Forum dyskusyjne

SERDECZNE PODZIEKOWANIA DLA TKOSA

kategoria podróże po świecie

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 12:49 | 22.02.2010

chciałabym złożyć serdeczne podziękowania dla naszego ulubienca i przyjaciela wszystkich tkosa, za to, ze swoimi prowokacjami wykonywanymi w białych rękawiczkach doprowadził do
a. odejścia Qmoszki
b. usunięcia emskiego
c. usunięcia zdjęć przez markoo
można oczywiście powiedzieć, że każdy jest sam odpowiedzialny za to co zrobił i Qmoszka nie musiała dać się sprowokować do kłótni, a emski mógł być "ą ę" i kulturalnie siedzieć cicho, a nie atakować admina za nadwyrozumiałość i niedostrzeganie udziału tkosa w tych zdarzeniach... ale ja to widzę inaczej, temu w ten oficjalny sposób i tym razem bez obelg jakimi kiedyś obdarzyłam tkosa (o czym chyba wszyscy wiedzą, bo z tego co wiem mój list rozesłał do kogo mógł-świetne posunięcie:)), dziękuję mu SERDECZNIE:)) nasz zespól wiele zyskał dzięki Twojej obecności na portalu oraz szczególnym talentom jakie posiadasz! szkoda, ze nie poprzestałeś na prezentacji zdjęć i artykułów... pozdrawiam również SERDECZNIE!!!:))

usunięty/nieznany 13:02 | 22.02.2010

I tym samym stype uwazam oficjalnie za rozpoczeta :((

zaczne od milych wspomnien:
chcialam podziekowac Barbi za humor I wszystkie mile spedzone wieczory przy wirtalnyh drinkac I marynowanych grzbkach, a takze przekazac dozgnne wyrazy wdziecznosci od mojej tesciowej ktora nigdy sie nie doczekala sproowania przepisu na zupe grzybkowa barbi, bo tego barbi pilnowala jak oka w glowie...

chcialabym podziekowac emskiemu za jego dowcip, za samo jego bycie tuta, a takze za niezliczna ilosc fantastycznych zdjec jakie z nami dzielil

prezesowi, ktory tez zaginal w akcji chcialam podziekowac za to ze walczyl z klonami, za inteligentne dyskusje I swietne zdjecia

markoo - oczywiscie bez powtarzania sie rowniez za wszystko powyzsze

marianka, ziutka, mkguru, milus, hajek I cala reszta moich krnikowych znajomych - mam nadzieje ze wy jednak tuta zostaniecie, tak samo jak mam nadzieje ze tamci wroca... poki co czas stypy...

stype uwazam oficjalnie za rozpoczeta...

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 13:18 | 22.02.2010

Jak wyżej - dzięki emski za Twoje cudne ptaszki, które były ozdobą tej galerii. Qmie dziękuję za miłe towarzystwo w kurniku, za storczyki,....Obydwojgu za to cudowne poczucie humoru, którego zabrakło niektórym...

usunięty/nieznany 13:43 | 22.02.2010

szkoda starych globtrotów - jak widać, tkos rządzi ....... paranoja .....

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 13:41 | 22.02.2010

Paula i Zosia macie racje!!!- przepraszam!! nie powinnam znowu przywoływać naszego kolegi i wszczynac kolejnych sądów i afer!
podziękowania tak naprawdę należą się tym co odeszli od nas za to co wnosili do naszego zespołu, do tego portalu- dziękuję Wam również za cudowne zdjęcia, za humor i świetną atmosferę, za wieczorki pod fotkami ;))) oraz za wiele konkretnych porad podróżniczych, z których póki co sama nie wiele skorzystałam, ale wszystko przed nami przecież:)
mam nadzieję , ze pozostaniemy w kontakcie poza portalem, jednak życie tu bez Was będzie o wiele uboższe:((
ucałowania dla Was!

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 14:23 | 22.02.2010

Nie no to są jakieś jaja ( bez obrazy dla kurnika ) pakuje się tu jakiś narcyzik z buciorami i wykurza wszystkich po koleji. Moje zdanie jest takie że (jak to napisał mi kiedyś emski ) niema co popełniać harakiri na forum publicznym tylko walczyć z takim zachowaniem. Zjednoczyć siły i nie dać się intrygantowi i wazeliniarzowi. A swoją drogą jeżeli tylu userów wygarnęło mu co o nim myśli a gość uparcie twierdzi że się stąd nie wyniesie to po prostu jawna oznaka braku honoru i ambicji. Qmoszka, Markoo, oraz inni mało razy pokonywaliście większe trudności na szlaku, więc teraz się tak łatwo nie poddawajcie tylko wracajcie i stańcie w szeregu :) Oddajecie placówke bez walki ??? Pozdrawiam

usunięty/nieznany 14:39 | 22.02.2010

Niko - problem w tym, że narcyzik jak go nazywasz ma za sobą o.wielebnego ... wiec nie podskoczysz bo ban.... a przecież, co chwila się ktoś loguje nowy, daje swoje forki z wycieczki do Tunezji czy Hurghady więc ruch jest, kliki idą .... poczekamy kto następny wyleci ze starej gwardii

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 15:01 | 22.02.2010

Cóż mogę powiedzieć, żal że komuś puściły nerwy i nie potrafił za to przeprosić.....żal że ktoś inny miał dość udawania bycia kimś kim nie jest... żal też że ich przyjaciele widzą tylko jedną stronę medalu i wszystko odbierają tylko w kategoriach walki :(

Mam poczucia honoru i dlatego nie będę przyjmował nieuzasadnionych obelg od nikogo....

Wiem, że każdy ma ciemne strony i ja też nie jestem święty... ale sęk w tym by umieć przeprosić... ja to robiłem wielokrotnie, nawet gdy nie było mojej winy, to uważałem że lepiej samemu wyciągnąc rękę na zgodę niż czekać aż to uczyni druga strona.... wspomniana Qmszka umiała to przyjąc, emski nie.... i ty marianno tego też nie umiałaś .....

Z nikim innym przez te ostatnie 3 miesiące nie miałem utarczek, a jeżeli z kims prowadziłem jeszcze polemiki to dlatego ze sam się włączał do spraw dyskutowanych z tamtymi userami... Nikogo nie starałem się nigdy obrażać tak jak mnie obrażano tu nie raz i nadal widac, że to dla niektórych najprostsza metoda toczenia sporów... Mimo wszystko przepraszam wszystkich którzy mogli się poczuć urażeni moimi komentarzami....

Zamierzam nadal korzystać z portalu pisząc artykuły i relacje z moich podróży, wstawiając fotki i udzielać się na forum, bo po to jest ten portal. Nie zamierzam natomiast wdawać się w dyskusje i polemiki personalne, bo od tego jest system wiadomości, z którego nie wszyscy niestety chcieli korzystać i stąd czasem niepotrzebne upublicznianie drobnych nieporozumień, z ktorych inni poprzez dolewanie oliwy do ognia robili afery...

Będę też nadal na tym portalu dlatego że spotkałem tutaj kilkanaście życzliwych i mądrych osób, którzy mnie wspierali w mniej lub bardziej widoczny sposób, za co im jestem wdzięczny. Sami przechodzili przez to co ja i wiedzą jak wiele osób się poddało i stąd uciekło na długo przed tym jak ja się tutaj zarejestrowałem.

Cały czas przybywają tez nowi ciekawi userzy i sądzę, że warto ten portal rozwijać także dla nich.

Pozdrawiam wszystkich.

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 14:55 | 22.02.2010

Mike trudno jakoś przeżyje tego bana. Już kiedyś wybyliśmy wszyscy na jakiś czas i stworzyliśmy swój wątek na NK. Naprawdę świat się dla mnie nie skończy jak stąd wyskoczę, jednak z własnej i nie przymuszonej woli nie dam się wykurzyć jakiemuś wazeliniarzowi :) A co o. admin powie na to jak założymy sobie znów gdzieś na innym portalu wątek i tam zaczniemy się spotykać i jeżeli nadal będzie taka jego polityka co do innych userów to coraz więcej ludzi się do nas przyłączy i punkciki polecą a ci co chwile nowi logujący się i wstawiający kilka fotek spadochroniarze pojawiają się tu przeważnie na chwile a tu stara gwardia w większości napędza biznes.

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 14:50 | 22.02.2010

Sluchajcie.
Zeby zrozumiec tkosa, trzeba zobaczyc jego strone internetowa. Dopiero teraz tam weszlam i zaniemowilam. Gosciu ma 2 katalogi, kilkadziesiat zdjec tylko i wylacznie przedstawiajacych jego samego w najprzerozniejszych pozycjach! Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam. Ja rozumiem: mloda aktorka czy kandydatka na modelke szukajaca pracy, dziewczyna do towarzystwa szukajaca sponsora, to rozumiem, ale dorosly facet? To wyjasnia jego zachowanie - on mysi byc w centrum uwagi, wszyscy musza na niego patrzyc i go sluchac, tylko on ma racje.

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 14:57 | 22.02.2010

A nie mówiłem mały narcyzik i jego wielka strona wybujałego ego na którą wciąż wszystkich odsyła :(

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 15:05 | 22.02.2010

moja strona prywatna ewe, jak sama nazwa wskazuje jest strona prywatna, a wlasciwie rodzinną... myślę że to nie jest dobry temat ani miejsce na kolejne personalne ataki w moim kierunku przez anonimowe osoby, ktore potrafią tylko drwić z innych...

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 15:09 | 22.02.2010

To jest publicznie dostepna strona, sam zreszta ciagle nas tam wysylasz. Zeby cie poznac trzeba wlasnie tam zajrzec. To duzo wyjasnia. Jak nie chcesz zeby tam wchodzili obcy to zamknij ja jakims haslem.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 15:08 | 22.02.2010

Jesli tak niektorym przeszkadza moja strona prywatna to ją usunę z profilu. Sugeruję sędziom przyjrzeć się za to swoim profilom, bo niektorzy niewiele tam mają jak chociażby ewe, ale do oceniania innych są pierwsi.

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 15:13 | 22.02.2010

Widocznie nie wszyscy mają potrzebę wystawiania siebie na piedestał :(

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 15:08 | 22.02.2010

I tak w kółko ble ble ble mój mały narcyziku :)

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 15:08 | 22.02.2010

I tak w kółko ble ble ble mój mały narcyziku :)

usunięty/nieznany 16:09 | 22.02.2010

Drogi Ktosiu, o tym ze nie masz zamiaru brac udzialu w slownych prywatnych potyczkach to juz od ciebie kilka m-cy temu slyszalam, yet nadal tu jestes I klocisz sie z kazdm kto tylko maly powod do sprzeczki poda. nie mozesz zaslaniac sie prywatnoscia stron7 internetowej ktorej adres podajesz na pubicznym portalu, c'mon... nie podobales mi sie od pierwszej chwili (i nie mowie tu o sporze z marianna bo zaraz mi sypniesz spiewke o solidarnosci jajnikow) glownie dlatego ze jestes sobie non stop sprzeczny - spiewasz zawsze tak zeby dobrze wypasc sam... o co walczysz? to mi niewiadome, bo sukces popularnosci na portalu internetowym to tlumaczyc moge aby niepopularnoscia wsrod ludzi w zyciu realnym... tak mi wygladasz niestety... smutny czlowik ktory szczescia szuka pobujac na sile w buciorach wlazic gdzie go nie chca... przepraszam jesli jade zbyt ostro, ale jak inaczej moznaprzekazac cos komus do kogo nic nie dociera? widac admin zaprzedal dusze lucyferowi skoro ty nadal bezprawnie sie tu rzadzisz ze swoimi malymi gierkami...

ja nie mam ani ochoty ani czasu na udowadnianie tobie tego kim jestes, wystarcza komentarze innych ktorzy tez to zdazyli zauwazyc... ty sam nie zauwazysz nigdy bo zbyt w siebie wpatrzony jestes...

mam okropny zal do barbi I emskiego... okropecznie okropny... glownie do admina...

dlatego chcialam adminowi tez wiadomosc przeslac tutaj - jesli do czerwca barbi I emski nie wroca to ja sie tez ze swoim kramikiem zawijam... wyrzucilabym juz dzis wszystkie zdjecia gdybym znalazla kafejke internetowa, bo z telefonu zbyt powolnie to idzie. mam ndzieje tez ze za ym odzewem pojda inni I tez sie stad zawina ze swoim dorobkiem bo ewidentnie nie ma tutaj komu czegokolwiek pokazywac, co tylko admin sam udowodnil wyrzucajac dusze towarzystwa z inaczej martwego portalu...

niech Ktos tkos dobija zdjecia I artykuly a potem razem z bratankiem adminem niech naprawde rozwaza zmiane nazwy portalu na tkostroter bdz moze Tkos na polskich drogach, albo cos w tym stylu...

dla mnie teraz panuje zaloba po barbi I emskim... dopoki nie wroca to pogrzeb bedzie trwal...

amen

usunięty/nieznany 16:11 | 22.02.2010

przepraszam, mala poprawka do powyzszego, pisanego w pospiechu. nie mam zalu DO barbi I emskiego a ZA barbi I emskiego. za to ze ich nie ma

solange03 dołączył
28.11.2009

solange03 16:44 | 22.02.2010

ojej ojej co tu sie dzieje ......NIe odchodzcie z Globa !!!!!!!!!! Moze moja osoba malo aktywnie udziela glosu w roznych sporach i poaduchach ,ale Paulinga ja tez tu jestem i ogladam Twoje i innych zdjecia ,czytam aktykuły i przynajmniej dla takich osob jak ja - zos....mam WIELKA NADZIEJE ,ze reszta AKTYWNYCH WROCI

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 16:46 | 22.02.2010

Nie martw się...wrócą. Nigdzie nie ma tak jak tu - w końcu zatęsknią...a my okopiemy się, utwardzimy pozycje, zgromadzimy zapasy.........i jakoś przetrwamy - jako i wcześniej bywało :D.

solange03 dołączył
28.11.2009

solange03 16:46 | 22.02.2010

ojej ojej co tu sie dzieje ......NIe odchodzcie z Globa !!!!!!!!!! Moze moja osoba malo aktywnie udziela glosu w roznych sporach i poaduchach ,ale Paulinga ja tez tu jestem i ogladam Twoje i innych zdjecia ,czytam aktykuły i przynajmniej dla takich osob jak ja - ZOSTAŃ....mam WIELKA NADZIEJE ,ze reszta AKTYWNYCH WROCI.......pozdrawiam

beakal dołączył
15.04.2008

ilonka1106 dołączył
10.02.2010

ilonka1106 17:16 | 22.02.2010

Napisałam poniżej zawarte słowa w wątku dotyczącym znajomych, ale przekopiuję je także i tu; mimo, ze treść się powtarza ..... NIE ODCHODŹCIE, BĄDŹCIE WSZYSCY RAZEM I BAWCIE SIĘ!!!!
********************************************************************** *8

Witajcie!!!!
Ktoś spośród znajomych z National Geographic polecił mi ten portal, jako super grono...
....i cóż to co chwilę czytam... jeden na drugiego patrzy wilkiem...; szkoda życia i nerwów; przestańcie się tak droczyć na siebie; życie jest takie krótkie, a podróży i planów z tym związanych ma każdy przed sobą mnóstwo; dzielmy się tymi wspomnieniami w postaci opisów, reportaży, zdjęć lepiej lub gorzej zrobionych, ale - stanowiących przede wszystkim własną pamiątkę.
Każdy jest inny; każdy stanowi wybitną indywidualność… i dobrze, że tak jest, bo jakiż byłby świąt, gdyby wszyscy byli tacy sami…. Uśmiechnijmy się do siebie i zakończmy waśnie :) Miłego wieczorku :)

ilonka1106 dołączył
10.02.2010

ilonka1106 17:17 | 22.02.2010

solange03 BARDZO ŁADNIE TEMAT UJĘŁA :)....

usunięty/nieznany 18:06 | 22.02.2010

okej, mam przecieka, ale nikomu o tym ani slowa... moze emski I barbi wroca... niie powiem jako kto, to niespodzianka... wazne jest to ze przyjaciol powinno sie ratowac w biedzie I wspierac. a dawac takiemu tkosowi satysfakcje wygranej bitwy nie jest mile... wiec poki co stypa ale juz niedlugo mam nadzieje powitamy z powrotem nowych starych czlonkow ;)))

bo jak nie to ja tez sie zawijam!! slyszysz emski??? barbi??? no raz, raz, do boju ;)))

buziaki dla wszystkich ktorzy po prtostu chca milo spedzic czas na globtroterze bez klotni I sporow... trzeba tylko ogrodek wyplewic I bedzie po problemie.

a tak na marginesie to chcialam tlko dodac ze globtroter dla mnie to glownie ludzie tutaj bywajacy - to tutaj zawarlam wspaniale znajomosci I przyjaznie I na pewno nie zostane jesli odejda fajni ludzie a zostanie aby taki Ktos ja tkos... to juz nie to samo...

buziaki I milej nock zycze wszystkim spod afrykanskiego gwiezdzistego nieba

bardo dołączył
20.09.2008

bardo 18:31 | 22.02.2010

Ja po prostu oniemiałam, bo rzadziej do dyskusji zaglądałam, zrezygnowałam też z wystawiania swoich zdjęć, bo ciągle narażona byłam na nieprzyjemne uwagi i złe oceny/wiem ozena rzecz subiektywna/ ale nie chciałam dawac powodu do utarczek pod zdjęciami. Szkoda mi, że tak sie dzieje na Globie, to nie jest to samo miejsce gdzie zapisałam się aby szukac inspiracji do kolejnych podróży. Qmoszka jest jedną z niewielu osób która miała cierpliwość do tych mniej doświadczonych fotografów i starała się podpowiadać merytorycznymi uwagami, a a jej żartobliwe uwagi dodawały życia na tym portalu. Mam nadzieję, że się nie da tak łatwo wykurzyć. Baśka - Bardo.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 18:46 | 22.02.2010

moze bardo dodasz czyje to uwagi tak cię zniechęciły do wystawiania kolejnych zdjęć... a Qmszka była duzo bardziej zyczliwą osobą niz pozostali userzy ze starej kadry razem wzięci, miała fochy, ale umiała zachowac przyzwoity poziom i dlatego szkoda że podjęła taką decyzję, ale tak jak pisałem wcześniej, wiem że wróci i pomoże nam załagodzić całą sprawę... emski, a właściwie emska już wróciła i jaka grzeczna :)

emska dołączył
22.02.2010

emska 18:58 | 22.02.2010

sssssss.. tak sycza weze w mojej okolicy :-)) a w ogole to cie nie znam kochana !!!! :-))))

usunięty/nieznany 19:04 | 22.02.2010

Wszedłem na stronę tkosa i także oniemiałem.... ostro :):) pewnie tapetę też na notku ma ze sobą :):)... Niko - dzialaliśmy poza globem, ale wróciliśmy .... z Barbi (Qumoszką) nie zawsze się zgadzałem, ale nie był to powód bym chciał ją z stą pogonić .... Barbi come back.... co do emskiego - sami wiecie jaki jest, ale tyle ile kolorytu tu wnosil ... mam też nadzieję, że nas tkos z wujkiem adminem nie zabanuje wszystkich a nasi tu wrócą... pozdrowienia dla wszystkich

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 19:30 | 22.02.2010

Czegoś się też dzięki niektorym userom globa nauczylem, że jeżeli chcesz tu bywac to lepiej pozostań anonimowy... Moja prywatna strona do tej pory byla kroniką rodzinną, ale jak widac niektorzy traktuja net jedynie jako śmietnik na wyładowywanie anonimowo swoich frustracji, dlatego usunę częśc fotek ze swojej fotogalerii na stronie prywatnej, skoro to wywołuje takie emocje... Dzięki za konstruktywną krytykę... Mike, mozesz wierzyc czy nie ale napewno moim celem nie było wykurzanie stad kogokolwiek, ale w tym zgiełku jaki sami teraz robicie, nie ma to już znaczenia bo nie obiektywnosć tylko źle rozumiana lojalnośc bierze górę, a takie postaci jak Niko czy Ewe nagle moga się poczuć że grają z kims w koncu w jednej druzynie, a nie jako samotni strzelcy...Nie wszyscy sie musza lubieć, nie musza nam się podobac czyjes fotki, mozemy miec inne poczucie humoru, ale trzeba byc sprawiedliwym, a tu jedynie mario-mila stac bylo na zachowanie obiektywizmu i dziekuje mu za odwagę, bo tez za to mu sie oberwalo nie raz... Wiele innych osob poza wizja tez dawalo mi wiele razy oznaki sympatii, a na wizji sie bały do tego przyznać, by nie być zaszczutym, przez tzw. aktywnych, teraz ich rozumiem dlaczego...pozdrawiam

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 19:21 | 22.02.2010

również nie zawsze zgadzałam się z Emskim czy Qmoszką, nie miałam także aspiracji by "przynależeć" do Kurnika - nie było to jednak powodem do awantur, po prostu ładnie się różniliśmy. Wkurza mnie spłycanie problemu do "starych" i "nowych" userów, tam gdzie się rozmawia o charakterze - staż nie ma nic do rzeczy.

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 19:27 | 22.02.2010

podpisuje się pod wypowiedzią Bo1 :)

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 19:35 | 22.02.2010

Miło mi mój mały narcyzku że w każdej wypowiedzi wspominasz o mnie, daje mi to pewność że wciąż o mnie myślisz:) A zdjęć nie usuwaj przecież jak ktoś już raz był na twojej stronie to nie odważy się na nią wejść powtórnie :(

emska dołączył
22.02.2010

emska 19:49 | 22.02.2010

"Ktoś spośród znajomych z National Geographic polecił mi ten portal, jako super grono" a to ciekawe tyle tutaj chamstwa na kazdym kroku a znajomy z NG polecal ? w co ja wpadlam !! no chba ze znajomy z NG ostatni raz byl tutaj dwa miesiace z hakiem temu :-))

usunięty/nieznany 19:59 | 22.02.2010

hahaha, a tym razem ja sie z Niko zgodze ;))

a I widze mamy nowa kolezanke emska, moze by cos o sobie tak wiecej powiedziala na poczate???

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 20:05 | 22.02.2010

Paula - Emska nie tylko się przywitała....ona się nawet pokazała ;D

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 20:22 | 22.02.2010

Niezła dżaga !!! Widać, że silna !!!!

emska dołączył
22.02.2010

emska 20:35 | 22.02.2010

paola ...jestem piekna i jak bedziesz grzeczna to cie nawet do swojej listy ukochanych wrzuce !!!! :-))

emska dołączył
22.02.2010

emska 21:11 | 22.02.2010

i zdjecia tutaj widze znikaja te paskudne tez :-)) przypomina mi to historie jak Tow Stalin doszedl do wladzy i z drugim swoim szwagrem Beria nocami wymazywali postacie Lenina z wszysytkich rewolucyjnych zdjec a no coz ja biedna zrobie to jest sila rewolucji :-))

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 21:33 | 22.02.2010

Jego strona jeszcze nie miała nigdy tyle odwiedzin co dzisiaj , jeszcze ze dwa dni i reklamy się pojawią :)

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 21:39 | 22.02.2010

Jakbyś miał takie nogi jak on, to Twoja strona też miałaby oglądalność !

papuas51 dołączył
14.10.2008

papuas51 21:56 | 22.02.2010

Co tu się dzieje,trochę mnie nie było i takie przewroty.Jakiś ptaszek tak zamieszał,że najaktywniejsi globtroterzy pogineli.Zajrzyjcie na You Toube pod tkos123 o dowiecie się więcej o tym wstrętnym ptaszysku.Zgadzam się z Niko,że takiego NARCYZA jeszcze tu nie gościliśmy.Paulingo rozkoszuj sie AFRYKĄ...wracam tam często...może i za często.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 22:20 | 22.02.2010

papuas, bez urazy, ale dałeś mi do myślenia... pierwszy raz w ogóle od 3 miesięcy widzę twoja obecność, nie wiesz co tu się działo, kto co robił, ale tak szybko ferujesz wyroki bez żadnej wiedzy i w oderwaniu od faktów, tylko na zasadzie "nie chce mi się szukać prawdy wierzę tym co najgłośniej krzyczą" :(

usunięty/nieznany 21:53 | 22.02.2010

po co tyle pisać o powietrzu... bo dla mnie od dziś ten coś to jest powietrze........

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 22:24 | 22.02.2010

papuas :) fajnie, ze w ogóle jeszcze tu wpadasz, mamy małe problemy, ale myślę, ze jako dorośli ludzie i dobra, solidarna paczka poradzimy sobie z nimi na luziku;)) w końcu po co są przyjaciele??:))) dla niektórych lojalność to negatywna wartość, ale osoby z takim system wartości ja wole omijać... a skoro to tylko powietrze to przechodzę jak koło powietrza;) nie będę przecież powietrza uczyć co jest białe a co czarne, ani dyskutować, tłumaczyć, usprawiedliwiać się , czy coś uzasadniać.. koniec kropka

cieszę się, ze mam tu kontakt z fajnymi ludźmi i poza pasją fotograficzno-podrózniczą nawiązałam wartościowe relacje i tego będę się trzymać:)

papuas51 dołączył
14.10.2008

papuas51 22:49 | 22.02.2010

Ptaszku!!! Zauważ,że ja jestem tutaj trochę dłużej i trochę podróżuję po świecie.Mogę wszystkiego nie wiedzieć bo 5-miesięcy nie przeskoczę w dwa dni,ale czytając te dwa gorące wątki na forum mogę sobie wyrobić opinie o co tu chodzi i o TOBIE.Tak to już jest,że jedni siedzą na d.... i robią ferment a inni podróżują jak np Paulinga.Może napisz wprost,że chcesz tu dowodzić bo z Adminem masz spółę i wszystko będzie jasne.Brak reakcji ze strony Admina na Twoje zagrywki daje dużo do myślenia.

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 22:16 | 22.02.2010

papuas51 jesteś wielki z tym że nasz mały narcyzek zdążył pousuwać swoje " najlepsze dzieła samo uwielbienia " czy jest w sieci jakiś portal nie zarażony wirusem narcyzus wazelinus nie no gość mnie naprawdę zadziwia to już chyba obsesja samouwielbienia :(((

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 22:23 | 22.02.2010

słuchajcie jestem głodny jak cholera ale boje się otworzyć lodówki czy nie ma tam TKosa bo przecież jest wszędzie :)))

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 22:53 | 22.02.2010

Jak miło wejść i zobaczyć takie wpisy :))

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 23:09 | 22.02.2010

No nie, tego bym sie nigdy nie spodziewala. Ja, ewe1977, takie zero, jednym swoim wpisem spowodowalam ze tkos przemeblowal swoja strone internetowa i skasowal kilkadziesiat swoich zdjec!
Niestety te 2 linki ktore kilka godzin temu wam podalam sa juz nieaktualne, tkos wszystko skasowal. Ale drogi tkosie wpadles z deszczu pod rynne! Ci ktorzy zdazyli zbaczyc te zdjecia, wiedza co na nich bylo. Ale wiekszosc ich nie zdazyla zobaczyc. Dopiero teraz uruchomia swoja wyobraznie i zaczna sobie wyobrazac jakiez to swoje wdzieki reklamowales na kilkudziesieciu zdjeciach :)
Maly konkurs: jakie swoje wdzieki reklamowal tkos na tych wstydliwych zdjeciach?
Dorosly facet, a reklamuje swoje cialo jak panienka szukajaca sponsora :)

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 23:03 | 22.02.2010

To już chyba mogę zgasić świece, stypa skończona :)

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 23:06 | 22.02.2010

a nasze zdrowie?? rano pogrzeb, popołudniu stypa, a wieczór wesele?!?!, chyba ktoś nie zatroszczył się o nas! taka huśtawka?!?!? czy ktoś z nas zaśnie???:((( małe baty na tyłek się należą (ps. pomimo gorących uczuć;))!!!

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 23:12 | 22.02.2010

Witam kolejną nową Użytkowniczkę Globtrotera, aby nie czuła się Pani nieswojo proponuje nawiązać kontakt z Emską, ona wyjaśni Pani zasady serwisu, z którymi sie już mam nadzieje zapoznała ...

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 23:12 | 22.02.2010

No cóż aby sprawa była jasna ,to wcale nie jestem tą osobą za którą mnie uważacie :( Niestety Qmoszka poprosiła mnie aby wyjaśnić sprawę dlaczego została ukarana i to 2X żółtą kartką przez Admina ,nie znam sprawy do końca ale mam kilka wytycznych które to ona mi podała :( Ale o tym może jutro? Bo widzę że u was uroczystości jakieś :) Tak że DOBRANOC :))

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 23:07 | 22.02.2010

zawsze lubiłem takie bajki które się dobrze kończą :)

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 23:11 | 22.02.2010

No nie, tego bym sie nigdy nie spodziewala. Ja, ewe1977, takie zero, jednym swoim wpisem spowodowalam ze tkos przemeblowal swoja strone internetowa i skasowal kilkadziesiat swoich zdjec!
Niestety te 2 linki ktore kilka godzin temu wam podalam sa juz nieaktualne, tkos wszystko skasowal. Ale drogi tkosie wpadles z deszczu pod rynne! Ci ktorzy zdazyli zbaczyc te zdjecia, wiedza co na nich bylo. Ale wiekszosc ich nie zdazyla zobaczyc. Dopiero teraz uruchomia swoja wyobraznie i zaczna sobie wyobrazac jakiez to swoje wdzieki reklamowales na kilkudziesieciu zdjeciach :)
Maly konkurs: jakie swoje wdzieki reklamowal tkos na tych wstydliwych zdjeciach?
Dorosly facet, a reklamuje swoje cialo jak panienka szukajaca sponsora :)

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 23:19 | 22.02.2010

mój drogi adminie twoja troska o nowych użytkowników wyciska mi łzy, płaczę jak Tola z Bolka I Lolka, wszystko dokoła mokre :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 23:23 | 22.02.2010

A nie mówiłem, że długo nie trzeba będzie czekać i powstanie jak feniks z popiołów :) Który to już raz ? Witaj Barbochu :) Zobacz co to się porobiło, jako "narcyz" tyle dzisiaj uwagi mi poświęcono, nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać z tej radości.

A jakby ktoś się pytal to zdjęcia swojej rodziny ze strony prywatnej usunąłem, bo są tu tacy specjaliści że niczego nie uszanuja i moja rodzinę zaczęli tez oczerniać i chcę im po prostu tego oszczędzić... niejaki Piko czy Siko, nie pamiętam jak mu tam już mi psa chciał nawet truć :(

emska dołączył
22.02.2010

emska 23:21 | 22.02.2010

ohhh jak panienka to cos dla mnie lubie takie panienki :-)) a co do zdjec to juz pisalam nowa rewolucje robi sie od przerobki zdjec i przepisania historii vide- szwagry Stalin i Beria a Lenin kto to byl Lenin ? Teraz my !!!! ale coz ja moge tutaj wtracas sie swierzynka jestem jednodniowa no chociaz zeby ze dwa miesiace tutaj pobyc to juz moglabym pisac historie :-))

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 23:16 | 22.02.2010

Ewka ty cholero zamknij się :))) Jak możesz ? :))) Nie dość że on jest ,no jak to powiedzić ,nie obsesja ,a no wiecie !! Coś a małym ? :))))) To jeszcze takie coś tutaj roztrząsacie ? :(((( O wiem kompleksy ,tak ? Dobrze mówię ?? Qrde o kim to ja napisałam ??? Stara jestem mam prawo zapomnieć :(((

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 23:35 | 22.02.2010

Tkos !! Nie feniks tylko bat na ciebie i to dzięki,chyba 10 userom na email :(( Ale żeby było jasne dla Ciebie ,nigdy z Tobą na priva i pod jakąkolwiek fotką,co będziesz miał mi do powiedzenia tylko i wyłącznie na forum,bo inaczej będę KAPUSIEM ,nie mówię że Ty podkablowałeś ,bo nie złapałam Ciebie na tym,ale rozmawiać z tobą na komunikatorze to jest wielkie ryzyko że nikt nie będzie nieświadom o czym rozmawialiśmy :))))) Takie moje babskie zachcianki :( :))))) Ale jak widzisz nie jestem wcale a wcale speszona :)) Bo jutro będę chyba rozmawiać z naszym GROMOWŁADNYM Z KARTONIKAMI bo jak każda upierdliwa baba muszę z nim wyjaśnić coś :)))

nuniek77 dołączył
27.06.2007

nuniek77 23:29 | 22.02.2010

Cholera, przegapiłem i nie wiem co było na tych zdjeciach. Ja jestem mlody, ale ty babciu barboch dobrze ze nie widziałas tych zdjec bo bys dostała zawału serca jesli rzeczywiscie byly tak wstydliwe jak to ewka opisala :))))

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 23:56 | 22.02.2010

też uważam że powinnaś sobie wyjasnić barbochu z adminem te sprawy a nie ze mną, o ile pamiętasz dawałem ci na zgodę wschodzik słońca, który wydawało mi się że przyjełaś, a co sie potem działo to nie mam pojęcia, ten muchumorek okazał się jak widac trujący, ale niestety przegapiłem komenty pod nim i nie wiem co tam było co się adminowi nie spodobało...znając mnie wiesz, ze nie omieszkałbym tego skomentować, a chyba napisałem tylko że to ani śmieśne ani groźne i nic więcej, a tu taka afera, w duzym stopniu rozdmuchana z niczego....powodzenia

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 23:29 | 22.02.2010

a i na pewno nikt się nie będzie pytał dlaczego pousuwałeś zdjęcia bo większości wisi twoja szacowna osoba :(

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 23:34 | 22.02.2010

niuniek wejdź na strone www.markoo.net  do dzialu personal to zobaczysz jakie mogly tam byc zdjecia, zwykle osobiste foty na zasadzie kroniki, usunalem je i foty mojej rodziny, ktora tam czesto zagladala, gdyz jest rozsiana po calym swiecie, a po co ma czytac jad z waszych komentow pod swoimi fotkami :(

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 23:27 | 22.02.2010

wskaż mi mój mały narcyzku post w którym ktoś oczerniał twoją rodzinę, a co do pieska to szkoda zwierzaczka że tak się musi męczyć w takim towarzystwie :(

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 23:39 | 22.02.2010

Tkos Nuniek chciał rozmowy z Tobą nie z Markoo nie przywołuj osób nieobecnych ,rozmowa ma być między dwoma osobami,a jak tak chcesz to czego szukałeś na priv galerii naszego EMUSIA i dlaczego podpie.... tam fotkę? :((( Oj znowu mi się przypomniało podpierniczyłeś ??

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 23:45 | 22.02.2010

panie barbochu, tu wszak wszyscy przywołują osoby trzecie, to czemu mi nie wolno? a czy widziales to foto i koment na priv galerii o ktorym mowisz czy wierzysz na słowo ?

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 23:37 | 22.02.2010

oj dzieci, dzieci:)) bawcie sie dobrze, może pora juz spać? wszak po dobranocce?:))
na szczęście admin czuwa! wita nowy narybek i uwaznie mu się przyglada! mam nadzieję, ze z podobnym refleksem nie odpuści nieco starszym rybkom... ;)))

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 23:59 | 22.02.2010

Emskiego galerię znam lepiej niż sobie możesz wyobrazić :))) A czy ja mogę Tobie wierzyć ?? :((( Niby o kim mówiłeś że się zaczął gubić i nie był sobą ? Zawsze jestem sobą !! Zawsze rozmawiałam bez dokładania kogosia ?:)) Nigdy nie kablowałam,oprócz jednego razu jak facet przegiął całkowicie :(( Reszty grzechów nie pamiętam ,a jak nie pamiętam to znaczy że chyba nie popełniłam :))) Jest jeszcze jeden ,ale jego nie ujawnię :(((

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 00:03 | 23.02.2010

zawsze, nigdy, z wyjątkiem...reszty nie pamiętam... dobranoc

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 23:46 | 22.02.2010

no co jest mały kłamliwy narcyzku dawaj ten post w którym ktoś obraził twoja rodzinę !!!!!!!!!!

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 00:00 | 23.02.2010

trujące komenty pod fotkami mojej rodziny przepadły wraz z usuniętymi fotkami... jesli natomiast ktoś ma coś do mnie to prosze dalej spluwaczka jest jeszcze nie pełna...

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 00:06 | 23.02.2010

I HWAŁA CI za to :)) A tutaj jest globtroter i inny temat powinien być toczony,znowu biedny nasz Markoo ,chyba spać nie będzie mógł :(( Naucz się rozmawiać BARDZO PROSZĘ bez przywoływania ludzi :) To jest bardzo niegrzeczne :(:))) Dla mnie wręcz lekceważące :(((( Dobranoc :))

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 00:04 | 23.02.2010

bardzo wygodne wyjaśnienie, ale nigdy nie uwierzę że jest tu ktoś na tyle nie kulturalny żeby obrażać rodzinę delikatnie mówiąc niezbyt popularnego usera sorry narcyzek ale od bajek tysiąca i jednej nocy była Szeherezada :)

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 23:43 | 22.02.2010

ale jakoś nie słyszałem tutaj żeby markoo tak skamlał jak ty " zajrzyjcie na moja strone zajrzyjcie nie chce byc anonimowy chce być gwiazdą chce być sławniejszy od Dody jestem dobry dla biednych pomagam bezdomnym to ja to ja wasz ulubieniec "

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 00:17 | 23.02.2010

nie no, sama przywołujesz x i innych, a mnie nie wolno, jest tu jakaś logika ?

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 00:29 | 23.02.2010

Nie odwracaj :)) Ja na takie chwyty jestem odporna :))) Przywołałam Ciebie do tylko ,nie ja wywołałam tą osobę :)) Mówimy między sobą,niech nikt nie podsłuchuje :))) Znają mnie z tej strony :)) Oj jaka ja jestem nieskromna a fe:(((

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 01:34 | 23.02.2010

Nie wiem co tu się stało, wiem tylko że jest tutaj za dużo polityki, przepychania ,złośliwych oskarżeń i dowcipów i komentarzy wobec biorących tutaj udział, taka jest natura ludzka,problemy zawsze będą od czasu do czasu , może gdybyście się więcej zajeli i skupili przy zdjęciach to może byłoby o wiele mniej problemów . Szkoda zwłaszcza Emskiego i Markoo bo byli wyjątkowymi fotografami. Myślałem że turystyka i fotografowanie było Waszym hobby ? przyszłość zależy od Was.

emska dołączył
22.02.2010

emska 04:50 | 23.02.2010

wlasnie problem jest w tym ze ja uwielbiam podroze i fotografowanie i gadanie o tym bez papy nadymania regulaminow i szwagrow.. na luzie i z usmiechem i tak bylo od lat a ze sa ludziki co maja inny poglad na to i koniecznie chce to male wodze pokazac ? to sie przekonalem dzisiaj rano a no coz inaczej nie bedzie tak jest ten swiat skonstruowany i hieny tez musza z czegos zyc i na tym bym zakonczyl z mojej strony a wlasciwie zakonczyla :-)) ten watek Zastanawia mnie tylko ze ta strona to w sumie idiotycznie skonstuowana ...umarl emski a jest go wszedzie pelno w komentarzach postach po zdjeciami na forum dyskusyjnym od lat ...ojj szwagry trzeba to przmyslec jak za jednym nacisnieciem guzika zmienic historie :-))

usunięty/nieznany 07:24 | 23.02.2010

bez urazy tkos ale porownanie swojej strony do strony markoo to nie fair - nie ma po prostu porownania, ty jedziesz nie w tej samej kategorii niestety. markoo podrozuj, I to podrozuje duzo, byl w tylu juz miejscach zenie wiem cyz bys byl w stanie zliczyc, jego strona to sama przyjemnosc do zagladania, nie dosc ze fotografie sa swietne to I zawartosc ciekawa... prosze cie nie porownuj swojej strony do podobnyc stron bo ay robisz ludziom przykrosc... jak pisalam, to nie ta liga... mozna pokazac czastke siebie bez wchodzenia w narcyzm. ja tz mam galerie internetowa na ktora tez wrzucam zdjecia z wlasna persona, ale tylko wtedy jak sa oblozone cala reszta fotek z danej podrozy. kolezanka zrobila mi w zeszle lato profesjonalna sesje zdjeciowa (do portfolio jej bylo potrzebne) I zdjecia choc piekne jeszcze nie ujrzaly swiatla dziennego, bo musialabym wtedy wrzucic caly album zadedykowany mi samej... jakos to dziwnie widze...

pisze tez bloga z podrozy, nie zawsze moze interesujaco, I na pewno ja sama jestem glowna postacia tam, ale blog jest publiczny I otwarty na zdrowa krytyke - to jest wlasnie to - jak cos dajesz publicznie to musisz byc gotowy na to ze nie kazdy sie z toba zgodzi - krytyka powinna byc budujaca... wiec zamiast odwracac kota ogonem I pisania ze ktos obrazil twoja rodzine, to moze zeksplorowalbys bardziej opcje taka zeby stronke ulepszyc zeby byla ciekawsza dla publiki do ktorej ja wystawiasz. widzisz, nie kazdego moze twoja sama osoba zainteresowac, tak jak nie wierze w to ze mialbym tyle odwiedzin na blogu gdybym ylko o sobie pisala, pobyt w afryce pomaga... wiec moze zbuduj swoja strone wokol jakichs ciekawychopowiesci - niekoniecznie z podrozy- codzienne zycie tez moze byc ciekawe jak tylko sie umie pokazac te ciekawe szczegoly... nie obrazaj sie, usuwajac zdjecia I strzelajac fochy tylko zaakceptuj zdrowa krytyke I moze po prostu cos zmien...

I prosze pomysl troszeczke zanim zaczniesz sie do kogokolwiek porownywac... bo z markoo to nie byl trafny strzal...

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 08:46 | 23.02.2010

A od fochów w tym całym zamieszaniu to jestem JA :)) Nawet wujcio bardzo lubi moje fochy ! :))) A co do porównywania ,nie wolno się porównywać z nikim(to jest tylko moje zdanie) ja wolę brać przykład (czasem zły):)))) Ale zawsze trzeba być sobą i mieć własne zdanie .Można rozmawiać o tym i jeżeli znajdą się argumenty słusznie obalające własne ,należy przyznać drugiej stronie rację :))

usunięty/nieznany 08:52 | 23.02.2010

hej barbitko ;))) no wszyscy stali bywalcy wiedza ze krolowa fochow jestes ty ;))) widac tkos wzial z ciebie przyklad ;)))

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 09:53 | 23.02.2010

Masz racje paulinqa daleko mi do markoo ale pisałem jego stronę bo sam wypowiadał się o mojej, ma świetne foty ale tez zdjęcia prywatne i nic w tym złego. Natomiat moja strona rodzinna nie była strona podroznicza i nie muszę na niej budować opowieści. Miała stanowić kronike rodzinnych wydarzeń, ale oczywiście dla was najważniejsze jest wyciąganie swoich wniosków i ujadanie pod rodzinnymi górami. To nie fair , ale ciężko się przed tym bronić wiec usunalem rodzinne fotki i być może zrobię kiedyś z tej fotogaleri jakieś portfolio na poziomie:) W każdym bądź razie dzięki za chyba pierwszy spokojniejszy głos tutaj :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 10:12 | 23.02.2010

Emski powinieneś admina klepac po pupci ze daje ci możliwość na powrót po Twoich chamerykanskich zagrywkach ad personam, a ty wciąż ujadasz, porownujesz innych do hien, szczurow czy buraków. To chyba z fotografia i podrozowaniem ma niewiele wspólnego ? Wychodzisz z założenia za znajomi ci wszystko wybacza a inni niech spadają bo ich kupą zaszczujemy. To się sprawdza jak widać, ale nie wciskaj kitu ze to robisz pierwszy raz, bo własnie archiwum na forum czy pod fotkami innych userow po tobie pozostało i gdyby ktokolwiek się wysil przed rzucaniem wyroków i poczytal trochę to by inaczej traktował Twoje hipokrytyczne wypowiedzi, nie tylko na mój temat. Tak naprawdę to nikt nie wue co się stało, bo nic się nie stało, nic nowego w każdym bądź razie, para prowokacyjnych fotek do tego obraźliwe komenty. Na żadnym portalu by coś takiego nie przeszło, a tu lament i posadzanie o stalinizm. Wrociles i zaczakes znów od czepiania się, ja będę ripostiwal i tak w kółko. Wiec jeżeli naprawdę tak lubisz globtroterke a nie paplanie, to się zajmij globtroterka a nie paplaniem.

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 09:58 | 23.02.2010

Tak samo jak nie fair było ruszenie innej str. prywatnej i włączenie jej do globa:( Nigdy wcześniej to się nie stało :(( Zacząłeś sam takie coś stosować i to jest skutek,my wszyscy tutaj darliśmy koty ze sobą :)) Ale zawsze sami zakańczaliśmy konflikty i trwało to max 2 dni :))

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 10:19 | 23.02.2010

Jeżeli ktoś podaje swoją stronę to chyba można na nią wejść i skomentować. Sam tego doswiadczylem. Ja po takich komentach usunalem skażone zdjęcia a inny pan zrobił lament na globie jak mogłem napisać ze nie podoba mi się jego nieostra podwodna fotka. To chyba nie powód do jakiejś wielkiej afery, chyba ze ktoś bardzo chce i nie ma innych argumentów .

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 10:52 | 23.02.2010

Tkos ,wszystko co robisz jest super ,jest sprawiedliwe,jest fajne,jest w najwspanialszym wydaniu :))) Tylko my tutaj jesteśmy nieqmaci i nic nie rozumiemy,nic nie widzimy,nie słyszymy,nie czytamy ,takie zwykłe prostaczki,po prostu banda prostaków się zebrała i komuś gdzieś coś kiedyś itd. Wiesz co mnie wnerwiło ,nie Ty ,ale ADMIN i chyba widział jak mnie wnerwić :))) I jakoś to wszystko mi pasuje do sposobu bycia i postępowania do jednej osoby :(( A jak znam siebie to bardzo rzadko mnie nos zawodzi,ale zawodzi czasem :((( Wiesz jakoś wszystko mi zaczyna pasować do siebie,ale jeszcze kilka puzzli brakuje mi :((( A wszystkiemu winna moja pamięć :((( A to co podał admin przy ukaraniu mnie ,to mnie rozśmieszyło ,dziecinada,ale sądzę że faktycznie admin ma alergię na muchomorki :((( Cieszyłam się z pały jaką mi kiedyś postawił :)) Zgadnij na czym ?:))) Ale żółtej kartki nie dał :(( Teraz drugi raz dostałam żółtą kartkę,pierwszą dostałam za Fox szczecin,za to że kazałam mu trzymać rączki na kołderce,ale admin jakoś dziwnie nie doczytał że wcześnie ta osoba porównała mnie do dzikiej świni w polu kukurydzy :((( Ja nie skarżyłam :((( Ala jak zdążyłam Ciebie poznać na tyle że chyba i tak tego nie odbierzesz po mojemu :((( Teraz ,unikałeś tego muchomorka i nic złego tam nie było,oprócz tego że kategoria portret i Tkoś ,tyle z mojej str. Ale i tak nie mam szans na to aby admin do tego się odniósł :((( Pewnie już sprawdzono mnie od A do Z i wiecie że nie musiałam się przyznawać kim jestem :))) Ale ja nie potrafię okłamywać lub robić sobie klona i ukrywać się:(( A co do tego co napisałeś na priva,nie ,nie obraziłam się ,ale nie mam ochoty z Tobą rozmawiać na priva ani gdzie indziej :(( Ja zawsze szanuję takie sprawy i nie rozdmuchuję i nie latam krzycząc co kto mi napisał :(((
Pozdrawiam i baw się dobrze :))

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 10:29 | 23.02.2010

Masz barbochu tendencje do używania kategorycznych słów zawsze, nigdy. Z tym zawsze jednak nie jest tak do końca bo banowanie czyichs kont chyba nie zdarza się tu pierwszy raz wiec ten stalinowski portal funkcjonuje na tych samych zasadach od lat. Które to już Twoje wcielenie? Poza tym obwinianue mnie za działania admina jest dziecinne i niesprawiedliwe. Zreszta sama usunelas swoje konto a nie admin z tego co wiadomo. W każdym bądź razie jeśli wrocilas mnie znów edukowac to jestem otwarty. Ale nie zapominaj tez o edukacji florystycznej która może być tutaj bardziej potrzebna, przynajmniej dla niektórych userow którzy to u Ciebie cenili. Tak jak zdjęcia ptaszkow naszego kolegi a nie jego personalne zaczepki.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 11:51 | 23.02.2010

skoro jest tak fajnie barboszka jak piszesz w tym poście to po co to całe nakręcanie afery i szczucie na mnie ? dlatego dalem tu swoja prywatna strone by kazdy mogl sobie poczytac kim jestem, co robie, gdzie mieszkam, czym sie interesuje, by te glupie domysly i oskarzenia ze jestem adminem lub jego rodzina sie rozwialy... ale jak widac wielu wykorzystalo to do niecnych celow, nakreceni nie przeze mnie, bo tak naprawde niewielu wie co się stalo, tylko przez efekt domina lojalnosci... dlatego nie ma do nikogo żalu, ale uważam że nie tak powinno sie wyjasniac takie sprawy... i wydawalo mi się, że ty tez tak uważasz...

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 11:56 | 23.02.2010

czy ja cie kiedy do czegos porównywalem tak jak ten fox czy emski mnie ? wiec skad ta agresja i nieuzasadniony rewanżyzm u ciebie, chciałaś mnie ukarac za działania admina ktory uznal twoje fochy za niezgodne z regulaminem ? albo wojujesz z adminem, albo ze mna, wiesz kim jestes, moze bedzie okazja sie poznac osobiscie, na mojej stronie jest do mnie telefon, mail jesli ktos ma dobre intencje niech zadzwoni napisze maila, a nie szczuje, pluje, wyzywa i podejrzewa... ja tego nie robilem i dobrze o tym wiesz :(

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 10:34 | 23.02.2010

daj spokój narcyzek przestań wałkować ten temat bo stał się już nudny, większość ma już wyrobione o tobie zdanie, A co do klepania admina po pupci to wystarczy że ty to robisz nie zachęcaj do tego innych bo ci zrobią konkurencję i co ty biedaku wtedy zrobisz ?

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 11:04 | 23.02.2010

Tkos ze mną mówisz o mnie lub o sobie ,jeżeli jakaś osoba mnie poprosi aby pomóc rozwiązać spór ,chętnie to uczynię,ale nie agresją tylko rozmową :))

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 11:18 | 23.02.2010

Ja tu śpię a normalnie moja strona z galerią się promuje :) jeszcze trochę i też pomyślę o reklamach na stronie bo się oglądalność podniosła :)
Hej Takos ! jeśli Twoja strona była stroną rodzinną a nie podróżniczą to dlaczego pod wpływem dwóch osób kasujesz zdjęcia, wstydzisz się czegoś ? Mniej jaja i broń swego tak jak to potrafisz najbardziej. Jak Ktoś powie że moja córka mu się nie podoba to mam jej zdjęcia wykasować. Helooo !
Jest to moje i wara jeśli się komuś nie podoba. Wiesz masz problem ze sobą, z jednej strony szczekasz cały czas że będziesz się tu bronił za wszelką cenę i odpierał ataki, z drugiej strony wstydzisz się sam siebie.
Heloooo !
Zapomniałem oglądając filmiki na YouTube że takos lubi uwielbia Destrukcje !!! Co mówi o tym słownik :
Destrukcja - rozkład, zniszczenie; rozpad. destrukcyjny niszczący, rujnujący, rozkładowy. destrukty papiery przeznaczone do zniszczenia....
Czy o to chodzi ci w tym portalu ?

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 11:30 | 23.02.2010

nie markoo, nie o to chodzi w tym portalu...ale sam usunales stad cala galerie a przeciez w ogole nie mielismy ze soba zadnej wymiany zdan przedtem, wiec co z twoimi jajami, jesli tak cie interesują moje?...znajac swoich kolegow powinienes wiedziec ze nie moga zyc bez globa i tu wroca, wiec po co ta panika? zdjecia rodzinne usunalem, nie dlatego ze ktos napisal ze mu sie moja corka nie podoba, tylko dlatego ze nagle pojawily sie tam mniej delikatne komenty i ty ataku histeria jaka tu zaczeliscie napedzac niepotrzebnie zaczeło sie to przenosic na moje prywatne strony...po co ? skoro glob jest dla wielu spluwaczkom niech tutaj na mnie pluje , a nie tam, pozdrawiam markoo i dzieki za zainteresowanie

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 11:06 | 23.02.2010

Niko a ja Ci powiem że wolałam Cichego :))) Zwłaszcza za to CICHY !! :)))))

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 11:51 | 23.02.2010

Usunięcie moich zdjęć , było trochę na znak protestu , bałaganu , ubliżania innym . Nie chcę w tym uczestniczyć w żaden sposób, Byłem tu trochę i miło to wspominam. Rozglądam się za nowym miejscem, portalem bardziej przyjaznym. Różnice zdań są wszędzie, i bardzo dobrze, bo było by nudno. Jesteśmy dorośli każdy z nas ma swoją osobowość, każdy z nas jest inny i to jest piękne. Jeśli na tym portalu coś mi nie pasowało po prostu omijałem, czasami były to fotki, komentarze, rozmowy - nie próbowałem tego nakierować na mój tok myślenia. Wszystko ma jednak swoje granice jeśli mam omijać wszystko to zadaję sobie pytanie po co tu być ? Wyrzuciłem fotki ale moje konto jeszcze tu jest. Dlaczego ? ze względu na ludzi i tyle

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 11:52 | 23.02.2010

Mówisz barboszka i masz będę Cichy !!! :)) Już uCichnę :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 11:09 | 23.02.2010

i tego się trzymajmy oboje :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 12:52 | 23.02.2010

markoo, ja nikomu nie ubliżałem, to mi ubliżano i to jest ta delikatna różnica, ale w tym zgiełku tego nie widać, i właśnie o to tu chodziło, by to przykryć i odwrócić kota ogonem :(

emska dołączył
22.02.2010

emska 14:51 | 23.02.2010

marko, "Wyrzuciłem fotki ale moje konto jeszcze tu jest. Dlaczego ? ze względu na ludzi i tyle " i taka byla moja idea ale szwagrom to nie wystarczylo i jeszcze trzeba bylo mnie wyrzucic osobiscie no ale jak sie przepisuje historie od nowa to rzecz naturalna :-))

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 11:40 | 23.02.2010

a jesli chodzi o performance destrukcja sztuki - to wiekszosc uczestnikow jakos potrafila zrozumiec ze chodzi o to zeby bronic sie przed degradacja sztuki i jej niszczeniem przez innych, np. twórców Galerii handlowych. Zauwazylem to jednak zjawisko, nie nowe zresztą, że lepiej słuchac jak złodziej w swej przebiegłosci przyłapany na gorącym uczynku krzyczy "Złodziej" wskazując na kogos innego palcem, a wszyscy zaczynaja gonic tamtego, ktory nie wiadomo czemu zaczyna uciekać... tak jak wszyscy sie wstydzą w pokoju w ktoryms ktos pusci bąka... zwykla socjologia, ktorej wielu stało się tutaj ofiarą :) Ale uwierzcie nie mam do nikogo żalu i pretensji, bo tak naprawde sie nie znamy, wiec jak ktos lubi ujadac niech ujada dalej, a ja bedę ripostował i bedziemy się tak bawic w kółko dopoki się komuś nie znudzi...Choc wolalbym poswiecic wiecej czasu na podziwianie takich fotek jak ma markoo, pozdrawiam

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 12:06 | 23.02.2010

Tkos powiedziałeś to do wszystkich (wolę się wytłumaczyć dlaczego się odezwałam) więc przeczytaj to co napisałeś ,jakie to jest przykre ,bo ja wyczytałam w tym (przełożę na swoje babskie rozumowanie) że będziesz walczył aż będziemy mieli wszyscy dość i polegniemy w boju ? Dlaczego my wszyscy mamy tobie ulec ? Dlaczego ty nam nie chcesz,nie mam na myśli że masz odejść ,tylko dlaczego nie ustąpisz z ripostami ? Jak znam życie to chyba byłoby lepsze rozwiązanie,zobaczyłeś tu już pewne rzeczy,że nawet wrogowie (nie prawda) idą w jednym szeregu :))

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 12:53 | 23.02.2010

Jacy to awanturnicy zostali usunieci z innych portali?
Ilu ich tu jest? Mozesz podac przyklady, czy to nastepne twoje halucynacje?
Zalosnie to wyglada, jak nawet teraz kleisz sie do barbocha i emskiej, mimo ze na kazdym kroku opedzaja sie od ciebie jak od muchy. Nic nie widzisz? Nic nie czujesz? Nikt tu nie zwiera szeregow zeby walczys z toba, za duze masz mniemanie o sobie. Jesli wiele osob ma cie dosc nie znaczy to ze "zwierają zasilają szeregi w lojalnej walce". Jesli emska powie ze snieg jest bialy, ja powiem to samo i barboch tez, czy to znaczy ze zwieramy szeregi i mamy takie same poglady? Mogles tu zrobic duzo pozytecznych rzeczy ale za berdzo zaczales sie rozpychac rekami i wywyzszac. Nikt cie stad nie wyrzuca, ale tez nikt nie lubi takiego panoszenia sie.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 12:23 | 23.02.2010

może masz rację Qmo, socjologia to potwierdza, że jak sie zaczyna zabawa huzia na Józia to i okrutnych wikingów się na pomoc wzywa... inni zwierają zasilają szeregi w lojalnej walce... a jeszcze inni się podłączają licząc, że jest szansa ze to nie oni będą najgorsi i jak będą naskakiwac na tego kto jest teraz na tapecie, to sami sie wybielą... trochę to żałosne, ale tak jest w życiu, a glob to nic innego... wiem też że swoje miejsce znalazło tu wielu awanturników, ktorzy zostali usunięci z innych portali... nie potrafia jednak docenić tej tolerancji jaka ich tu spotyka... A jesli chodzi o riposty, to uwazam, ze są osoby z ktorymi bede zawsze polemizowal, a z innymi wiem, ze nie warto, bo ich celem nie jest wyjasnianie, edukacja czy wzajemne poznanie, zrozumienie, tylko zwykła agresja... z Tobą, mimo wszystko, barboszka uważam że warto dyskutowac bo dałaś mi się poznać nie tylko z tej ciemniejszej strony :)

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 12:49 | 23.02.2010

a największym awanturnikiem jesteś Ty i rzeczywiście znalazłaeś tu ostoje spokoju , bo admin Cię toleruje, jak żadnego innego! i właśnie chyba nie potrafisz docenić tej tolerancji jaka Cię tu spotkała ze strony admina, ja swoją drogą tez tego nie potrafię pojąć dlaczego Ty za to ciągłe podjudzanie nie dostałeś jeszcze zółtej kartki. Agresja jest chyba Twoim celem , bo na każde jedno słowo masz 100 swoich i to zawsze takich, które obracają kota ogonem w przewiną stronę i prowokują innych. Ja pozostanę na ciemnej stronie (w twoim wyobrażeniu) i nie zamierzam z wroga robić sobie przyjaciela, wolę prawdziwych przyjaciół, którzy od początku nimi byli i zawsze byli fair wobec mnie. Na tym polega przyjaźń, a dogadywanie się z prowokatorami zostawię innym.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 12:58 | 23.02.2010

Uważam że jesteś zła marianno nie na mnie, tylko na siebie za tą twoją ciemną stronę, o której sam pisałas jakby się usprawiedliwiając... nie mam do ciebie żalu za to co kiedyś było... zwykłe babskie fochy :( .... ale po co to ciągniesz i nakręcasz innych ? zemsta to chyba ciemna strona mocy ?

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 12:57 | 23.02.2010

Zalosnie to wyglada, jak nawet teraz kleisz sie do barbocha i emskiej, mimo ze na kazdym kroku opedzaja sie od ciebie jak od muchy. Nic nie widzisz? Nic nie czujesz? Nikt tu nie zwiera szeregow zeby walczys z toba, za duze masz mniemanie o sobie. Jesli wiele osob ma cie dosc nie znaczy to ze "zwierają zasilają szeregi w lojalnej walce". Jesli emska powie ze snieg jest bialy, ja powiem to samo i barboch tez, czy to znaczy ze zwieramy szeregi i mamy takie same poglady? Mogles tu zrobic duzo pozytecznych rzeczy ale za berdzo zaczales sie rozpychac rekami i wywyzszac. Nikt cie stad nie wyrzuca, ale tez nikt nie lubi takiego panoszenia sie.

(do Admina)
Co jest z tymi wpisami w tym watku, dlaczego nie ukazuja sie chronologicznie, tylko sa umieszczane na chybil trafil? Trudno sie polapac

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 13:10 | 23.02.2010

no wlaśnie, będziesz gadał i gadał , bo to zawsze ty musisz mieć ostatnie zdanie, oczywiście jak napisałam Twoja metoda polega zawsze na odbijaniu piłeczki, to nie Ty masz problem, zawsze ta druga strona. za kolejne analizy mojego zachowania, pseudo psychologiczne dziękuję, w tym zawsze można na ciebie liczyć. wypunktujesz nas wszystkich, można się ubawić! :))) nie jestem o nic na siebie zła, przeciwnie, utwierdziłeś mnie w przekonaniu, ze miałam rację! jak już barbi wcześniej napisała, całe szczęście, ze sie tu zjawiłes i nasz nawracasz, wskazujesz nam nasze błędy i rozszyfrowujesz nasze czarne charaktery. co byś my głupi maluczcy bez ciebie zrobili? błądzili w ciemnościach, ale ty nasz oświecasz z wyżyn swojej mądrości!! nauczycielu!! ....nawet z ewe się tu zgadzam. ma racje w tym co do ciebie pisze, ale do ciebie nic nie dociera, to my wszyscy głupi jesteśmy:(((...

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:02 | 23.02.2010

wiesz co ewe, nawet takiego kontrowersyjnego usera jak ty jestem w stanie zatolerowac, ale zajmij sie stawianiem tych jedynek, a nie pouczaniem innych, bo autorytetem w tej dziedzinie nawet na tym globie to chyba nie jestes?

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 13:07 | 23.02.2010

No oczywiście wszyscy są źli to na siebie to na admina tylko ty jesteś czysty jak łza, a jeśli chodzi o ścisłość to najmniej w tych wątkach widziałem wypowiedzi Marianki to jak to się ma do tego że to ona wszystko nakręca? Swoim milczeniem? Tak właśnie wygląda rozmowa z tobą a później masz pretensje że na ciebie ktoś naskakuje ale ty nie przyjmujesz żadnych argumentów wszystko jak grochem o ścianę.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:09 | 23.02.2010

kto jest autorem tego wątku i paru stronniczych postów pod nim?

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 13:11 | 23.02.2010

I jeszcze jedna znamienna rzecz odpowiadasz tylko na te pytania które są ci na rękę. A możesz odpowiedzieć na pytanie skoro powtarzasz w kółko że np. ja mam się nie wypowiadać bo nie jestem tu żadnym autorytetem widzę że ewe to samo to może wyjaśnisz jakim ty jesteś autorytetem żeby zabierać głos w prawie każdej sprawie ?

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:08 | 23.02.2010

nie opędzają się tylko na każdym kroku mnie przywołują, tak mnie polubili :)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:12 | 23.02.2010

ewe jestes dobrym szpiegiem, wysledzilas moje rodzinne fotki na stronie ktora podalem w profilu globa... napewno to tez wysledzisz... masz nową zabawę :)

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 13:06 | 23.02.2010

Oczywiscie Najwyszym Autorytetem jestes Ty, ale nie odpowiedziales kto zostal wyrzucony z innego forum i tutaj dziala. Jak stawiasz jakies zarzuty, to wyjasnij.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 13:11 | 23.02.2010

ja jestem autorem paru!! ale ty tkos autorem co drugiego!!! :D

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 13:14 | 23.02.2010

Ok z wątkiem zgoda ale porównaj sobie np. moją aktywność w polemice z tobą. To dlaczego nie ja nakrencam wszystko lub inni bardziej aktywni userzy a akurat Marianka bardzo mnie to ciekawi bo wydaje mi się że ona w aż za bardzo kulturalny sposób prowadzi tą rozmowę ( i napomina innych niesfornych :)))

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 13:15 | 23.02.2010

sprawy , których podziękowania dotyczyły na szczęscie się rozwiązały, ale ty dalej w swoim powołaniu nawracasz nas wszystkich... to dawaj dalej, słuchamy!

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 13:14 | 23.02.2010

Powtarzam pytanie:

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:13 | 23.02.2010

bo w tytule sa do mnie podziekowania i kazdy post mnie dotyczy..

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 13:22 | 23.02.2010

Tkos ,ja naprawdę jestem cierpliwa i uwierz mi na słowo nie należę do typu pieniaczy. Ale chyba źle zrobiłam logując się :(( Bo ja lubię pogadać,posłuchać,ale jeżeli cały tabun ludzików mi coś sugeruje to chociaż staram się pomyśleć czy czasem oni nie mają racji i nigdy nie nastawiam się że ja mam rację :((( No to do usłyszenia jak się coś rozstrzygnie ,szkoda mojego czasu i zdrowia :(((

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 13:19 | 23.02.2010

no proszę czy możesz odpowiedzieć na nasze pytania będzie łatwiejszy dialog a co do szpiegowania to nikt tego nie musiał robić gdyż sam nas na tą stronę kierowałeś z uporem maniaka

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:32 | 23.02.2010

nie mam zamiaru tracić więcej czasu na czcze pogaduchy, wole oglądać fotki i czytać relacje z podróży... ci co lubią wyzywać i pluć niech tu sobie plują dalej, ale jesli to będą wciąż te same osoby to co miałem do nich do powiedzenia to można przeczytac powyżej, nie ma sensu sie powtarzać, bywajcie

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 13:30 | 23.02.2010

Jeszcze przepraszam że coś dołożę :(( Tkos jest skala ocen 1-5 której ja nie jestem zwolennikiem,ale nie obrażam się jak mi Ewka walnie 3 a przy 2 to ona wie że musi mi napisać za co i tak jest,a że ona jest leniem ,to nie stawia mi 2:)) Co się porobiło w galerii ? :(((( Ewka jakoś to próbuje doprowadzić do ładu ,ale i tak nic z tego bo wychodzi że jest złośliwa ! :(( Ewka szkoda czasu !! Niestety, Tkos jest nastawiony na "JA MAM RACJĘ" I musimy wszyscy ogłuchnąć i zamilknąć,chyba tylko klik,klik,klik

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 13:39 | 23.02.2010

ok jeżeli tak chcesz to proszę kończmy tą rozmowę ty nie doczepiaj się do nikogo a myślę że reszta też nie będzie tęskniła za polemiką z tobą - ela alekaa :)

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 13:42 | 23.02.2010

Widzisz ,zobaczyłam wątek w którym to masz pretensję do kogoś o oceny ,no więc wyraziłam swoją opinię o tym,dlaczego Ewce zabronić ,skoro jest taka skala ? Każdy ocenia tak jak uważa :)) Bo ma pełne prawo. Widzisz nie raz ja ją pogoniłam,ona mi język pokazała i sprawa cichła :))) A Ty chcesz wszystkich pod siebie podporządkować :((( Żałosne :((( Idę do garnków bo wyłapię od lubego,oj nawet by nie było co ze ściany zdrapywać :(((( :))))))

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 13:46 | 23.02.2010

Przeginasz tkos. Myslisz ze jak ty oceniasz podwojnie to barboch i emska tez to beda robic? Za taka insynuacje ja na miejscu barbocha naplula bym ci w ...
Z innego portalu cie wyrzucili, bo cie mieli dosc to teraz tutaj sie wyzywasz.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:36 | 23.02.2010

czyli ocenianie przez setki userów w galerii to tez moja wina? moze zatem pomozesz barbi w swoim nowym wcieleniu posłanniczce ewe w przywroceniu tam porzadku ? moze zaczniecie od moich fotek, tyle jest jeszcze nie ocenionych, a w nowym wcieleniu to mozna nawet ocenic to samo foto drugi raz ...

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 18:11 | 23.02.2010

ewe nie wyrzucili mnie z żadnego portalu i nie ukrywam że korzystam nadal z kilku bo mają inne opcje i mozliwości...na przykład mozna na nich bez problemu umieszczac fotki w gronie przyjaciół podczas podróży co tutaj jest źle widziane... ale glob też ma wiele zalet, o których wiele razy pisałem i dla tego tutaj jestem

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 14:08 | 23.02.2010

Jesteś bardzo niegrzeczny :)) Ale na mnie to dalej nie działa :)) Bo mnie tutaj znają z moich zasad ,nigdy nie oceniałam mimo mojego 4 wcielenia obojętnie której fotki kilka razy ,może przez nieuwagę gdzieś się coś by znalazło :) Ale nie sądzę :)) I jakoś nie OK z Twojej str. takie coś mi podpowiadać :(( Nawet nie oceniałam raczej fotek które były dodane przed moim wejściem na globa :))) Ja mam swoje zasady i staram się przestrzegać :)))

emska dołączył
22.02.2010

emska 14:44 | 23.02.2010

ty ssssss od klepania szwagra po dupie to jest tu specjalisa a ja stad nigdy nie wychodzilem ku rozczarowaniu braci K szwagrow grupowych :-))

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 15:09 | 23.02.2010

Och :(( Wiecie co ,teraz dopiero doczytałam :(( Ale tak to jest jak się kilka rzeczy na raz robi :(( :)) Tkos Twoje słowa "dałaś się poznać nie tylko z tej ciemniej str." Oświadczam Ci że z ciemnej str.poznała mnie tu jedna osoba ,która ??? To jest sprawa tylko pomiędzy mną a tą osobą :)) Jeżeli jest ktoś,kto ma do mnie jakieś pretensje lub żale .Zawsze jestem otwarta na rozmowę :))) Tak jak gdzieś tam napisałam nie jesteś tu po to abym Ciebie lubiła lub wroga w Tobie widziała :)) Wlazłeś tu tak jak ja,ale chyba cel naszego przebywania tutaj jest diametralnie inny .Ja nie widzę w ludziach na starcie wrogów,lub jak kto woli skakać na drabinę i się piąć po szczeblach z głów :((( Chyba inne mamy podejście do różnych spraw i bardzo dobrze że tak jest :)) Ale gdzieś jest środek a z Tobą jest niemożliwy do ustalenia :(((

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 15:32 | 23.02.2010

Oj ty ch.... zbolaly. Dopiero teraz zauwazylam ze napisales jakobym wysledzila twoja rodzine. Po pierwsze nie wysledzilam, tylko ty sam ciagle sie wpraszales zebysmy tam zagladali. Po drugie byly tam katalogi ze zdjeciami typu: moja rodzina, rodzina zony, rodzina rodziny zony, rodzina cioci, wujka itp, ale nawet tam nie zagladalam, bo rodzina to rzecz swieta i nie mozna rodziny mieszac do wystepkow jednego jej czlonka. Zreszta co twoja rodzina jest winna, moge jej najwyzej wspolczoc. Oni cie musza znosic caly dzien, a my sobie mozemy w kazdej chwli kliknac na inna strone. Podalam linki tylko do 2 stron z TWOIMI zdjeciami gdzie prezentowales SWOJE WLASNE wdzieki. Nie bylo tam ZADNEJ rodziny. Nie zycze sobie wiecej takiego obrazania mnie.

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 16:04 | 23.02.2010

Oto niektóre nieprawdziwe oskarżenia
1. Obrażanie rodziny narcyzka
2. Trucie psa (wystarczy że ty mu trujesz to jest biedny)
3. pomówienie ze niektórych userów wywalili z innych portali i tu mogą sie wyżywać na biednym narcyzku
4. Śledzenie jego rodziny
itp. itd.
Nic nie potwierdzone dowodami czyli wniosek nasuwa się sam notoryczny kłamca i mitoman o zapędach paranoidalnych sorry mój mały ale sam się nam w takim świetle przedstawiłeś :(

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 16:34 | 23.02.2010

Ewka,gdyby była możliwa ocena ekspresji wypowiedzi na tym forum to postawił bym Tobie 10 punktów(na 5 możliwych).Gratulacje!!Z tej strony Ciebie nie znałem.Gdybyś jeszcze była taka wylewna przy zdjęciach które surowo oceniasz.

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 16:40 | 23.02.2010

Widzisz mario-mil, ewka na co dzien spokojna, nie wadzi nikomu, ale z ewka lepiej nie zadzierac, bo nie da sobie w kasza dmuchac :)

emska dołączył
22.02.2010

emska 16:39 | 23.02.2010

a ja myslalem milus ze to cham emski wylecial za chamskie wypowiedzi ? to w koncu ustal ze szwagrami kto jest bardziej chamski tutaj ? :-)))

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 17:08 | 23.02.2010

Tutaj na Globie można sobie używać do woli,jak się wyleci jako mężczyzna to wraca się po operacji płci.Ewka wrócisz jako Adam1977?

emska dołączył
22.02.2010

emska 17:40 | 23.02.2010

ja tu widze jednego tylko ktory uzywa sobie na kazdym kto mu stanie na drodze a nie daj Boze wypowie sie na temat krzywizny horyzontu na jego zdjeciu, koniec wylatuje z globa taka doskaonalosc jest ten nasz odnowiciel :-))

usunięty/nieznany 17:10 | 23.02.2010

he he he widzę, że nerwy ponoszą.... a swoją drogą Marianko nie wiedziałem, że jesteś po ciemnej stronie mocy :):):) So... Let the Force be with you :):):)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 18:21 | 23.02.2010

emski - mistrzu niedościgniony, wiecznie lamentujący nad jedynym komentarzem pod swoją marną fotką podwodną, przyjmij do wiadomości, że z moim narcyzmem do poziomu twojego naprawdę mi daleko, ale uczeń ze mnie pilny i jak dalej mi będziesz poświęcał tyle uwagi wraz ze swoją świtą, to całkowicie cię przyćmię i co wtedy, znowu jakaś sztuczna awanturka by się przydała :)

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 17:40 | 23.02.2010

:))) Mike patrz, kazdy może poznać swoją nową twarz, ja też nie wiedziałam, ale na polecenie mistrza, siedziałm wczoraj cały dzień przed lustrem szukając ciemnej strony swojej mocy;))
"Każdy jeden Jedi jest teraz wrogiem republiki";)))

usunięty/nieznany 17:49 | 23.02.2010

to ma mistrz na Tobą władzę - cała noc przed lustrem szukając ..... Swoją drogą się zabawa zrobiła jakich dawno nie było ... od czasów teddiego i debiutu AMKB he he he :):)

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 17:56 | 23.02.2010

wiesz mistrz to mistrz ma władze nad wszystkimi!:)) przede wszystkim nauczyciel!!;))

emska dołączył
22.02.2010

emska 18:20 | 23.02.2010

czyli Mistrz i Marainna moze Bulhakow sie pomylil :-))

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 18:28 | 23.02.2010

ewe wczśniej pisałaś jakoby były tam tylko moje zdjęcia w róznych pozycjach, a teraz przyznajesz że także zdjecia mojej rodziny, cioci, wujkow, kuzynów...dobrze ją prześledziłaś jak widać, w przeciwieństwie do innych którzy zauważyli tylko moje zdjęcia a innych nie... Niejaki Niko nawet nie zauwazyl calego katalogu ze zdjeciami mojego psa, ktorego nie omieszkał tutaj swoimi trujacymi komentami przyprawic o czkawkę... ledwo go odratowałem :) niestety tak jak z agresorem Niko, tak z tobą ewe kończę rozmowę... niestety nie ten poziom... szkoda bo zaczynałem cię tolerować i wręcz starać zrozumieć, ale się pomyliłem co do ciebie, przepraszam

usunięty/nieznany 18:35 | 23.02.2010

Emska ... co Ty Mariannie życzysz... a swoją drogą to po ukrainsku ten tytuł brzmi fantastycznie: Майстер і Маргарита (Majster i Margarita)
jaki majster to już wiemy - a margaita..... tu jednak musiało chodzić o drina.. i to nie jednego :):)

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 18:33 | 23.02.2010

o jaka szkoda, ze to już koniec rozmowy:(( bo juz myślałam, ze teraz będziemy omawiać szczegóły tej strony www....aj  jaj.. duza strata

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 18:49 | 23.02.2010

Drogi tkosie, widać juz drzenie reki w twoich odpowiedziach, nie jestes juz tak butny jak jeszcze pare godzin temu, ale nadal idziesz w zaparte. Nie wiem, czy byly na twojej stronie zdjecia twojej rodziny, ale w szkole podstawowej nauczylam sie czytac po polsku i na twojej stronie zobaczylam odnosniki do innych podstron. M in : zdjecia zony, rodziny zony itp itd. Umiem czytac i przeczytalam ze sa tam zdjecia. Chwyc moco w obie rece monitor zeby ci nie drzal i przeczytaj co juz wczesniej napisalam: NIE WCHODZILAM NA TE PODSTRONY. Do tej pory zakladalam ze masz jakie takie wyksztalcenie i wiesz piszesz. Jak piszesz zeby tu kliknac aby zobaczyc zdjecia rodziny, to widocznie tak jest. Staralam sie to wytlumaczyc ci najlepiej jak potrafilam "łopatologicznie". Zrozumiales, czy mam szukac jeszcze innego sposobu tlumaczenia? Zanim cos komus zarzucisz, przeczytaj najpierw o co chodzi.

tkos dołączył
29.11.2009

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 19:28 | 23.02.2010

Globtroteska brać :))) jak ja Was lubie ;)))

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 20:03 | 23.02.2010

Bea masz rację !! Jak takie coś nie lubić ? :)))) Qrka wodna ,jakie to jest słodkie !!! Jak fajnie się człek czuje i wie że jest między swymi :)))))

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 20:55 | 23.02.2010

No ja taka już jestem i inna nie będę ! W ulubionych mam naszego szanownego co porządku tu pilnuje ADMINA .I co tam luknę ,to widzę napis
USUŃ a za napisem no owa panująca nam osoba .I tak przez przypadek ,przyszło mi do głowy ,dlaczego to nie można usunąć ale w większym wymiarze ?? Nie ADMINA !!! Ale np ktosia ,innego ? :))) Literówki nie zrobiłam ?? Nie wszystko jest OK :))))

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 00:31 | 24.02.2010

Przeczytałem tutaj kilka komentarzy ,doszedłem do jednego wniosku ,te wasze widowisko wygląda jak przedszkole i zachowujecie się jak małe dzieci grające w piłkę,piłka się odbija od jednej ściany w drugą lub zebranie szlachty w 15 wieku tylko wyników nie widać,czy może ktoś mi powiedzieć co to ma wspólnego ze zdjęciami , regulamin również jest prosty, problemy są od Was kilku których nie interesuje turystyka lub zdjęcia a tylko plotki.

mario-mil dołączył
21.10.2008

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 08:41 | 24.02.2010

Moze i masz racje kaczma ze nie interesuje nas "turystyka". Nazwa "globtroter" przyciaga globtroterow i podroznikow a ci maja inne zainteresowania niz turysci. Turysci maja wiele innych miejsc w sieci gdzie moga sie wyzyc a globtroterzy tylko to jedno, niestety. I takie konflikty jak byly tak i beda. Ale nie masz racji ze nie interesuja nas zdjecia. Interesuja nas zdjecia ktore cos mowia o odwiedzanych miejscach i sa ciekawe. Ale niestety taki gina w zalewie sieczki masowo przysylanej przez roznych aaa.Polska.Ukraina.Rumunia, ilonki, bardotki czy ś.p. teddego.

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 08:45 | 24.02.2010

A co do regulaminu, to moze jest i prosty, ale skoro nie jest przestrzegany przez Admina, to trudno sie dziwic ze uzytkownicy tez go maja gdzies. Przyklad idzie z gory :(

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 09:24 | 24.02.2010

Ewka szkoda zdrowia !! To już wszystko tyle razy było mówione,że wszyscy są tu mile widziani i fajnie że dochodzą ,ale niech spróbują wszystkie fotki obejrzeć,może coś napisać ? Większość nowych wchodząc nic nie odzywa się tylko ładuje "rolkę" po zwróceniu uwagi ,nadymają się jak balony i czekają na pochwały ,tyle razy to było przerabiane że szkoda zdrowia a najgorsza część to Ci którzy obrażają się za słabe oceny i brak komentarzy.nie mogą zrozumieć lub nie chcą że pokazywanie 3-4 fotek jednego miejsca jest bez sensu i nikt za nich nie będzie robił selekcji . A brak moderatora to podstawowa zaraza ? Może nie,może to + ale ludziska sami powinni też zacząć myśleć. Ale cóż pieniactwo polskie tutaj też daje się we znaki :((( Nigdy tu nie było spokoju,zawsze ktoś był "pokrzywdzony" i tak będzie :(((

usunięty/nieznany 09:50 | 24.02.2010

wyjątkowo się ostatnio zgadzam z Ewe....

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 11:52 | 24.02.2010

A ja myśle pozytywnie i uważam ze jak się tu wszyscy frustraci nawyzywali, naujadali, wypluli to przez jakiś czas będzie z nimi spokój i pod zdjęciami może zaczną się komenty na temat :)

usunięty/nieznany 12:18 | 24.02.2010

haha, tez sie jakos wyjatkowo z Ewe ostatnio zgadzam ;) a jednak kryzys jednoczy ;)

co do ujadajacych frusratow to mam nadzieje ze ci wreszcie pojma ze to nie tedy droga I zmienia troche ton... choc pewnie to I tak bedzie grochem o sciane. najprosciej tylko niektorym wtracic swoje trzy grosze o tym ze tu aby awantury... tyle tylko ze mozna takim awanturom zapobiec... chyba w tym sek... nie powinno bylo do takiej wymiany zdan dojsc... niestety nie sadze zeby frustraci najwieksi sie lekcji nauczyli wiec aby patrzec a bedzie jakas nowa draka... coz, takie oto zycie globtrotera, nie zawsze uslane rozami, ale jak jest problem to trzeba sie jednoczyc w slusznej sprawie.
buziaki

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:19 | 24.02.2010

masz rację paulinqa, niektórym jednak nigdy nie będzie dość i kto lubi prowokować ten nadal to będzie robił, wystarczyło zajrzeć wczoraj i dziś do galerii, jakoś mało tam tej globtroterki o ktorej piszesz, a cały czas personalne zaczepki, ale z racji że to twoi znajomi to tego nie chcesz zauważyć :(

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 13:44 | 24.02.2010

Tkos a co by się stało gdybyś tego nie dodał ? :(( Widzisz tutaj zostało udowodnione że "wrogowie" idą razem,bo widocznie jest taka potrzeba aby,były pozytywne i negatywne :)) Tylko bardzo proszę ,zastanów się do której z tych grup Ty należysz ? W kurniku znalazły się osoby z całkiem innymi poglądami,sposobami rozmowy,charakterami,pochodzeniem ,stanem posiadania,wykształceniem itd.wiemy o sobie prawie wszystko.Druga grupa,nie to nie jest grupa to są inni globowicze którzy też się bawią,tak czy inaczej.Raz jest draka,raz jest śmiech innym razem podpowiedź,to znowu nerwy na qmoszkę bo kwiatkami wali :)) I to wszystko jakoś tam funkcjonuje i w czasie większego zagrożenia się jednoczy :))) Czy Ty takim wpisem możesz być przez wszystkich zaakceptowany,skoro non stop coś gdzieś wytykasz,udowadniasz .Dla mnie to jest pokazanie wszystkich ze złej str.może spróbuj inaczej,pokaż nasze(wszystkich) dobre str.jeżeli uważasz że ich nie mamy to spróbuj ich poszukać :))) POZDRAWIAM :))

usunięty/nieznany 14:35 | 24.02.2010

Kochani - po co się dajecie prowokować... .. najlepszą drogą na takie próby judzenia jest ignorowanie .... tego typu ptaszki uwielbiają siać ferment i wzbudzać zainteresowanie... nie ma dla nich nic bardziej bolesnego jak niezauwżanie ich "wysiłków" Tak samo się dawaliśmy prowokować amkb, teddym czy innym ..... poiwetrze ... a z powietrzem nikt normalny nie dyskutuje

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 14:47 | 24.02.2010

Wujcio ,trzeba troszkę spróbować coś jemu uzmysłowić :)) Ale wiesz że ja miałam zawsze pomysły ? :)))) teraz jestem najlepszym operatorem słuchawek:)) Tylko muszę jeszcze dodać 9 fotek z zablokowanym ocenianiem i jestem QL :))))))))))))))))))))))))))))

usunięty/nieznany 15:07 | 24.02.2010

Barbi - e tam uzmysławiać - powiedz szczerze że Ty się dobrze czujesz w ringu słownym :):) Fighting -it's fantastic :):):) co ?

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 15:09 | 24.02.2010

Wujcio normalnie 2X podstawówka i też byś potrafił !!! Program dokładnie przerobiłam :))))

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 17:33 | 24.02.2010

Trzeba bylo barbochu siedziec cicho. Teraz jak podalas ten przepis, to zaraz znajda nasladowcy i juz nie bedziesz najlepsza:)
Ale nie zawsze tak bylo z tymi ocenami. Jeszcze rok temu srednia to byla srednia. Jak klony komus zanizyly ocene, mozna bylo skasowac zdjecie i wstawic na nowo. Admin doszedl do wniosku takie dzialania spowoduja ze klony znikna bo ich praca pojdzie na marne. I tak zmienil obliczanie sredniej, zeby praca klonow miala dalej sens. Teraz jak ktos skasuje takie zdjecie z zanizona ocena, to zdjecie zniknie, ale ocena nie. Nie mozna przeciez marnowac calego wysilku klonow, bo dzieki nim wzrasta ilosc klikow. Kiedys srednia to byla srednia i nie bylo zadnych mozliwosci manipulacji. Teraz jedna obrotna osoba moze caly ranking przewrocic do gory nogami. Ale najciekawsze bylo uzasadnienie takiej zmiany: "UWAGA: aby uniknąć manipulowania ocenami,
usunięcie zdjęcia nie wpływa na średnią ocen użytkownika ani ich liczbę! " . Czyli Admin wprowadzil zmiane w celu umozlienia manipulacji i wytlumaczyl, ze wprowadza ja po to aby uniemozliwic manipulacje. Istny majstersztyk.

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 18:06 | 24.02.2010

Ewka !! Ale ja nie cierpię KLONÓW :(( :)))))))) I tak będę Ciebie ścigać ! :)))))

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 19:14 | 24.02.2010

Mike moze podasz choc jeden przykład kiedy ciebie czyms prowokowalem ? Bo prowokacji emskiego czy qmoszki wobec mnie oczywiscie nie pamietasz?

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 19:41 | 24.02.2010

Moje prowokacje to PŁOTKI PODPISANE TKOS I MUCHOMOREK sprzątnięty przez Admina .Och przepraszam to nie ja ,to QMOSZKA ZROBIŁA ,to ona ale dobrze że już jej nie ma ,nie będzie Ciebie zaraza jedna czepiać :( :)) Masz ją z głowy :)) Cieszysz się ?

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 19:49 | 24.02.2010

Ale na zakończenie POWIEDZ ile z Tobą rozmawiałam na komunikatorze i czy coś złego tam było z mojej str. Właśnie to jest to Twoje Qrewskie zachowanie ,wyciągasz to co Ci akurat pasuje,depczesz wszystko i wszystkich,byle się nie dać :((( Koszmar ,normalnie koszmar,jak bardzo musisz być bity po dupie chyba wszędzie gdzie się nie pojawisz ,wisi mi to czy zostanę zbanowana ,czy to zostanie usunięte,wiesz dokładnie że teraz nie musiałam się przyznawać że ta ja,mogłam się nazwać dupa w krzakach i też by przeszła ,prawda ?? Doceń to że jeszcze z Tobą się odzywam :)) Bardzo proszę ! :))))

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 20:10 | 24.02.2010

nikogo nie deptałem, ja nie wstawiałem głupawych fotek na niczyj temat ani nikogo nie wyzywałem.... a ci co to robili uważam że powinni przeprosić bo przekroczyli granice przyzwoitości nawet jak na net... doceniam wiele z naszych rozmów, ale twojego ostatniego zachowania kompletnie nie rozumiem :(

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 20:14 | 24.02.2010

Wiesz dlaczego mężczyźni uwielbiają dowcipy o blądynkach ??? Bo tylko te są w stanie zrozumieć :((( Dobranoc :)))

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 20:24 | 24.02.2010

chyba barbi musimy zmienic temat i czas zakończyć ten wątek, dziękuje wszystkim za uwagę, życzę miłej następnej zabawy w tym stylu, ale nie ze mną :)

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 20:23 | 24.02.2010

Oj, blądynko, blądynko :)
tkos, z nią jeszcze nikt nie wygrał, masz przechlapane...

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 20:38 | 24.02.2010

Ty narcyzek już kilka razy obiecałeś że kończysz wątek, że więcej nie będziesz się odzywał w temacie i co jak wszystko co mówisz jest gó...no warte :( Jesteś wyjątkowym betonem jaki się tu jeszcze nie trafił, ty zmień leki bo te są już za słabe. Do ciebie nic nie dociera ani prośby ani mocniejsze słowa jesteś głuchy na wszelkie argumenty. Jesteś jak wrzód na d..e. Jak tylko zaczyna przysychać cała sprawa to natychmiast pojawia się jakaś twoja durna wrzuta w tym wątku.

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 20:51 | 24.02.2010

Cichy był jednak fajniejszy ! :)))))))))))))))))))))))

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 20:57 | 24.02.2010

Sorry barboszka ale już naprawdę mi gość podnosi ciśnienie no każdy od takiej ilości tłumaczenia by przemyślał cokolwiek a ten w kółku swoje :(

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl