Forum dyskusyjne

stopem do pracy - szukam towarzyszki

kategoria inne

kcrocket dołączył
14.04.2004

kcrocket 00:17 | 14.07.2004

Szukam dzwieczyny w wieku 23-33lata której nie jest obce podrózowanie autostopem. Zamierzam wybrac się autostopem do
Holandii lub Niemiec , może pozniej Irlandia, Anglia w celu zarobienia jakiegos grosza. Nie mam żadnych znajomości , suma pieniedzy ktra z soba zabieram
jest zmiesznie mala więc nie będzie łatwo.
Rowniez sama praca nie nalezy do lekkich.
Zanim sie cos znajdzie spanie w namiocie, najtansze jedzenie itp.
Z drugiej strony podrozowalem po tych krajach i mniej wiecej wiem gdzie szukac.
Na poczatek w gre wchodzi raczej praca w rolnictwie. Nic mnie nie trzyma w polsce wiec moze byc to zarowno wyjazd
wakacyjny jak i znacznie dluzszy np rok, kilka.
Musze zmienic cos w zyciu zeby wogole przezyc . To nie beda wakacje ani urlop
Termin wyjazdu nawet jutro.
Ze strony towarzyszki bede oczekiwal rowniez seksu - to warunek.

Dodatkowe plusy takiego wyjazdu to przygoda, poznawanie języka , ludzi.
Mam 27 lat .

Najszybszy kontakt ze mna to telefon/sms 504-943- 605 . Na maile odpowiadam ale z opoznieniem.
kcrocket@poczta.onet.pl

arad.1304 dołączył
03.01.2004

arad.1304 21:20 | 26.07.2004

Gratuluję odwagi w wyrażaniu myśli.
Udanych poszukiwań.
Dziewczyny nie dajcie się prosić :-)

włóczykij dołączył
23.06.2004

włóczykij 21:25 | 26.07.2004

He He
Wyglada na autentyk ale tupecik no nie powiem, takie poszukiwanie sensu zycia wg Mont Pthona :-P

es dołączył
27.06.2004

es 15:07 | 29.07.2004

Stary,
wygląda, że trafiła cię deprecha albo zawód miłosny. Zamiast ryzykownej podróży w nieznane z Bogu ducha winną kobietą radziłabym raczej dobrego terapeutę.

bogna dołączył
29.07.2004

bogna 20:38 | 29.07.2004

no coz ..., wyglada na to, ze spelniam Twoje oczekiwania, moze nawet te odnosnie seksu, kto wie ..., jest tylko jeden warunek- w zamian zgodzisz sie przez caly wyjazd prac moje rzeczy ;-) majtki i skarpetki rowniez ...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl