Forum dyskusyjne


TERMIN I LOKALIZACJA

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

grek dołączył
29.06.2002

grek 23:21 | 09.11.2006

Prośba do tych co spędzili wakacje w Turcji: gdzie najlepiej (miejscowości) i w jakich terminach (oprócz upalego lata). Pozdrawiam


baboo78 dołączył
18.03.2007

baboo78 12:24 | 18.03.2007

Witam. wycieczki zorganizowane, najtańsze są na początku sezonu, czyli połowa maja. Jest już gorąco ale da się wytrzymać. O tej porze polecam południe np. Alanya, bo na północy ( Stambuł ) temperatury mogą być nawet o 10 stopni niższe co daje nam klimat zbliżony do polskiego.


grek dołączył
29.06.2002

grek 22:56 | 18.03.2007

Dziękuję za informację. Już wybraliśmy miesiąc temu - od połowy kwietnia w Side na Riwierze Tureckiej. Mam nadzieję, że nie będzie ani za chłodno ani za gorąco. Pozdrawiam.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl