Forum dyskusyjne

poszukuję rowerzystów podróżujących z dziećmi w wieku szkolnym

kategoria podróżowanie z dziećmi

kasia1475 dołączył
22.02.2010

kasia1475 20:34 | 22.02.2010

Mam za sobą kilka ciekawych wypraw rowerowych, ostatnio musiałam jednak zrezygnować z "dorosłych" wypraw i zaczęłam jeździć z synem ( teraz 10,5 roku). Do pełni szczęścia potrzebne są nam podczas wyprawy inne dzieci ( dorośli też mile widziani). Kierunek wyprawy dowolny. Czas do 1 miesiąca w czasie letnich wakacji szkolnych. Podejmuję się organizacji lub przyłączę się i nie będę forsować własnych pomysłów. Mieszkam w Warszawie i interesują mnie też wyjazdy jednodniowe lub sobotnio-niedzielne. Kasia

Sklep.Badura dołączył
05.02.2010

Sklep.Badura 12:04 | 23.02.2010

Bardzo fajna propozycja,jednak nie wiem czy zabranie ze sobą większej liczby dzieci nie bedzie zbyt niebezpieczne jak na takie wyprawy. A nie przyjemnie podróżuje się Wam we dwoje z synkiem??

kasia1475 dołączył
22.02.2010

kasia1475 23:17 | 23.02.2010

Dzięki za odpowiedź. A co do Twojego pytania to powiem, że choć pamięć już nie ta to pewna jestem, że w wieku 10,5 lat rodzice nie stanowili mojego najlepszego towarzystwa. Nie jestem nadopiekuńczą mamuśką i wolę aby syn rozwijał się wśród rówieśników niż wśród wszystkowiedzących dorosłych..

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl