrzymuje :-)) I na koniec ...O Admin moze wprowadz dodatkowa liste tych ktorym wydupcasz zdjecia bez powodu bez slowa wytlumaczenia publicznie nam wszystkim twoim owieczkom dlaczego to robisz ? Tylko po cichu kazdemu przesylasz ostrzezenia z zamknieciem konta wlacznie a juz by sie tu uzbierala taka lista i to spora . Skoro juz tak gramy kto znajomy kto nieznajomy kto mniej ulubiony to doloz jeszcze swoja osbista liste na kogo mamy "haki" a moze Admin masz mykofobie i na widok grzyba dostajesz alergi ? jestem w stanie to zrozumiec w momencie jak mi sie nalezy jakies wytlumaczenie dlaczego sa wywalane zdjecia tutaj ?

solange03 dołączył
28.11.2009

solange03 15:26 | 20.02.2010

chyba mamy takie samo zdanie na ten TEMAT .

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:32 | 20.02.2010

oj goralka ostroznie z tym podpisywaniem sie pod ....bo mozesz sie narazic komu nie trzeba :-)))))

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 15:56 | 20.02.2010

Ale zes em referat strzelił :) ty co pisales ze wiecej niż jednego zdania nie czytasz :) krótko zamiast kolejny raz lamentowac gdy coś się dzieje nie po Twojej myśli może byś pozwolił innym korzystać z tego portalu w taki sposób w jaki maja ochotę byleby nie kosztem innych userow. Jeśli ci się nie podobają jakieś opcje to z nich nie korzystaj, niecwiem dlaczego ci to przeszkadza jeśli ktoś ma listę znajomych. Ty odrzuciles moje zaproszenie, a innych tam umiesciles. Teraz ich wyrzuciles i przepraszasz bo masz nowa teorie na ten temat po przejrzeniu listy innych userow. Strzelasz focha jak stara baba i tyle :( na szczęście ten glob nie funkcjonuje na Twoich zasadach, choć się bardzo starasz, zwłaszcza w podejmowaniu działań zniechecajacych nie lubianych przez Ciebie userow do przebywania tutaj. Wielu odeszło bo Cię miało dość i Twoich klakierow, ale mam nadzieje ze inni bedą mieli wiecej cierpliwości i bedą Cię tolerować jak innych ekscentrykow takich jak ewe1977. Pozdrawiam i dzięki za umieszczenie mnie w swoich ulubionych, mógłbyś tam dopisać dużo wiecej osób których już nie ma na globie ale mam nadzieje ze ja tam długo będę widniał i może kiedyś dopiszesz tam jeszcze kogoś może aaa. On by pewnie się nie zdziwil:)

solange03 dołączył
28.11.2009

solange03 15:44 | 20.02.2010

no trudno ,raz sie zyje ...... emski pojedziemy na tym samym wozku..tylko zebym z niego nie wypadla heheh

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:47 | 20.02.2010

ale ja na nim nie jade ...ja go pcham!!! :-((

solange03 dołączył
28.11.2009

solange03 16:09 | 20.02.2010

czyli damy rade razem ---Ty pchasz a ja na nim jade ..zycie jest piekne :)

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:18 | 20.02.2010

znasz to stare przyslowie ..co sie robi zeby lzej bylo :-)))) ale czasami warto popchac :-)

solange03 dołączył
28.11.2009

solange03 16:22 | 20.02.2010

ze niby baba z wozu ???:)......nie ,nie zdecydowanie czasem Warto "popchac ":) emski ,ale Twoj watek sie przez to gdzies zatraca ...

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 16:33 | 20.02.2010

tkos, a skoro tak lubisz dużo pisać, opowiesz nam jak to sie stało, ze zniknęły fotki barbi/Qmoszki? na wizji przyjaciel wszystkich, lista znajomych pokazowa, a poza wizją? skażyło się adminowi, czy tez admin taki solidarny z Twoją krzywdą sam z siebie?? kto nie ma poczucia humoru, on czy Ty?? Jeśli on, to z góry przepraszam za posądzenie…
Adminie, chcę powiedzieć, ze szykanowanie Qmoszki zagrywkami typowymi dla podstawówki- kary, upomnienia, jest nie w porządku wg mnie. Jesteśmy dorosli i jesli admin uważa, ze ona zrobiła coś nie tak, to moze otwarta rozmowa na ten temat, a nie tak? Usuwanie zdjęć „z urzędu”… moze nie wiem wszystkiego i tylko się domyslam, ale wydaje mi sie, że to niesportowe zachowanie ze strony admina:((
sprawa miedzy powyższymi userami, wydawało mi się była załatwiana jak miedzy dorosłymi- między sobą i ingerencja admina, była, wg mnie w tym wypadku zbędna, bo oni sie chyba wczoraj dogadali.... chyba...jak widzę…
Qmoszka jest dusza tego portalu, obecną tu od dawna i naprawdę lubianą i admin takim postępowaniem wzbudza kontrowersje, przynajmniej moje... sorry:((

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 16:56 | 20.02.2010

Marianno uwierz ze nie nam żadnego wpływu na działania admina i nie wiem czemu usunął hej fotkę , muszę przyznać ze chciałem dzisiaj przeczytać ci tam pod grzybkiem nowego wymyslono na mój temat ale nie było mi to dane. Jak zauwazylas starałem się zakagidzic jej uniesienie fotoprezentem i wydawali mi się ze sprawa jak napisałas, była wyjaśniona. Nie skarzylem się adminiwi, bo nie było nawet za co. Być może jakiś koment się tam pojawił który mu się nie spodobał. Uważam ze obwinianie mnie za zachowanie admina jest niesprawiedliwe :)

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:53 | 20.02.2010

napewno sie obrazila bo usunalem ja ze swoje listy wybiorczej :-))

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 18:39 | 20.02.2010

Zgadzam się w 100 % z Marianną. Qmoszka jest duszą tego portalu. Jej poczucie humoru dodaje kolorów temu Globowi. Niestety, jak się okazuje, nie wszyscy tutaj posiadają tę cechę.
Ja również usunęłam swoją listę, więc to chyba na mnie się obraziła !!!

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 19:15 | 20.02.2010

jakby nie bylo, tkos to ulubieniec wiekszosci! Wiekszosc z was ma go w swoich znajomych, czesto jako jedynego znajomego...

emski dołączył
13.12.2003

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 19:26 | 20.02.2010

mieli, np Bonifacja lubi tylko siebie :) a ja nikogo :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 19:32 | 20.02.2010

emski znowu prowokujesz, skoro ty miales inne wyjscie i odrzuciles moje zaproszenie i cie nie ma wsrod moich znajomych, to nie wiem po co ta gadka... jesli ja kogos zaprosilem, a ktos mnie do takiej listy to chyba nie jest to wymierzone przeciwko komus jak to niektorzy odbieraja, ten portal powinien łączyć a nie dzielić, co niektórzy przyjeli za swoją misję, by jak najwięcej się tu działo ... kłótni :) A jesli chodzi o Qmszkę to też uważam, że jest jedną z barwniejszych osobowości na tym portalu i mam nadzieję, że szybko wróci i sama wyjaśni w czym problem :)

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 19:30 | 20.02.2010

ewe - to są dwie oddzielne listy - znajomych i ulubionych. Większość ma tkosia jko znajomego a nie ulubionego..

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 19:40 | 20.02.2010

Roznica w nazwie jest rzeczywiscie. Ale wiekszosc ma 1-3 znajomych i prawie zawsze jest to tkos:) Ma juz cala armie znajomych: kaczma, Bo1, KamilRL, Cybuch, bardo, ilonka1106, ziutam, slawo, filnec, fart1999, kasy1 i wielu innych. To sie nazywa budowanie zaplecza politycznego, chyba szykuja sie jakies wybory? Niedlugo Admin oglosi nowine: Od dluzszego czasu wiekszosc uzytkownikow upominala sie o moderatora. Po dlugich przemysleniach postanowilismy ustanowic moderatora. Bedzi nim najaktywniejszy, najbardziej lubiany, majacy najwiecej znajomych pan tkos:) sami wybraliscie demokratycznie...

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 19:42 | 20.02.2010

ja w Ulubionych mam userów ktorych fotografie najbardziej mi sie podobaja, a nowa opcja Znajomi to grupa osob z ktorymi wymieniam sie opiniami, komentami i dlatego mozna powiedziec ze sie znamy, bo pozostale osoby albo maja jakies uprzedzenia albo sa nieaktywni i jest ich razem ponad 17.000 osób :) ...........Warto tez pamietac ze w kazdej chwili mozna kogos usunac zarowno z Ulubionych jak i z grona Znajomych jesli sie komus to przestalo podobac, albo ukryc obie listy i po problemie, wiec nie wiem po co robić z igły widły :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 19:46 | 20.02.2010

do ewe, chyba masz zbyt wybujałą wyobraźnię z tym moderatorem... uprzedzę, że nie mam ani takich aspiracji, ani ochoty.... ani nawet nie wiem czym niby taki moderator miałby sie zajmować.... a jeżeli komuś przeszkadza czyjaś lista Znajomych to chyba ma jakiś problem... ale ja już nie wiem jaki, napewno nie jest to normalne :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 19:33 | 20.02.2010

emski wcześniej w Ulubionych miał siebie, teraz ma mnie :)

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 19:42 | 20.02.2010

widocznie ciebie bardziej lubi niz mnie :(

usunięty/nieznany 19:56 | 20.02.2010

widzę, że coś straciłem - znaczy się Admin wywalił Qumoszcze zdjęcie.... a co tam ciekawego było?

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:02 | 20.02.2010

SALVE MODERATOR !!!!! nowy, nie chcem ale muszem :-)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:05 | 20.02.2010

tak to prawda przez przypadek wrzucilem sie w narcystycznym amoku do samouwielbianych ale tez i zlozylem podzieke naszemu kamedule ze dal w koncu opcje ze mozna sie wyrzucic z samouwielbiaczy :-) ale kol tkos niestety pozostanie w moim pamietniku do do autorow najbardziej podziwianych tutaj :-))

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 20:07 | 20.02.2010

myślę emski że ty lepiej się nadajesz na moderatora, bo de facto taką rolę tutaj starasz się pełnić, więc powodzenia :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 20:09 | 20.02.2010

a jesli chodzi emski o twój narcystyczny amok to niestety chyba ci nigdy nie przeszedł :(

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:45 | 20.02.2010

jakos to forum super dawalo sobie rade bez moderatora bez dekameronu idiotycznego i zylo swoim zyciem az nie pojawil sie ptaszek i nasz kamedula ojciec tez zglupial przy okazji i mu chyba brak zadymy bylo ze wywalil zdjecia barboszki tak ze podajcie sobie rece i z Bogiem dalej mieszac tutaj a statystyka rosnie a jaka ogladalnosc :-)) tylko ten najbardziej zainteresowany glowe wlozyl pod sutanne i jego tu nie ma naczelny klikacz a moze to wasz rodzinny busines ?

ilonka1106 dołączył
10.02.2010

ilonka1106 21:04 | 20.02.2010

.....hmmmm.... proszę, jak miło można spędzić sobotni wieczór.... Pozdrawiam wszystkich Znajomych i Nieznajomych....

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 21:16 | 20.02.2010

Chyba nie do końca masz rację, i żadne insynuacje tego zmienią, już mi insynuowałeś że nawet ja jestem adminem co jest zwykłą głupotą bo każdy może wejść na moją prywatną stronę i poczytać kim jestem i co robię i ty tam byłeś i dobrze wiesz o tym, więc to zwykła prowokacja z twojej strony i osobisty, agresywny atak :) Dobrze też wiesz, że zanim się zapisałem na ten portal, to tez się zdarzały tu dość często awantury, często też za twoim udziałem, wystarczy trochę poczytać w archiwum... i zanim ja się pojawiłem lamentowałeś tak i dzisiaj, obrażałeś się usuwałeś galerię, prowokowałeś i drwiłeś z innych, wielu starych userów wielokrotnie to potwierdziło... więc nie wmawiaj nikomu że to moja zasługa bo sam w to nie wierzysz.... masz taki charakter jaki masz i ja jestem w stanie to zrozumieć, szkoda że musze ripostować publicznie, ale nie odpowiadasz na privie, olewasz tez wszystkie gesty z mojej strony do pojednania, więc po prostu jesteś tu po to by dokuczać i cię to bawi... to też już dawno zrozumiałem... co więcej mogę to nawet tolerować jak zacząłem tolerować ewe, bo ten portal jest dla różnych ludzi, ale tak jak wszedzie powinno się przestrzegac pewnych zasad.... wg mnie przede wszystkim zasad kultury osobistej, czego tobie brakuje :) amen

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:12 | 20.02.2010

to czysta oznaka ze wiosna idzie :-)) i ruch w interesie sie zaczyna

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:26 | 20.02.2010

:-((( to sa moje lzy.....juz ja cie ptaszku zdazylem poznac i twoje texty nie ze mna te numeruy Bruner :-))) ide sie teraz leczyc bye bye

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 23:20 | 20.02.2010

Witam

jedno ze zdjęć Qmoszki zostało usunięte z dwóch powodów:
1. zostało przypisane do nieodpowiedniej kategorii, a sama Użytkowniczka była "za" kategoria Hyde Park
2. łamanie Zasad Serwisu, szczególnie pkt 6 i 7

pozostałe zdjęcia Qmoszka usunęła sama, a następnie poprosiła o usunięcie jej konta.

pozdrawiam
GlobAdmin

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 23:37 | 20.02.2010

www.globtroter.pl/konto/user.phtml?user_id=18963  
Użytkownik "Qmoszka " jest nieaktywny.
Będzie czwarte wcielenie??

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 00:12 | 21.02.2010

No to czas nowy wątek rozpocząć-WYBORY NOWEGO PREZESA!!
Umarł Prezes niech żyje nowy Prezes!!!

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 00:29 | 21.02.2010

dzięki adminie za odpowiedz, jednak znając Qmoszkę, również osobiście, nigdy nie określiłabym jej, ani jej tekstów jako prowokujące. Nie jest osobą złośliwą. Jest osoba lubianą, sympatyczną i zabawną- wg mnie. Widac nie każdy właściwie odbiera jej poczucie humoru.
Uważam adminie, ze niewłaściwie określiłes źródło prowokacji. Moim zdaniem to Qmoszka została sprowokowana. Wydaje mi się, ze prawdziwie prowokująca osoba ma dla Ciebie czapkę niewidkę i cały czas działa w białych rękawiczkach, bo jej nie dostrzegasz, nie upominasz i nie dajesz zółtych kartek:((
a poza tym jak wcześniej wspomniałam, osoby skonfliktowane wczoraj się same między sobą dogadały i Twoja interwencja była nadgorliwa, jak bym to określiła, moim zdaniem...
ps. Mario, szybki jesteś...

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 00:30 | 21.02.2010

Juz sie w to bawiliśmy ewe, więc odpuść sobie :( Może byś tak z Waldkiem C. pogadała bo on strasznie sie tego domaga a ty milczysz, a w moim przypadku masz tak wiele do powiedzenia :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 01:02 | 21.02.2010

Droga marianno p, rozumiem ten gest lojalności wobec Qmoszki, ale moze zamiast mnie atakować to uszanowałabys jej decyzję :) Jestem przekonany że odpocznie troche i powróci jak feniks z popiołów nie pierwszy raz. Ty chyba tez zrobiłaś sobie dłuższą przerwę po tym jak okazało sie, że tez nie masz za dużo poczucia humoru :) .... Poza tym ciekaw jestem skąd tak wszystko dokładnie wiesz kto dostaje upomnienia a kto nie? Przywykłem juz do bycia źródłem wszelkiego zła wg twoich obrońców, bo nadepnąłem ci kiedyś delikatnie na odcisk zwracając uwage na krzywy daszek na jednej z fotek, a ty uwolniłaś swoje negatywne emocje... ale miałem nadzieję że ci to przejdzie...Wiedz jednak, i chyba się juz o tym przekonałaś, że nigdy nie pozwolę, by mnie ktoś bezpodstawnie oczerniał publicznie i będę zawsze w takich sytuacjach ripostował, a moje poczucie humoru było wielokrotnie wystawiane tu na próbę...Z wielu żartów na mój temat sięśmiałem, śmieszne fotki czy kolaże wstawiałem sobie do ulubionych. Ich już tam nie ma bo autorzy je pousuwali, głownie chyba ze względu na własne komenty pod nimi w akcie chyba autorefleksji...Jak poczytałem w archiwum to nie jestem pierwszym z kogo robicie sobie taką zabawę...ale te swoiste "otrzęsiny" zbyt długo trwaja jak dla mnie :( ..........Nie udało sie mnie stąd wykurzyć i sie nie uda, bo cały czas pamiętam po co się tu rejestrowałem... napewno nie po to by wdawać się w awantury, co widac w moim profilu chociażby po ilosci opublikowanych zdjęc czy artykułów... Nie ukrywam sie też pod żadnym anonimem, na mojej stronie prywatnej mozna poczytac kim jestem i dlatego będę bronił swojego imienia przed atakami frustratów i im podobnych osobników. Jesli ktos jest tu anonimowy to moze mu tu wisiec. Mnie jednak nie :(.............Ja nie mialem jakichś wielkich pretensji do Qmoszki za jej humorystyczne zagrania, komentowałem je ale i tak uwazam ze i tak miała wiecej kultury niż chociażby ty swego czasu... ona przynajmniej umiała przyjąć gest pojednania, a ty czy emski nie :( ....Więc jezeli przeczytasz ten caly referat, zastanow się czy sama jesteś w porządku, by wypowiadać sie w takich sprawach :)

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 00:26 | 21.02.2010

Kandydat jest jeden - tkos - ma najwiecej znajomych i ulubionych, on sam tez przez najwieksza ilosc globtroterow jest ulubiony i zapisany do znajomych...
Nawet hakow niepotrzeba...

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 00:27 | 21.02.2010

a wracając do Qmoszki, jak pisze mario, wróci napewno w którym to już wcieleniu czwartym? no nieźle, ciekawe pod jakim pseudonimem ?

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 00:23 | 21.02.2010

mario może ty bys miał odwagę na prezesurę, ja cie już kiedyś zgłaszałem zresztą, bo widac że umiesz zachowac dystans,..... jakby co masz moje poparcie, o ile ci to nie zaszkodzi w wyborach :)

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 00:28 | 21.02.2010

bardziej by mu zaszkodzilo gdybym to ja go poparla :)

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 00:38 | 21.02.2010

Ja mam inne zajęcia niż prezesować tak skłóconej gromadce,Globa traktuję jako fajną zabawę-niemniej do zachowań niektórych userów nabieram coraz większego dystansu bo nie lubię chemskiego zachowania.
PS Marianko nie bierz wszystkiego zbyt poważnie co piszę,właśnie wróciłem z fajnych wakacji i na przywitanie taka sensacja!!

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 01:15 | 21.02.2010

ja też nie lubię chemskiego... zachowania, ale zdołałem już do tego tu przywyknąć :( ..... a swoją drogą to do czego tu jest potrzebny jakikolwiek prezes ?

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 01:21 | 21.02.2010

Po co Prezes??Aby było wesoło!Jak będą nowe wybory to coś się będzie działo.!A tak na prawdę to po raz kolejny apeluję o prawdziwego MODERATORA,ale to chyba nie jest możliwe

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 01:31 | 21.02.2010

Oczywiscie ze nie jest mozliwe, bo PRAWDZIWY moderator wyrzucilby stad pare tysiecy zdjec ktore spelniaja regulaminu i Admin nie moglby sie juz chwalic ze ma ponad 50000 zdjec!
PRAWDZIWY moderator tak by zorganizowal forum, zeby w osobnych dzialach umiescic sprawy dotyczace np wiz, paszportow, biletow itp. Wtedy latwiej by bylo znalezc potrzebne informacie, tematy by sie nie dublowaly, ale by bylo wtedy o wiele mniej watkow, mniej pyskowek ale i mniej klikania.

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:40 | 21.02.2010

tak zidiocialej pary jak tkos i ten moroon admin to tu jeszcze nie bylo !!!

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 10:04 | 21.02.2010

Jak zwykle emski potrafisz tylko obrażać :( Narcystyczny amok jak widać nie ustąpił :)
,

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 12:36 | 21.02.2010

jak ktoś tu jest po to by tworzyć intrygi i skłócać ze sobą ludzi, to jak widać ma świetne pole do popisu! pierwsze sukcesy zdobyte! wystarczy na początek nadawać na innych, wyciągać wciąż jakieś ich domniemane wady, oceniać ich charakter, zamiast zdjęć, robić osobiste przytyczki, rozniecić kociołek afer- pole do popisu idealne! zrobić rozpierduchę udając miłego i przyjaznego. Podróżnik i przyjaciel wszystkich. Nawet admin to kupił! Jednej koleżanki już nie mamy, a teraz może właśnie udało się sprowokować kolejną osobę, która ma szansę wylecieć. A na tym tle można zabłysnąć, zrobić z siebie tego pokrzywdzongo, ciemiężonego, upokarzanego, albo po prostu LEPSZEGO, o! nawet kulturalnego i poczuciem humoru, a do tego z pozytywnym podejściem do życia!! Gratuluję ! rozpieprzyć grono przyjaznych ludzi, stworzyć między nimi konflikty i sprowokować ich do pokazania się z najgorszej strony, którą przecież każdy z nas ma, trzeba mieć tylko talent, żeby to z człowieka wyciągnąć. Robota pierwsza klasa, nie lada sztuka!! Gratuluję! Kto będzie następny? może ja?:)) (ps. uśmiech na końcu każdej złośliwej wypowiedzi jest obowiązkowy)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:12 | 21.02.2010

Marianno mam dziwne wrażenie jakbys pisała o sobie samej. Dokonalas przez te 2 miesiące niebytu na globie autorefleksji po tym jak rzucalaś dookoła mięsem ? Stan przed lustrem i przeczytaj sobie swój referat jeszcze raz.

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 13:37 | 21.02.2010

Sorry że się wtrącę ale muszę zgodzić się z wypowiedziom Marianki jesteś chłopie typem człowieka który moja świętej pamięci babcia określała jako takiego co to dziury nie zrobi a krew wypije. Przyjaciel wszystkich a przez swoje wypowiedzi prowokujący do ostrych ripost. Poprostu odbieram cię jako negatywną postać :(

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 14:09 | 21.02.2010

Zaraz się tu zaczną odzywac inne pozytywne postaci tego portalu, które jak jest jakaś awanturka to się zaraz wlaczaja. Cóż Niko twoja historia na tym portalu pozwala mi potraktować Twój post z przymrużenuem oka, bo jakims dziwnym trafem jakoś tak się dziwnie składa ze sam byłeś przyczyna nuejednej awantury i z tego co wiem to przede mną byłeś ulubiencem emskiego, a teraz bawisz się w sędziego w nie twojej sprawie.

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 14:17 | 21.02.2010

A to już sprawa pomiędzy mną a emskim i nic tobie do tego. A tak prawdę mówiąc to ty wszystkie nie przychylne wypowiedzi na swój temat traktujesz z przymrużeniem oka :( Nie bawię się w żadnego sędziego tylko wypowiadam się na twój temat i mam do tego pełne prawo. A niestety prawda kole w oczy :( Jesteś po prostu w moich oczach niepozytywną postacią i to wszystko.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 14:27 | 21.02.2010

Co jest z tobą Niko, mi nic do tego co było miedzy tobą a emskim a tobie wolno się wtracac i wyrażać opinie i plesc dyrdymały o tym ze masz do tego prawo gdy tym czasem innym tego prawa odmawiasz?

usunięty/nieznany 15:00 | 21.02.2010

poniewaz nadal jestem w podrozy wiec do czerwca podejrzewam jeszcze duzo sie tu moze zmienic, mam wiec prosbe do wszystkich moich znajomych z globtrotera, z czasow przed tkosem I funkcja znajomych/ulubionych - bardzo was kochani prosze dajcie mi znac na maila co sie z wami dzieje, gdzie teraz jestescie (bedziecie w czerwcu) bo co nie zajrze tutaj to kogos brakuje. a tkos nadal jest... czasy zmiany widac... chce po prostu wiedziec cz nadal jst sens tutaj zagladac, bo mam bardzo limitowany internet teraz, a co nie zajrze to aby nadrabiam jakies nowe glupie spory a w nich role glowna zazwyczaj gra tkos. portal byl kiedys fajny... teraz to sama nie wiem co myslec. jakby co to jestem na mailu, maila sprawdzam codziennie (to do moich znajomych) wiec odezwijcie sie co sie tutaj dzieje teraz bo sie zakrecilam. a do funkcji znajomych to myslalam ze jest nasza-klasa I facebook?

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 15:22 | 21.02.2010

Jak nic ci do tego co było między mną a emskim to w jakim celu przypominasz o tym za każdym razem gdy się tu pojawie? Nie mogę się doszukać ostatnio żadnej awantury w której nie grał byś pierwszych skrzypiec :( Zastanów się nad tym i nie prowokuj wszystkich do okoła zakłamany świętoszku.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 15:36 | 21.02.2010

dzieki Niko za "pozytywne" podejście i rzeczową ocenę mojej osoby, szkoda, że to ja muszę być twoim wyrzutem sumienia :(

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 15:57 | 21.02.2010

sam wymusiłeś taką ocenę a moje sumienie jest jak najbardziej w porządku pamiętaj kto sieje wiatr zbiera burze :(

tkos dołączył
29.11.2009

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 22:04 | 21.02.2010

Paulinqa powiedziała prawdę - kiedyś było tu fajnie ! Zabieram swoje zabawki znaczy się fotki i uciekam z tego bałaganu - Tkos i Tobie podobni intryganci miłej zabawy w "podróżników "

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 22:51 | 21.02.2010

Zajrzałem na twoją stronę Tkos jesteś typowym przykładem narcyza. Chłopie wyluzuj świat nie kręci się wokół ciebie jesteś tylko zbiorem molekuł :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 22:48 | 21.02.2010

Może markoo zanim zwiniesz się uswiadom mnie na czym polega to moje intrygowanie, może wezmę to sobie do serca i wiecej tak nie będę robił. Ale muszę wiedzieć konkretnie co zrobiłem nie tak wg Ciebie, bo na razie wyglada to jedynie na gest jakiejś lojalności nie wiadomo z kim odwrwany od faktów i globowej rzeczywistości .

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 22:54 | 21.02.2010

Mój ty mały narcyzku czy tobie już tu mało ludzie na uświadamiali jakim jesteś małym intrygantem? Możesz na swojej stronce w rubryce dokonania dopisać " udało mi się roz... ić Globa jestem wielki" AVE TKOS

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 23:17 | 21.02.2010

Mój drogi anonimie Niko, czy tak samo drazniles i prowokowales emskiego i innych userow. Masz widocznie jakiś problem z sobą ale ja ci nie pomoge :( Nikt Cię nie lubi i ty też nie lubisz nikogo ? No to moze kup sobie chomika.

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 23:27 | 21.02.2010

Dziękuje za pomoc ja naprawdę wiele ci zawdzięczam ty mój mały narcyzku. A tak dla twojej wiadomości panie prawy i wszystko wiedzący nie wiem czy ktos mnie lubi natomiast ja podziwiam tu wiele osób nawet tego wiecznie przedstawianego jako mojego adwersarza emskiego bo ty mój mały nie dorastasz tu większości do pięt gdyż nie jesteś sobą, grasz mój mały narcyzku

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 00:23 | 22.02.2010

Niko dobrze mnie znasz bo poczytales sobie o mnie na mojej stronie, a ty kim jesteś? Bo profil na globie masz jakiś ubogi za to gadane że hej :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 00:27 | 22.02.2010

Nikus naprawdę jesteś zabawny, bo gdy się przekonales ze jesteś za cienki na polemikę z emskim to z jego adwersarza stales sie wazeliniarzem. Shame

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 00:37 | 22.02.2010

mój mały narcyzku ja nie muszę nikomu wazelinować tak jak ty Adminowi ale obserwując trochę twoje poczynania to dla ciebie norma wpierdalanie sie tam gdzie cie nie chcą takiego indywiduum jak ty trudno sie pozbyć bo ty nie masz wstydu można ci pluć w oczy a ty mówisz że deszcz pada sorry ale jesteś mało konstruktywny

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 00:48 | 22.02.2010

Ty Niko jesteś za to destruktywny. Kup sobie chomika i z nim dyskutuj na takie tematy. Powodzenia.

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 00:55 | 22.02.2010

Ależ naprawdę podziwiam twoje wypowiedzi ty masz jakąś obsesje z tymi chomikami czy troszkę psycha siada no a może jednak zechciał byś przedyskutować to ze mną face to face czy raczej trzęsiesz dupą i tylko lubisz popyskować na forum to normalne u takich wazeliniarzy jak ty mój mały narcyzku hahahaha

_Marek_ dołączył
14.08.2006

_Marek_ 02:09 | 22.02.2010

Paulinqa, markoo <== no co Wy; przecież długo już tu jesteście. Nie pierwsza i nie ostatnia to taka sytuacja.
Ten portal ma dwa oblicza, jedno to różne takie spory, klony, pojawiający się nowi użytkownicy "z misją", ale z drugiej strony są też fajni ludzie z poczuciem humoru i przede wszystkim dużo bardzo dobrych zdjęć. A że Wy dokładacie niemało akurat do tego drugiego oblicza, to byłoby szkoda gdybyście rezygnowali z udzielania się tutaj. Pamiętajcie, że jest też grupa ludzi, może nie zawsze jakichś superaktywnych, którzy są tu właśnie głównie po to, żeby oglądać takie zdjęcia jak Wasze, bo dostarczają im inspiracji do własnych podróży czy czysto estetycznych doznań. Nie możecie więc tak po prostu zabrać zabawek ;P
Pozdrowionka

usunięty/nieznany 08:28 | 22.02.2010

dzieki Marek ;)

wiesz, ja ci powiem ze poniewaz jestm w podrozy ze slabym dostepem do internetu to nie zagladam tu czesto. ale przez ostatnich kilka m-cy cos sie tu konkretnie pochrzanilo - co nie zajrze to kogos ze starej ekipy brakuje, natmiast we wszystkich watkach I dyskusjach pelno Ktosia tkosa.. nie chce wysuwac wnioskow zbyt wczesnie dlatego zaapelowalam do wszystkich moich starych znajomych zeby zostaliw kontakcie na wypadek gdyby sie tak stalo ze wroce w czerwcu z afryki a tutaj ze starej ekipy juz nikogo nie bedzie. to prawda ze nie mam czasu na udzielane sie regularne teraz ale calkiem sporo materialow na rtykuly z afryki czeka juz na piblikacje plus zdjecia. teraz tylko zastanawiam sie czy bedzie to komu pokazac. markoo ma chyba racje -nie ma co z glupota walczyc... mam nadzieje ze sie cos poprawi przez te kilka m-cy... jak nie to chyba trzeba bedzie znalezc jakis inny portal podrozniczy...

pozdrawiam

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 08:48 | 22.02.2010

Hej Paulinqa jak będziesz szukała nowego portalu to trzeba dobrze przejrzeć użytkowników. Jak napisał nasz Tkos, jest na wielu portalach zalogowany i tylko czekać aż wyskoczy nasz przyczajony tygrys.
Marek dziękuję za miłe słowo ( których raczej tu brakuje )

usunięty/nieznany 08:53 | 22.02.2010

hahaha, no to prawda... chyba bedzie trzeba zalozyc nasz wlasny portal I zwerbowac Prezesa jako szpiega numer jeden od adresow IP zeby uniknac kolejnego Ktosia Klona ;)))

markoo a ty gdzie uderzasz teraz? moze cie jednak na afryke nakrece? nie mam jak na twojego bloga nawet zajrzec bo z telefonu neta mam I biednie to chodzi tutaj... buziaki

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 13:50 | 22.02.2010

Paulinqa - nie musisz mnie namawiać - Robimy Afrykę też samochodem - oj kochana będę miał dużooooo pytań do Ciebie więc bądź tylko cierpliwa. Ale to na priv bo na tym portalu rozmawia się o innych równie ciekawych sprawach :) Ja bloga pisałem tylko z podróży, teraz tam się nic nie dzieje. Ale jak coś to tutaj mam cały czas konto ( jako obserwator ) masz mój profil na NK - odwiedzam czasami Twojego bloga , więc jesteśmy w kontakcie

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 09:17 | 22.02.2010

Co do inspiracji fakt szukałam sam ich wśród zdjęć. Dzięki kasy1 wybrałem się samotnie do Birmy - było super. Utworzyliśmy grupę ludzi z którymi byłem w Peru i Boliwii ( z ogłoszenia na tym portalu ). Podciągnąłem swój warsztat fotograficzny dzięki komentarzom i uwagą ( dziś panuje tu tylko ocena 5 ewentualnie 4 - chyba że kogoś nie lubisz....:) Było fajnie
Tkos nie będę się wdawał z Tobą w żadne polemiki bo według mnie nie ma to sensu Jesteś tu jak jeden wielki OFF TOP czyli wszystko , ale nie na temat - Zastanawiałem się co by było gdyby taki człowiek trafił mi się na wyprawie wspólnie dwa lub trzy miesiące ( gdzie kompromis, czasami trzeba wbrew sobie odpuścić dla dobra sprawy, ogółu - nie można wciąż ze wszystkimi o wszystko walczyć ) Zadaj sobie pytanie ponieważ udzielasz się tu bardzo mocno : Czy te zmiany które zaszły dzięki Tobie są fajne ? Ale to tylko moje spostrzeżenia i więcej nie zabieram głosu w tym temacie :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 10:15 | 22.02.2010

dzięki za wszystkie uwagi i przemyslenia skierowane do mnie, nie jestem zadnym klonem, a zabieram glos w sprawach czy wątkach ktore mnie dotyczą, tak jak ten watek i Ksiazka skarg zalozone przez emskiego z mysla o mnie. Dlatego tu wyrażam swoje zdanie. Trochę dziwne jest to, że dobrze wiecie że wcześniej też bywały awantury i ktoś znikał a potem się pojawiał i nie takie rzeczy się zdarzały jak teraz, co widać w archiwum. Ale najprościej jest znaleźć kozła ofiarnego i na niego wszystko zwalić na zasadzie "bo jest nowy i zabiera głos". Stać mnie tez na kompromisy co wielokrotnie pokazywałem na tym portalu, choćby umieszczając wszelkie gesty pojednania, kwiatki, fotoprezenty dla userów z ktorymi musiałem wdawac sie w samoobronna polemikę. NIkogo nigdy sam nie zaczepialem, a moje riposty bez wyzwisk i wulgaryzmow jak to sie zdarzalo przedstawicielom tzw. starej kadry, byly odbierane zawsze jako atak. Nikogo z obserwatorow i sedziow nie obchodzi to kto zaczal, kto prowokowal, kto obrazal. Wazne jest ze tego znamy a tego nie, wiec wyrok jest prosty. Szanuję dorobek wielu osob na tym portalu i czesto to podkreslalem. Ale nigdy nie pozwole sobie na to by ktos taki jak emski czy Niko agresywanie i wulgarnie mnie atakowali. Stad polemika i referaty. A kazdy niech ocenia wedle siebie.

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 14:38 | 22.02.2010

Posłuchaj narcyziku a jak twoim zdaniem można zwracać się do takiego osobnika jak ty? Grzecznie i kulturalnie to się rozmawia z ludzmi na poziomie a nie z małymi intrygantami i wazeliniarzami :(

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 15:48 | 22.02.2010

Nie wkurzaj mnie Emski....wracaj utapieńcze :D. Wybaczam Ci (z bólem), że nie dodałeś mnie do listy znajomych, jak i to, że mnie z niej nie usunąłeś :D.
Pewnie siedzisz tam w Tejasie - rzecz jasna...w bamboszach - obserwujesz nasze wypociny, stukasz się z tych zaświatów z nami szklaneczką burbona/whiskey i zaśmiewasz się w kułak z tego co się tu dzieje.
No to ja Ci mówię, że nie będę poprawna politycznie i nie uszanuję Twojej decyzji - do której masz niezbywalne prawo... w oparciu o którąś poprawkę do...
- WRACAJ.

usunięty/nieznany 16:21 | 22.02.2010

BO1, ja mysle ze emski to spryciarz I ze z tych zaswiatow teraz tkosa wieczorami straszy ;)) hehehe

markoo - jak planujesz wyprawe przez afryke to juz ci mowie od razu ze lepiej na kilka samochodow- bezpieczniej I pewniej. poczekaj na nas, w ta zime robimy azje ale w kolejna jedzemy cala afryke naokolo - to bedzie zima 2011-2012. cyba ze chcesz aby czesc poludniowa robic jak my teraz... powiem tylko ze nie ma chyba miejsca nigdzie tak zroznicowanego I pieknego jak afryka - raz sie zaochasz, milosc na cale zycie...

wlasnie piszac to zostalismy przez policje zatrzymani, probowali szczescia ale obylo sie na szczescie bez lapowki tym razem... hehe...buzia

ilonka1106 dołączył
10.02.2010

ilonka1106 16:54 | 22.02.2010

Witajcie!!!!
Ktoś spośród znajomych z National Geographic polecił mi ten portal, jako super grono...
....i cóż to co chwilę czytam... jeden na drugiego patrzy wilkiem...; szkoda życia i nerwów; przestańcie się tak droczyć na siebie; życie jest takie krótkie, a podróży i planów z tym związanych ma każdy przed sobą mnóstwo; dzielmy się tymi wspomnieniami w postaci opisów, reportaży, zdjęć lepiej lub gorzej zrobionych, ale - stanowiących przede wszystkim własną pamiątkę.
Każdy jest inny; każdy stanowi wybitną indywidualność… i dobrze, że tak jest, bo jakiż byłby świąt, gdyby wszyscy byli tacy sami…. Uśmiechnijmy się do siebie i zakończmy waśnie :) Miłego wieczorku :)

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 20:05 | 22.02.2010

Qmoszka - wracaj natychmiast !!!!!! Kto, do diabła, będzie mi wyjaśniał, jaka jest nazwa kwiatka, których tyle mam jeszcze do pokazania. Ja - też BLĄDYNA - wiem tylko, że są żółte, czerwone....ale jak się nazywają ???
Emski - wracaj natychmiast. Obiecałeś kurnik-party dla mnie !!! Zwinąłeś wszystkie ptaszki, które już zdążyłam polubić , i za którymi tęsknię. Zaprosiłeś na śniadanie (jagody) razem z szaloną ptasią gromadą ...i co ??????
NIE ZGADAM SIĘ NA TAKIE NUMERY !!!! WRACAĆ !!!!!!!!!!!!

emska dołączył
22.02.2010

emska 20:57 | 22.02.2010

zosia postaram ci sie pokazac swoje ptaszki co ty na to ...jeszcze jeden mi zostal :-))

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 21:07 | 22.02.2010

No i znowu słońce zaświeciło. Trzymam za słowo z tym ptaszkiem !!!

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 21:15 | 22.02.2010

A juz chciałem ci wysłać zaproszenie do znajomych emska, a tu się okazuje żeś ty zwykły przebieraniec :( ....Pamietaj jednak, że jak się u kogoś jednak znajdziesz na liście przyjmując jego zaproszenie, a inni ci wmówią, że ten ktoś to źródło wszelkiego zła, to zawsze możesz poprosić lub zażądać by cię stamtąd usunięto - sugeruje na privie czyli wysyłając wiadomośc mailem, bo wizja jest tu raczej do innych celów... witam i pozdrawiam :)

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 21:43 | 22.02.2010

Qma - ptaszki sobie już załatwiłam. Teraz pora na nazwy kwiatków ! Czekam

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 00:02 | 23.02.2010

Chyba że na kwiatkach zna się barboch ?????

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 00:14 | 23.02.2010

Zna się !!! Przeczytałam w sąsiedniej książce...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl